Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w polskich sklepach

Polska, 06.03.2010, h. 17:39, dodał: Promant
18

Cushima: naszywki IR z flagą Polski. ZBROJOWNIA: produkty IMI Defense i SecurityLand. Kolejne nowości w ofercie Capri ASG oraz ASG Shop.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Cushima oferuje naszywki IR z flagą Polski, mocowane na velcro, wykonane w technologii honeycomb, przystosowane do zwiększonej widoczności w podczerwieni. Rewelacyjny produkt identyfikacyjny w trakcie używania noktowizji. 90% produkcji rozeszło się w przedsprzedaży. Dostępne są ostatnie egzemplarze w dwóch wymiarach: 90mm (55PLN) i 50mm (39PLN). Firma Cushima poinformowała nas również, że istnieje możliwość zamówienia oznakowań według własnego wzoru.

 

 

ZBROJOWNIA włączyła do swojej oferty rodukty IMI Defense i SecurityLand. Wśród wielu propozycji kabur, ładownic i smyczy taktycznych, są także kabury udowe. Zestaw IMI Defense obejmuje kaburę taktyczną do pistoletów Glock 17/18C/19/23F/G26C. W komplecie znajdują się: panel udowy TCT-02, płetwa do pasa roto 360 oraz smycz taktyczna z klipsem PSK-66. Cena zestawu: 270PLN.

 

 

Kabura taktyczna IMPERIAL-EAGLE SSS-2007 z panelem udowym, produkcji SecurityLand, ma stały kąt nachylenia. 3-punktowy system szybkiego zdjęcia kabury z panelu udowego. Cena: 250PLN.

 

 

Kolejne nowości dołączono także do oferty Capri ASG. Oprócz wzbogacenia oferty oporządzenia produkcji Flyye o następne produkty, Capri ASG oferuje także kolejną wzmocnioną replikę CA. W ofercie oporządzenia FLyye znalazły się, między innymi, pasy modułowe, różnorodne panele udowe i ładownice.

 

 

 

 

 

 

Replika Classic Army: M15A4 RIS Carbine, w wersji wzmocnionej, kosztuje 1300PLN. Długość: 760/870mm. Długość lufy: 363mm. Waga: 3250g. Prędkość początkowa: 395fps. Łożyskowanie: kulkowe, 7mm. Zasilanie: akumulatory mini lub an/peq 8,4-9,6V oraz Li-Po 7,4V.

 

 

 

W zestawie z repliką znajdują się: magazynek hi-cap o pojemności 300BB, atrapa puszki AN/PEQ (pojemnik na akumulator) oraz osłony szyn RIS.

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty kompletne gearbox'y Energy firmy Systema. Gearbox'y posiadają sprężyny M170 oraz silnik magnum w zestawie. Cena: 1150PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.sklep.cushima.com

www.zbrojownia.com.pl

www.asg.com.pl

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Prezes_____ 06.03.2010, h. 17:47 Prezes_____
Fajna emka, za 1300zł z szynami według mnie się opłaca.
Wojtek TEAM-B 06.03.2010, h. 18:24 Wojtek TEAM-B
Może ktoś coś powiedzieć na temat tych kabur udowych SecurityLanda ? bo tak się zastanawiam czy jest to warte tych pieniędzy... warto się w to pchać czy lepiej dołożyć drugie tyle i kupić już coś bardzo konkretnego...?
Gogin 06.03.2010, h. 19:07 Gogin
GB z serii Energy, spring M170? Rozumiem, że są tam plastikowe głowice z serii Energy, bo innych z serii Energy nie ma .
Promant 06.03.2010, h. 19:10 Promant
Przeczytaj najpierw opis na stronie sklepu.
+ Żółw + 06.03.2010, h. 19:12 + Żółw +
Mała uwaga - to nie jest "flaga Polski" tylko bandera. Jako oznaczenie przynależności państwowej zarezerwowana dla jednostek pływających. I żeby było śmieszniej "cywilna". Marynarka Wojenna używa bandery "z wcięciem" (jaskółczy ogon) po stronie przeciwległej do masztu. Zasadnicze pytanie jest takie: czy można używać bandery jako identyfikatora na mundurze?
EmperorPalpa 06.03.2010, h. 19:30 EmperorPalpa
Hmm, ciężki wybór będzie - CA SCAR-L czy ta M4reczka
Minion 06.03.2010, h. 20:33 Minion
Żółw, i co z tego? Ułatwi identyfikację? Ułatwi. Ktoś pomyli ją z flagą innego państwa, jak to może się zdarzyć z polowym flagówkami zielono-czarnymi? Nie sądzę. I o co ten hałas?
rangerskh 06.03.2010, h. 21:40 rangerskh
Używam kabury kydexowej Securitylanda od jakichś 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Solidne, świetnie siedzą na nodze i nie rysują broni, która jednocześnie jest zabezpieczona bardzo bardzo dobrze. Ze swojej strony polecam.
Hornet 06.03.2010, h. 22:33 Hornet
Komplecik IMI jest fajny, kabury b.dobre ale nie wiem czy panel udowy daje rade , może ktoś powiedzieć coś na jej temat ?!?
Dread 06.03.2010, h. 22:59 Dread
"Rewelacyjny produkt identyfikacyjny w trakcie używania noktowizji. 90% produkcji rozeszło się w przedsprzedaży".

