Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 26.11.2013, h. 22:45, dodał: Promant
13

Prezentacje: BOLT SR-47 EBB AEG, JG SL8-4, S&T MG42 AEG High Cycle oraz zamek G&P lone wolf. 



Prezentacja repliki: BOLT SR-47 EBB AEG.  

 

 

 

 

Replika firmy Jing Gong: SL8-4.

 

 

 

 

Customowa wersja S&T MG42 AEG High Cycle.

 

 

 

 

Zamek G&P lone wolf do pistoletu G18. 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
orzech20126182 26.11.2013, h. 23:26 orzech20126182
MG42, coś pięknego, te tryby są genialne i powiem, że w końcu zaciekawiły mnie karabiny maszynowe. Ciekawe kiedy na rynek wejdą, będą pewnie rozchwytywane razem z MG34
Rozchwytywane nie będą, bo to kawałek metalu jest. Jeśli miałbym brać km, to wziąłbym coś krótszego. Jednakże MG42 mi się strasznie podoba to nie patrzę na rozmiar.
14100715 27.11.2013, h. 13:28 14100715
Nawet nie chodzi o wagę i rozmiary, bo znajdą się miłośnicy, którzy będą w stanie walczyć z taką bronią, lecz chodzi o najważniejszą sprawę - kasa. Zapewne będzie kupę kasy kosztować, i nie każdy będzie w stanie sobie na nią pozwolić.
Mazda_PL 27.11.2013, h. 17:49 Mazda_PL
Jade 27.11.2013, h. 05:16 Jade
O kurcze!! M'ka z magazynkiem od kałacha :P
Można kupić same magi w stylu ak które pasują do gniazda emek- chyba od King Armsa.
xenon500 27.11.2013, h. 07:59 xenon500
Dokąd zmierza ten świat? ;P
Jade 27.11.2013, h. 10:40 Jade
mlodyrusek 27.11.2013, h. 10:53 mlodyrusek
SR-47 zaj...bardzo fajna! :D
A co tam takiego fajnego jest?
14100715 27.11.2013, h. 13:45 14100715
jak dla mnie okropna...może jedynie ten Blow back fajnie działa (przynajmniej tak wygląda)
deber 27.11.2013, h. 14:07 deber
Magazynki od starego AKcza. :P

Sam chyba kubie to SR, będę wkurzał kumpla z eMka na strzelankach jak będzie wołał "podaj magazynek". :D
HunterKiller 27.11.2013, h. 14:31 HunterKiller
To jest to ! Wyobraźcie sobie banana od rpk, albo mag bębnowy, sztuka !
korobov 27.11.2013, h. 15:38 korobov
Ghandi2 27.11.2013, h. 21:04 Ghandi2
SR-47 - z kronikarskiego obowiązku (bo rzecz niby dobrze znana, a zawsze budzi zdziwienie): - To specjalsowski karabinek-legenda z początków wojny w Afganistanie. Zaprojektowany dla chłopaków którzy mieli daleko z domu do pracy i musieli używać "ruskiej" amunicji i "ruskich" magazynków, których to zabici źli ludzie nie zabierali ze sobą idąc do piekła. A tak się złożyło, że źli ludzie używali w szturmówkach "ruskiej" amunicji 7,62x39 i "ruskich" magazynków.Niestety Owoc Geniuszu Stonera, system z bezpośrednim odprowadzeniem gazów nie był w stanie strawić ruskiej amunicji (zresztą czasem gorszej niż przeciętna) i sprawa upadła.Ale LEGENDA pozostała. Dodatkowo rozsławiła ją Manga CatShitOne. Zapewne głównie jej zawdzięczamy kolejne repliki SR47, bop nic tak nie napędza nowinek ASG jak Gry & Filmy ;).