Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 14.02.2010, h. 19:26, dodał: Promant
20

Magpul PTS: zestaw konwersyjny FPG™ do repliki ASG KSC/KWA G18C. Korpusy GBB M4 WA produkcji G&P. Nowe filmy Airsoft GI TV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Magpul PTS podała, że, wykonany z polimeru, zestaw konwersyjny FPG™ (folden pocket gun) do repliki KSC/KWA G18C będzie dostępny na rynku już w początkach marca. Kolor czarny. Kilka sklepów, między innymi AirSoft Global, rozpoczęło przedsprzedaż zestawu FPG™, w cenie 225USD.

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty kolejne korpusy full metal przeznaczone do replik GBB M4 Western Arms. Są to zestawy typu Magpul.

 

 

 

Korpusy dostępne są w wersji kolorystycznej czarnej oraz piaskowej, w dwóch odmianach: z korpusem górnym typu Vltor lub klasycznym M4. Dolny korpus posiada oznaczenia na licencji firmy Magpul.

 

 

 

Wyemitowane zostały kolejne filmy produkcji Airsoft GI TV. Pierwsze video przedstawia replikę full metal gas blow back pistoletu Desert Warrior, produkcji WE, o którym kilkakrotnie pisaliśmy ostatnio w newsach.

 


 

 

Kolejny film przedstawia repliki konkurencyjne dla produktów z serii M4/M16, które zalały i zdominowały rynek ASG.

 

 
 

 

Trzecie video jest prezentacją prototypowego zestawu zębatek firmy Modify: High Speed Prototype Gear Set, który pozwala na przyspieszenie pracy tłoka do dwóch cykli wykonanych w tym samym czasie, co jeden cykl na zębatkach tradycyjnych. 38BB na sekundę, na LiPo 11V. What a fun.

 

 
 
 

Kolejny firm z serii "What Else is There?" prezentuje porównanie dostępnych na rynku replik karabinu SCAR MK16.

 

 
 

 

Ostatnia produkcja Airsoft GI TV przedstawia T-Cube Motion Tracker Device. O tym urządzeniu pisaliśmy, w newsach, już kilka razy.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sushi.50 14.02.2010, h. 19:48 Sushi.50
38 kulek na sekundę? LC opróżniony w 2 sekundy, masakra. Trzeba mieć świetne magi, żeby podawały kulki do tego... To jest więcej niż mają działka w systemie Gatlinga ktoś wie ile ma M134?
Promant 14.02.2010, h. 19:54 Promant
To tylko prototyp i wymaga stworzenia odpowiedniego gearbox'a, inaczej osiągi na auto wcale nie są dobre, bo praca zębatek jest zbyt szybka dla tradycyjnych zestawów tłoka - póki co można najwyżej strzelać na singlu.
Fantek93 14.02.2010, h. 20:11 Fantek93
Przy takiej szybkostrzelności to kulki nie nadążą z magazynka wychodzić ;D
Michu 14.02.2010, h. 20:18 Michu
m134 - teoretyczna to 100 strzałów/s, realna to połowa tego.
figo79 14.02.2010, h. 20:22 figo79
Sushi np M61 Vulcan wali ok 6k na minute czyli jak latwo policzyc ok 100 na sek więc nie jest wcale więcej niż działka w systemie Gatlinga...
wija99 14.02.2010, h. 20:40 wija99
Hi-cap w 13 sekund, Szczerze to wolę mieć mniejszą szybkostrzelność i polegać na kilku celnych strzałach niż zasypywać setkami.
KicpA 14.02.2010, h. 21:11 KicpA
Haha czekałem tylko jak jakiś producent to skopiuje Szkoda że osoba która to wymyśliła i sprzedaje od długiego czasu tego nie opatentowała 38k/s mało ludzie na takiej zębatce tłokowej "cyklon" osiągali nawet ponad 50k/s
Scalak 14.02.2010, h. 21:44 Scalak
taki ROF to chyba raczej jako efekt psychologiczny:)
garfild414 14.02.2010, h. 22:24 garfild414
Ten ROF... 0_0...
Foka 14.02.2010, h. 22:54 Foka
Filmik Motion Trackerze jest bez sensu... Ani zabawny, ani nie pokazuje działania urządzenia. Jedyne co pokazuje to magazyn ich firmy.
Brood 14.02.2010, h. 23:23 Brood
Cikawe jak im GPS tego motion trackera działą w budynku I niesamowicie emocjonujące musi być strzelanie gdy znasz pozycję przeciwnika
rain 14.02.2010, h. 23:32 rain
Więcej takich filmików i CoD-owcy uwierzą że takie detektory ruchu istnieją
Hypki 14.02.2010, h. 23:40 Hypki
Jak już zostało napisane "wynalazek" Modify to odgrzewany kotlet...
Jeśli ktoś sam się nie doszukał szczegółów, to służę pomocą:

$3

$3

$3


Dodatkowo okazuje się, że szybkostrzelność na tym poziomie w ASG jest zupełnie nieefektywna i to nie z powodu ograniczeń w konstrukcji magazynków (argumentacja pod koniec materiału filmowego).

Jakby tego wszystkiego było mało widziałem replikę P90 która miała ROF 32 BB/s osiągnięty zupełnie tradycyjnymi metodami (silnik Systema Turbo i mniejszy niż w materiale Li-Po, może coś jeszcze), zatem wynik tego ich speca nie powala.


Pozdrawiam!

/Andrzej
LogaN 14.02.2010, h. 23:53 LogaN
Ten złowrogi śmiech po puszczeniu serii z tym ROFem mnie całkowicie rozbroił..
Tony Halik 15.02.2010, h. 04:05 Tony Halik
Hmmm... Pauza przed wygłoszeniem werdyktu (który oczywiście po podkreśleniu wszystkich zalet jest prawie zawsze negatywny) i charakterystyczne pożegnanie prezentera - gdzieś to już człowiek widział i słyszał. No cóż, nie zabłysną kreatywnością, ale za to wzorują się na najlepszych.
Devito 15.02.2010, h. 15:20 Devito
Czy ktoś się orientuje czy można dostać dokładnie takie korpusy G&P do AEG?
Foka 15.02.2010, h. 19:16 Foka
"Dokładnie takie" tzn ze znakiem firmowym Magpula? Nigdzie
qurcz 15.02.2010, h. 22:57 qurcz
Oj Foka i tu Cię zaskoczę
Kupiłem taki w airsoftglobal.com
$3
Foka 16.02.2010, h. 09:34 Foka
No to faktycznie mnie zaskoczyłeś. Nie sądziłem, że Magpul udzieli licencji firmie trzeciej.
javelin 16.02.2010, h. 19:14 javelin
Foka - a kto powiedział, że Magpul udzielił komukolwiek licecji? A bo to pierwszy raz?