Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Capri ASG

Polska, 26.02.2010, h. 22:57, dodał: Promant
19

Sklep Capri ASG sukcesywnie powiększa swoją ofertę o nowe propozycje akcesoriów oraz oporządzenia. W sprzedaży dostępna jest również replika M14 EBR Scout CA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty nowe propozycje akcesoriów do replik oraz oporządzenia marki Flyye. Kolejne produkty izraelskiego producenta akcesoriów taktycznych - IMI Defensebiodrowe kabury z blokadą, do pistoletów Sig 229 9mm i H&K USP 45. Obie w cenie 120PLN.  

 

 

 

W cenie 50PLN, za sztukę, oferowane są szyny firmy ASG. Szyna montażowa na montaż boczny, do replik AK/SLR oraz szyna montażowa do replik karabinu M14.

 

 

 

Produkcji Classic Army, chwyt przedni z latarką - do replik MP5. Cena: 260PLN.

 

 

 

Capri ASG oferuje także szeroką gamę różnorodnych ładownic, produkcji firmy Flyye. Dostępne w kolorach: coyote brown, ranger green, czarnym oraz zielonym.

 

 

 

 

Oprócz akcesoriów i elementów oporządzenia, do sprzedaży trafiła również wzmocniona wersja repliki AEG karabinu M14 EBR Scout (United States Navy Mark 14 Mod 0 Enhanced Battle Rifle) produkcji Classic Army. Replika full metal, generuje prędkość początkową: 400fps.

 

 

 

Replika posiada wzmocniony Gearbox v.7 ze sprężyną 170%, regulowane przyrządy celownicze oraz funkcjonalną dźwignię zwalniacza zamka (bolt-catch). Długość: 905-1055mm. Długość lufy: 460mm. Waga: 4662g. Pojemność magazynka: 470BB. Zasilanie: akumulatory mini i li-po (7,4-9,6V). Cena: 1680PLN.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TiMon909 26.02.2010, h. 23:15 TiMon909
noo ebr wyglada słitaśnie:-)
jj94 26.02.2010, h. 23:18 jj94
W prawdzie te M14 już za bardzo M14 nie przypomina ale jest piękne. Cena też nie jest taka straszna.
MyN3 26.02.2010, h. 23:23 MyN3
Fajny ten EBR
Timonek 26.02.2010, h. 23:26 Timonek
Ciekawi mnie do czego może służyć ten kawałek RISa nad chwytem pistoletowym w tej EBRce.. Ale niema co, ładnie się prezentuje
Ruski 26.02.2010, h. 23:54 Ruski
Jak to na co? Na iPoda ;P
Mati13k 27.02.2010, h. 00:14 Mati13k
A może na tylną część montażu lunetki, huh?
Tony Halik 27.02.2010, h. 00:42 Tony Halik
Jedyna M14-ka która w wersji scout nie wygląda paskudnie, to właśnie model EBR. Choć tak po prawdzie, to i tak scout pozostanie taką konstrukcją nie do końca trafioną: ani to karabin wyborowy, ani to typowa szturmówka...
Krabii 27.02.2010, h. 07:28 Krabii
Ta M14 fajna, ale ja wole poczekać na wypociny G&G i porównać je....mam nadzieję że G&G nie zawiedzie mnie i będzie na co zbierać
Dread 27.02.2010, h. 08:24 Dread
Kawałek Risa nad chwytem służy do zamocowania taktycznego kufla na piwo
$3
Prezes_____ 27.02.2010, h. 08:48 Prezes_____
Ciekaw jestem jak śmiga w porównaniu do starych m14 z CA. Może jakaśrecenzja
capri 27.02.2010, h. 09:06 capri
@Prezes

Śmiga znacznie lepiej, jeszcze go nie rozbieraliśmy, ale faktycznie od razu widać i słychać, że jest to karabin z nowej serii CA (wzmocnionej). Kultura pracy bardzo przyjemna, skupienie dobre, a na malutkiej baterii 8,4V 1100mAh miał RoF ponad 700 s/min. Do tego waży 100g mniej niż DMR z lunetą...

Dobra, koniec posta sponsorowanego
Devito 27.02.2010, h. 11:10 Devito
Muszę przyznać, że EBR-ka zrobiła na mnie duże wrażenie Trzeba ją uwzględnić przed kolejnym zakupem
Horblower 27.02.2010, h. 21:17 Horblower
"wzmocniony Gearbox v.7" - to nie pomyłka?
Sledzikmaster 27.02.2010, h. 21:39 Sledzikmaster
A jaki inny może pasować tam ? Tylko wersja 7 z innym koszykiem silnika
Poniatkys 27.02.2010, h. 22:52 Poniatkys
Taka karykatura klasycznej M14stki Ale nie powiem, podoba się.


Na moje oko nawet nie musi mieć innego koszyka.
Devito 28.02.2010, h. 21:52 Devito
Chciałbym zwrócić uwagę na komentarz dostępności EBR-ki: "sprzedane na pniu"

Kilka dni... (2?) Takiego popytu Capri chyba się nie spodziewało
capri 01.03.2010, h. 08:43 capri
Szczerze mówiąc to mieliśmy nadzieję, że ten produkt zasłuży na taki status po kilku dniach

Ale spokojnie za góra dwa tygodnie kolejna dostawa więc śmiało można sobie rezerwować składając zamówienia.
Szerszen94 02.03.2010, h. 17:04 Szerszen94
konkretny ten m14