Daj cynk
Reklama

Aktualności

Imax w Specshopie

Polska, 26.11.2013, h. 22:19, dodał: Promant
20

Specshop został oficjalnym dystrybutorem marki IMAX RC w Polsce i włączył do oferty produkty tej firmy.



Specshop został oficjalnym dystrybutorem marki IMAX RC w Polsce i włączył do oferty produkty tej firmy. Poniżej zamieszczamy informację, którą otrzymała od firmy Specshop redakcja WMasg.

 

 SpecShop.jpg" src="/var/images/text/507628/4/IMAX-SpecShop.jpg" alt="IMAX-SpecShop.jpg" width="500" height="368" />

 

 

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma została oficjalnym dystrybutorem marki IMAX RC w Polsce. Od tej chwili oryginalne, legendarne ładowarki IMAX dostępne będą w atrakcyjnych cenach, z wtyczkami Euro i Tamiya oraz wbudowanymi zasilaczami przystosowanymi do napięcia 100-240V.

Każda z oryginalnych ładowarek IMAX RC posiada hologram z indywidualnym numerem seryjnym umieszczony na produkcie lub jego opakowaniu.

Do oferty wprowadziliśmy aktualnie dostępne u producenta modele, z naciskiem na ładowarki z wbudowanymi zasilaczami, aby uniknąć niepotrzebnych, dodatkowych kosztów i utrudnień.

 

 

a.jpgb.jpgc.jpg

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mike007 26.11.2013, h. 22:42 Mike007
dobrze by było żeby specszopy jeszcze poprawili opisy tych ładowarek - w jednej prąd ładowania jest podany "800mAh"???!!! w drugiej z kolei w opisie jest prąd ładowania aż 2A a to ładowarka niby do Ni-mh, jeszcze gdzie indziej piszą że ładowarka ni-mh do pakietów 7,4V-11,1V poniżej zaś już 7,2V-9,6V

I o co tu chodzi? może się czepiam, ale... Nie wiem jak was, mnie coś takiego bardzo denerwuje i zniechęca, jak kupuję kota w worku z niepewnymi informacjami
Byłem u nich ostatnio kupić montaż który postanowił im się zgubić... Mogłem się spodziewać bo pojawił się z dnia na dzień jako jedyny C;
B3Lf öÖö (LastSniper) 26.11.2013, h. 23:07 B3Lf öÖö (LastSniper)
Death_man 26.11.2013, h. 23:12 Death_man
Drogie te imaxy B3. W modelarskich prawie za połowę ceny. Poza tym, z osobistego doświadczenia, nie polecam. Gdzieś przy próbie trzeciego użycia, przy zetknięciu styku baterii i ładowarki, musiało nastąpić jakieś przepięcie, bo ładowarka trafiła do kosza ;(. Za 32 złote już nie kupię, za 59 tym bardziej :).
orzech20126182 26.11.2013, h. 23:20 orzech20126182
Dla każdego coś taniego :)
zajaszcze 27.11.2013, h. 00:56 zajaszcze
I nagle ładowarki imax = cena x2 w PL.Dobrze, ze swoją kupiłem za 139zł...
Said 27.11.2013, h. 07:59 Said
Nie wiedziałem, że imax b6 to taka super swietna ładowarka. Cena z kosmosu, no chyba że dorzucaja w prezencie banknot 100 zł.
Trzmiel 27.11.2013, h. 08:14 Trzmiel
Ciekawe, oryginalne produkty z serii Imax produkuje firma SKY RC. Zauważyliście że tu mamy do czynienia z produktami bez loga Imax na obudowie, dodatkowo kolory się nie zgadzają. Wyczuwam próbę wyrolowania airsoftowców. Nie ma to jak sprzedawać klony imaxów Sky RC w cenie wyższej niż produkt oryginalny.
http://www.imaxrc.com/B6AC%20Compact.html tutaj też nie widzę loga imax ;-)
MoreLike 27.11.2013, h. 13:50 MoreLike
Czytanie ze zrozumieniem kuleje. Toż piszę że firma Imax rc kopiuje tylko rozwiązanie oryginału produkowanego prze SKY RC? Te ładowarki to nie są znane wszystkim Imaxy tylko podróbki!
Tu proszę link do oryginału i producenta: http://www.skyrc.com/index.php?route=product/product&path=20_67&product_id=10
Trzmiel 27.11.2013, h. 14:13 Trzmiel
jeden pies i to chińszczyzna i to :p
MoreLike 27.11.2013, h. 14:42 MoreLike
Vaco 27.11.2013, h. 10:05 Vaco
"legendarne ładowarki IMAX dostępne będą w atrakcyjnych cenach" jak dla kogoś atrakcją jest przepłacanie, to ma fajne hobby.
Tam kij z ceną, choć też polecieli. Ale jak wspominał Trzmiel, te "Imaxy" w niczym nie przypominają Imaxów które są szeroko dostępne w sprzedaży. Ani kolor, ani oznaczenia, cenę pomijam...jedynie kształt jest podobny, ale to już widziałem podróbki o takim wyglądzie.
Zatem;
Albo sklep zamówił specjalną wersje "kolorystyczną" specjalnie dla siebie, albo to nie te znane Imaxy z firmy SKY RC, a sklep po prostu przypadkowo-omyłkowo napisał, że to te same produkty.
HunterKiller 27.11.2013, h. 14:17 HunterKiller
Przyjrzałem się tej ładowarce:http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=12027&name=iMaxRC_-_Ladowarka_B6AC_PROi w opisie na samym dole jest instrukcja do pobrania (4,5mb), po której otworzeniu ukazuje się nam ładowarka Power Bean Major.Z tego co wiem, to są takie same ładowarki jak iMax B6 tylko, że w cenie około 180 zł (Azteko.pl, Capri ASG) więc coś tutaj jest na rzeczy, zwykły chwyt marketingowy, a produkt ma po prostu inne kolory, bo nawet kształt jest taki sam. Więc niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tymi ładowarkami, bo się pogubiłem? iMax B6 i Power Bean Majorto są takie same ładowarki, ładowarka iMax B6 ma cenę 70 zł większą od Majora, nagle ktoś zaczyna być oficjalnym dystrybutorem iMaxa i winduje ceny do góry mimo tego, że rynek już i tak jest w pewnym stopniu nasycony tymi ładowarkami w cenie około 130/140 zł. Więc jeżeli dobrze rozumiem - biznes is biznes.
Vaco 27.11.2013, h. 18:07 Vaco
Nie do końca. Imax B6 to ładowarka firmy SKY RC, PB Major, to ładowarka PowerBeana, a to B6AC co ma spec to firma IMAX RC.
Wszystkie te ładowarki mają identyczną obudowę i identyczne "wypełnienie", różnią się jakością tego wypełnienia i kolorem farby na obudowie. No i może dokładnością programu. Zatem, ten imax speca i power fasolka, jak każda inna w takiej samej obudowie, to kopia Imaxa b6 SKY RC.

