Daj cynk
Reklama

Aktualności

Beretta WE

Świat, 24.11.2013, h. 18:13, dodał: Promant
21

Firma WE zaprezentowała zdjęcia detali wyglądu swoich najnowszych replik pistoletu Beretta.



Firma Wei-Tech zaprezentowała zdjęcia detali wyglądu swoich najnowszych replik pistoletu Beretta.

 

 

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
blysk 24.11.2013, h. 18:46 blysk
Piękna! :)
ZBUJU 24.11.2013, h. 18:51 ZBUJU
MEGA !!! Pobieram...
orzech20126182 24.11.2013, h. 18:59 orzech20126182
No spoko jest ciekawe jaka cena?
dominiks99 24.11.2013, h. 19:31 dominiks99
Mi osobiście bardziej podoba się Colt 1911A1 :)
TORT 24.11.2013, h. 20:55 TORT
O, Beretta :]
Chciałbym być przy jednej z zapewne tysięcy identycznych rozmów odbytych u zararnia każdej znanej firmy airsoftowej:
"Na dobry początek zróbmy m4, potem rzucimy beretty dla ugruntowania pozycji rynkowej, a na koniec dla lubiących oryginalnośc zrobimy hipsterskie AK47; może też się sprzeda"
voila, profit.

Wiem, że po prostu ludzie tego chcą i biznes musi się kręcić, ale oczami duszy widzę miliony azjatów wychowanych na filmach z Michaelem Dudikoffem.
Zapomniałeś że na początku są plastik fantastik szotgany, a M4 i Ak47 są wymiene w kolejności (vide Cyma).
Flusak 24.11.2013, h. 22:43 Flusak
mufa_pl 24.11.2013, h. 21:06 mufa_pl
Mogliby od razu zrobić lufę zewnętrzną z gwintem pod tłumik.
Nath 24.11.2013, h. 21:31 Nath
Pal sześć pistolet, ale "walizeczka" kozacka :).
Flusak 24.11.2013, h. 22:41 Flusak
Nie maco jak napis READ MANUAL BEFORE USE, tiaa, w dodatku tłoczony. Białe napisy można zetzeć i ubytek pokrycia zaoksydować\zalakierować\zamalować, A tu takie szpetne coś. Logo na stópce magazynka też mogli se darować. Nie żebym był absolutnym fanem Trademarków, zresztaod replik w tej cenie nie ma co tego wymieniać, ale chamskie tłoczenie czegoś takiego to przesada. Przecież równie dobrze mogła by być to nalepka.
Polecam zaczerpnąć trochę informacji odnośnie tego tekstu i zasady umieszczania go na broni palnej.
Ciesz się że nie ma "6mm ASG" wytłoczonego.
Vaco 25.11.2013, h. 12:01 Vaco
Skoro białe napisy można zetrzeć i zamalować to czemu nie można by zaszpachlować i zamalować tłoczonych oznaczeń (jeśli się one komuś nie podobają)? Efekt byłby taki sam.
Poza tym oznaczenia nanoszone farbą lepiej jest zmyć niż ścierać/zamalowywać.

A co do "Read manual before use" to ostre odpowiedniki też często mają takie napisy (chyba HK416 takie ma).
B-E-D-A 25.11.2013, h. 15:05 B-E-D-A
Primo z tego co widziałem na M9A1 czego ten pistolet próbuje być repliką nie ma takiego napisu.Według tej zasady jeżeli Beneli Super X3 jest fitmowo czerwona to jak ktoś nam zaserwuje czerwoną eMke to skaczmy z radości bo inna broń/replika też tak ma
A VACA czy ty tu widzisz jakąś wariacje Berrety czy HK 416.
Secundo nigdy ci się nie wykruszyła szpachla? Poza tym niby jak kupisza zardzewiałego malucha i użyjesz trochę papieru ściernego i szpachli też będziesz miał piękną karoserie ale jednak lepiej mieć to od nowości.
Therto A co do białych napisów to nie bym był pewienen czy się nie pojawią, to już widzimiesie producenta.

A jeszcze moje drobne popraki stylistyczne tam nie powino być wymieniać tylko wymagać.
Flusak 25.11.2013, h. 15:46 Flusak
i znowu wół nie fitmowo tylko firmowo
Flusak 25.11.2013, h. 16:33 Flusak
Poprwaka kolejna
W M9 nie ma
w M9A1 jest to zależne od serii
Flusak 25.11.2013, h. 16:53 Flusak
poprawka "kolejna, kolejna" - nie Berreta, tylko Beretta
piotrek18tw 26.11.2013, h. 22:34 piotrek18tw
Goose 25.11.2013, h. 02:06 Goose
"READ MANUAL BEFORE USE (...)fanem Trademarków, zresztaod replik w tej cenie nie ma co tego wymieniać, ale chamskie tłoczenie czegoś takiego to przesada. Przecież równie dobrze mogła by być to nalepka."

Kolega trzymał kiedyś broń palną w ręce ? Może zdjęcia kiedyś kolega oglądał ? Przynajmniej obecnie praktycznie każda sztuka współczesnej broni ma pierdyknięty taki napis (nie tylko na rynek cywilny).
:-) Trochę się wygłupił.
Punishment 25.11.2013, h. 11:10 Punishment
Djfilet 25.11.2013, h. 16:12 Djfilet
hmm, widzę straszne podjaranie się kolejnym shitem od WE, okej wygląd ale to jest nadal WE tak więc nie ma czym sie podniecać
piotrek18tw 26.11.2013, h. 22:40 piotrek18tw
No to chyba jest dobry powód, żeby jednak zdecydować się na chrome'a ;) Ślicznotka, właśnie za to uwielbiam Berettę ;)