A 90% z tych 90% noktowizji pewnie na oczy nie widziało Przypomina mi to historię multitooli, z których najlepiej wśród cywili sprzedawał się model, który miał zacisk do spłonek saperskich, który w zastosowaniu cywilnym prawie do niczego się nie przydaje.
Faktor lansu zwiększony o 90% Oczywiście mi to nie przeszkadza.
Promant 06.03.2010, h. 23:00 Promant
Oczywiście. To widać. Ale jeśli myślisz, że większość klientów Cushimy to airsoftowcy - lanserzy, to jesteś w wielkim błędzie.
Daysleeper 06.03.2010, h. 23:59 Daysleeper
@ +Żółw+
zdaje się kolego, że coś Ci się pomyliło. To nie jest bandera tylko flaga narodowa z godłem. Wbrew pozorom to dwie różne rzeczy. Następnym razem poczytaj zanim palniesz coś podobnego. Google Twoim przyjacielem.
csh3 07.03.2010, h. 11:29 csh3
Co do naszywek: wzór jest "wyjazdowy". Opracowany w celu nie pomylenia z innymi "paskami". Dywagacje na temat bander i flag są bardzo ciekawe. Oferowane flagi (bandery, naszywki, plastikowe paski z orłem itd) są koncówką z zamówienia.
Duży szacunek dla airsoftowców. Niestety nie są naszym najlepszym klientem ( a szkoda). Sprzęt oferowany u nas może służyć do zabawy i treningu jednak raczej przeznaczony jest dla ludzi pracujących. Zabawiłem się w statystykę i jak na razie 2,36% mogło nie widzieć noktowizji (ale nie musiało ).
Wkrótce zrobimy flagi IR w kolorze. Można też zrobic oznaczenia grup na zamówienie (ustalamy jeszcze minimalne ilóści). Niestety nie możemy pokazać tych , które zostały zrobione ale zrobimy przykładowe w ciągu kilku tygodni.
0L0 07.03.2010, h. 11:44 0L0
Ciekawe czy szkielet z zestawu Energy wytrzyma dłużej, niż ten z Mechaboxa
javelin 07.03.2010, h. 16:37 javelin
csh3 - czy planujecie wprowadzić też zwykłe, czarne znaczki IR? Jedyny znany mi sklep z USA, który wysyła artykuły IR za granicę ma obecnie spore braki na magazynie i fajnie byłoby to mieć na miejscu... Czekam też z niecierpliwością na bardziej szczegółowe info odnośnie zamówień według własnego projektu.
Foka 07.03.2010, h. 20:40 Foka
Żółw, to jest flaga i nie jest zarezerwowana jedynie dla jednostek pływających, radzę zapoznać się z aktualnie obowiązującą ustawą.
+ Żółw + 08.03.2010, h. 10:04 + Żółw +
Troszkę się rozpędziłem - czas się pokajać, odszczekać i sprostować!
Oczywiście jest to (zgodnie z ustawą) flaga państwowa z godłem Rzeczypospolitej Polskiej, która w takiej postaci tylko w określonej sytuacji jest banderą (np. na polskim statku morskim). Dokonałem "nadinterpretacji" i "skrótu myślowego" - przepraszam!

Korzystając z okazji informuję też kolegę Daysleepera, iż w owej ustawie (o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych) mowa jest o "fladze państwowej" a nie "fladze narodowej". Państwo i naród to wbrew pozorom dwie różne rzeczy:)

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze przepraszam za zamieszanie - moja wina!
javelin 08.03.2010, h. 13:49 javelin
E tam, dobrze że poruszyłeś temat, bo sam się zastanawiałem nad legalnością noszenia na mundurze takiej flagi z godłem - teraz mam pewność. Chociaż bardziej interesował mnie prawny aspekt barw na flagach "zgaszonych" i IR.