Z tym, że jakby popatrzeć, to zapewne wszystko jest klepane w tej samej fabryce w chinach (o czym świadczą nalepki made in..), tylko ma inny kolor obudowy.
HunterKiller 27.11.2013, h. 20:09 HunterKiller
Trzmiel 27.11.2013, h. 14:40 Trzmiel
Myślę, że jakaś Chińska firma klepie pd nazwą producenta IMAX RC podróbki produktów SKY RC - dlatego nie ma znaku towarowego IMAX na ich produktach. Zwykłe nabijanie ludzi w butelkę.
Ulner 27.11.2013, h. 14:59 Ulner
Taniej nawet wyjdzie oryginał z hobbykinga z wysyłką, może na jakieś lipo ładne by wystarczyło jeszcze, zamiast tego b6ac pro...
jaqs 27.11.2013, h. 21:00 jaqs
Uwielbiam te zawyżone marże pod egidą oficjalnego dytrybutora. Poniżej IMAX B3 za pół ceny:
http://abc-rc.pl/ladowarka-IMAX-B3
N0mad 28.11.2013, h. 01:13 N0mad
Tak jak w Biedronce; się rozbiesiła, najwięcej napisów MEGA PROMOCJA, NAPRAWDĘ TAK TANIO itp jest przy produktach które kiedyś mniej kosztowały a teraz sobie ceny o dodatkowe złotówki zawyżają i myślą że nikt nie zauważy.

Dlatego zakupy robię w Aldim
Tak. Tylko później najczęściej okazuje się, że jedno i drugie należy do tego samego właściciela, który dzięki temu zręcznie manipuluje klientami, a kasa i tak trafia do jednej kieszeni. ;)

Tak samo jak z czołowymi sieciami sprzedającymi RTV czy znanymi markami produktów chemii gospodarczej.
Promant 28.11.2013, h. 09:40 Promant
dixon 28.11.2013, h. 15:47 dixon
Jak w specshopie, to nie ma co już nawet sprawdzać STOCK'u ;) Pewnie już nie ma.. x)