Daj cynk
Reklama

Aktualności

Beretta WE

Świat, 15.11.2013, h. 18:30, dodał: Promant
18

Firma WE zaprezentowała kolejne repliki broni krótkiej, swojej produkcji, tym razem dwa modele pistoletu Beretta.



Firma Wei-Tech zaprezentowała kolejne repliki broni krótkiej, swojej produkcji, tym razem dwa modele pistoletu Beretta: M92 oraz M9A1.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła;

www.youtube.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Winiacz 15.11.2013, h. 18:45 Winiacz
Full auto?
No po co?
Zamiast zrobić jakąś ładną M93, to ładują full auto do zwykłych i potem szok i zdziwienie strzelca jak mu zamek leci prosto w twarz.
chlor 15.11.2013, h. 18:57 chlor
Beretta jak Beretta ale podświetlana, przeźroczysta walizka to już coś :)
turek 15.11.2013, h. 19:01 turek
Ale skopali taka piękną podręczną bron nie potrzebne to auto .
"Lepiej mieć a nie potrzebować..."
KaXardas 16.11.2013, h. 22:58 KaXardas
Ferduch 15.11.2013, h. 19:06 Ferduch
Ciekawe czy będzie w pełni kompatybilna z normalnymi wersjami tego gaziaka
Fari 15.11.2013, h. 20:05 Fari
Full auto najgorsze co mogli zrobić z tej repliki.
Natomiast plusem jest "system zwalniania spustu" ale jest też minusem bo w końcu w palnym tego nie było :/
Mylisz się , palna wersja ma zwalniacz kurka. repliki KWA też mają.
Halama 15.11.2013, h. 20:20 Halama
No to w takim razie mój błąd zwracam honor, lekkie braki widzę w wiedzy się pojawiły :P I też zależy co masz na myśli przez zwalniacz kurka, jeśli chodzi Ci o normalny to wiem, ale chyba nie przez przełączenie broni na "safe".
Fari 15.11.2013, h. 23:53 Fari
Seria M9x ma jakiś decocker? Wiem że zwolnić spust można w klasyczny sposób (poprzez przytrzymanie kurka i ostrożne opuszczenie go na pozycję wyjściową po wcześniejszym naciśnięciu spustu) ale decocker? Wprowadzili to w jakimś nowym modelu? Wiem że Cougar to miała, PX4 również to ma, ale "emka"?
Crow 19.11.2013, h. 20:28 Crow
Nawet jeżeli nie ma w ostrej - usunięcie decockera to wyjęcie jednej części - tak przynajmniej jest u mnie w Px4 (bezpiecznik oczywiście nadal działa).
-Otto- 19.11.2013, h. 23:40 -Otto-
Nowin 15.11.2013, h. 20:06 Nowin
Fajny system blokady spustu, myślałem że tylko Sig Sauery to maja :D
Punishment 15.11.2013, h. 20:57 Punishment
Jest sporo ostrych konwersji m92 na full auto więc nie wiem o co poniektórym chodzi. ( http://www.youtube.com/watch?v=MZgZiG6hIuQ ) Mi się podoba zwłaszcza, że szukałem czegoś na kształt Punishera z 2008 r :-)
Djfilet 16.11.2013, h. 14:32 Djfilet
nie ma czym sie podniecać, bo to nadal jest WE.
Czyli relatywnie tani ale solidny boczniak.
Punishment 16.11.2013, h. 14:45 Punishment
Tani-tak, solidny-nigdy.
Nath 16.11.2013, h. 16:31 Nath
jackobi 16.11.2013, h. 17:21 jackobi
W KWA doceniałem zwalniacz spustu, przydawało się. Teraz mam WE z obecnej serii i niestety tego brak. Ale sama replika jest wykonana trochę lepiej niż KWA. W tej drugiej selektor trzeba było regularnie dokręcać bo się imbus luzował.
Winiacz 17.11.2013, h. 11:53 Winiacz
http://www.youtube.com/watch?v=hAgtFCVkg5E

I właśnie dlatego M93, które strzela seriami ma bezpiecznik przeniesiony na szkielet.
Crow 19.11.2013, h. 20:41 Crow
Brak oznaczeń + niezgodność z oryginałem - odpada dla kolekcjonerów.
To WE, więc ma "wiadomej jakości" bebechy - odpada dla graczy.

Innymi słowy kolejna replika dla nikogo ;).

Ja tam czekam aż ktoś się pokusi o wierne odwzorowanie i dobre wykonanie repliki Beretta 90two.