Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie SpecShop

Polska, 22.02.2010, h. 22:20, dodał: Promant
24

Kolejne produkty ASG włączył do swojej oferty SpecShop. Jest wśród nich najnowsza replika Tokyo Marui: G36K - Recoil Version.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości, które włączył do swojej oferty SpecShop, jest najnowsza replika AEG Tokyo Marui: G36K - Recoil Version.

 

 

Pojemność magazynka: 50BB. Długość: 615-860mm. Prędkość początkowa: 270-280fps. Waga: 3000g. Pasujący akumulator: mini. Cena: 1999PLN.

 

 

Również produkcji Tokyo Marui jest, pięknie wykonany, pojemnik na akumulator w formie atrapy celownika AN/PEQ-16.

 

 

 

Materiał: ABS. Montaż na szynę RIS 20mm. Pojemnik posiada dodatkowy moduł pozwalający na przenoszenie akumulatorów mini. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna oraz piaskowa. Cena: 199PLN.

 

 

 

 

Osoby znudzone przenoszeniem kulek w butelkach, woreczkach, czy innych doraźnych pojemnikach - może zainteresować produkt firmy ARES: pojemnik na kulki w formie atrapy radia.

 



Materiał: ABS. Pojemność: 1500BB. Waga: 170g. Cena: 85PLN.

 

 

W ofercie dostępna jest ponadto replika full metal Pneumatic Blow Back Top Tech: HK 416 (T4-18).

 

 

Waga: 2908g. Pojemność magazynka: 450BB. Długość lufy wewnętrznej: 357mm. Prędkość początkowa: 330fps. Łożyskowanie: kulkowe 8mm. Cena: 1590PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 22.02.2010, h. 22:26 Ziomek08
Hk416 z oznaczeniami Marines ;/
nic tylko się zabić ;/
mikexxx 22.02.2010, h. 22:28 mikexxx
HK 416 powoli wchodzi do GROMu to czemu nie ma wchodzic do wyposażenia USMC??
jediwolf 22.02.2010, h. 22:35 jediwolf
bo im pasi m16 jak na razie ;]
Mati13k 22.02.2010, h. 22:37 Mati13k
Hk416 wchodzi USMC nie jako szturmówka, tylko jako lekka broń wsparcia. Ale ta replika jakaś zmutowana jest, nie podoboba mi się.

Co do produktów TM: Gieta jak i puszka piękne.
badger 22.02.2010, h. 22:39 badger
A ten cały IAR?
Johann 22.02.2010, h. 22:53 Johann
Wchodzić, wchodzi, ale nie z takimi oznaczeniami. Tak samo M16A4 ma oznaczenia FN, a nie godło USMC. Taka fantazja producentów.
Pritcher 22.02.2010, h. 23:18 Pritcher
Ale ciągle się to robi przecież Loga USMC, US ARMY, co dusza zapragnie
A co do USMC, to wchodzi chyba tylko odmiana IAR jako broń wsparcia?
Erzet-DEMOn 22.02.2010, h. 23:26 Erzet-DEMOn
Ach, gietka jak zawsze piękna
Okruch 22.02.2010, h. 23:43 Okruch
Ciekaw jestem kiedy "młodzież" wyrazi zdumienie/niedowierzanie/przerażenie: dwa tysiące za 280 fpsów?
Lagodkin 23.02.2010, h. 00:07 Lagodkin
Taa ,a jakie zdumienie będzie gdy te 280 fps strzela lepiej niz chińskie 360 i wytrzymuje 10x dłużej.
ziuta 23.02.2010, h. 00:16 ziuta
Tia. Co do 280 fps za 2000 zł. Cziman przybądz bo mi juz witki opadają. Jesteście gorsi niż Hiszpańska Inkwizycja. Żyjcie dalej w swoim średniowiecznym przekonaniu że jak coś jest ze stajni Tm to choćby miało 2 fpsy to będzie miało zasięg pocisku międzykontynentalnego...
Grey Fox 23.02.2010, h. 00:30 Grey Fox
Do czego służą te wszystkie "wyjścia" w AN-PEQ 16? Jakie to to ma funkcje? Poza IR i Visible ... ?
HateMe 23.02.2010, h. 00:43 HateMe
Ziuta, strzelałeś z jakiejkolwiek stock TMki?
Promant 23.02.2010, h. 00:46 Promant
Dobra.
$1
Ci co latami użytkowali TM i tak znają jego wartość, a przeciwnicy mogą sobie kręcić fpsy w chińskich gearbox'ach. Wolna wola.
Blackno1 23.02.2010, h. 09:45 Blackno1
W temacie znacznika AN-PEQ16:

$3

$3
danyboy 23.02.2010, h. 10:03 danyboy
W końcu gieta z oryginalnym oznaczeniem selektora ognia
Devito 23.02.2010, h. 10:33 Devito
TM G36K: "Replika wykonana została z najwyższej jakości tworzywa ABS". Jakoś z wyglądu nie powala. Co więcej, rzekłbym, iż wygląda zbyt plastiokowo jak na mój gust.
Fear Factor 23.02.2010, h. 10:59 Fear Factor
A jak miałaby wyglądać? Drewnianie? A tak w ogóle to widziałeś ją na żywo czy tylko zdjęciami się posiłkujesz?
Jangi 23.02.2010, h. 11:07 Jangi
I teraz pytanie - lepsza okaże się gieta ARESa, czy TM?
Konrad_BW 23.02.2010, h. 12:49 Konrad_BW
TM wygląda jak JG :/
urquell 23.02.2010, h. 12:49 urquell
Co do radia, ciekawa sprawa. Tylko zapewne będzie grzechotać.
Gandzialf 23.02.2010, h. 18:11 Gandzialf
Ciekawy pomysł z tym radiem, ale ja wolę kulki w zapasowych magazynkach i materiałowym woreczku nosić
Devito 23.02.2010, h. 18:41 Devito
@ Fear Factor
Drewno zostaw dla AK. Swoją opinię podpieram tylko zdjęciami i materiałami video. Moja opinia nie oznacza, że ja tą replikę dyskredytuje. Jest pięknie wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jedyne co mi przeszkadza to kolor i faktura korpusu. Na mój gust, gdyby był bardziej matowy podobałby mi się bardziej, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie . I to miałem na myśli w poprzednim komentarzu. Z drugiej strony masz znacznie bliżej do Spec Shopu więc sam możesz się podzielić swoimi wrażeniami jak replika wygląda na żywo.
NiemiecAsg 05.03.2010, h. 18:00 NiemiecAsg
Ale z tym pojemnikiem to żart??