Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE KAC PDW GBB

Świat, 11.02.2010, h. 11:11, dodał: Promant
26

Najnowsza replika systemu gas blow back, produkcji Wei Tech, KAC PDW jest już dostępna w ofercie kilku sklepów. Customowa wersja KAC PDW Ra Tech.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowszy produkt firmy Wei Tech systemu gas blow back: karabinek KAC PDW, o którym kilkukrotnie pisaliśmy już w newsach, jest już dostępny w ofercie kilku sklepów. AirSoft Global oferuje wersję zasilaną top gas, generującą prędkość początkową 370-390fps. Cena: 267USD.

 

 

Na stronie Airsoft Buddy można nabyć wersję zasilaną CO2, która posiada w komplecie, oprócz podstawowego magazynka także magazynek CO2. Cena: 290USD.

 

 

Firma Ra Tech oferuje już wersję customową repliki WE KAC PDW, z systemem NPAS, również przystosowaną do CO2.

 


 
 
 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lechu2K 11.02.2010, h. 11:25 Lechu2K
370-390 fps ?? a na chrono wychodzi 93-140. Czyżby w gaziakach był przelicznik "chrono fps x 3" ??
grzechotnik 11.02.2010, h. 11:28 grzechotnik
Bo to nie fpsy tylko coś innego tylko nie pamiętam co.

Pozdrawiam.
Foka 11.02.2010, h. 11:28 Foka
Czyżby chrono pokazywało w mps?
johny13 11.02.2010, h. 11:34 johny13
A ty slyszal takie cos na lekcji fizyki jak jednostki ukladu SI : metry na sekunde ??
krzysieks 11.02.2010, h. 11:36 krzysieks
Chrono przelicza na metry na sekunde m/s.
Promant 11.02.2010, h. 11:37 Promant
Dane sklepu są w fps, a RaTech mierzy w mps.
cardamon 11.02.2010, h. 13:25 cardamon
ja patrze na ten filmik to stwierdzam że juz niedaleko GBB do speedowych markerów paintballowych, oczywiscie pisze o bebechać, a zwłaszcza bolcie
yaro 11.02.2010, h. 14:12 yaro
Fajne... małe i fajne
hindus 11.02.2010, h. 16:58 hindus
Ostatnie 20 sekund filmiku rządzi
delin0m 11.02.2010, h. 17:32 delin0m
1 metr na sekundę = 3,2808399 stopy na sekundę

Jak łatwo przeliczyć:

93mps=305fps
140mps=459fps
Lechu2K 11.02.2010, h. 18:15 Lechu2K
johny13 - słyszał, ale jak pokazują wyliczenia KreciKs'a - dalej jest coś nie tak z tymi prędkościami. Poza tym, podczas testów koleś wyraźnie mówi o FPS'ach (czas: 3:03 "Now let's test fps").
Michu 11.02.2010, h. 18:30 Michu
eee czemu nie tak? Ra tech robi przecież min. regulację fps do gazówek...

Widać, że WE ma chrapkę na większość rynku i ostro idzie do przodu, w przeciwieństwie do np. WA, które chyba stoi w miejscu...
johny13 11.02.2010, h. 18:59 johny13
Lechu - a slyszal : " increase fps decrease fps "

A nie przyszlo do wielkiej glowy, ze top gaz , na ktorym byl testowany egzemplarz w sklepie , ma inne cisnienie robocze tzn ma mniejsze cisnienie niz green gaz ???
delin0m 11.02.2010, h. 19:25 delin0m
Tak jak mówi johny13, koleś na filmiku mówi o zmianie prędkości -> "now we'll downgrade fps". Może nie wiedział jak jest prędkość kulek w języku Szekspira i mówił sobie "ef-pi-es" jako pr. wylotowa. Mały offtopic się robi
lemonzawodowiec 11.02.2010, h. 19:42 lemonzawodowiec
Ludzie, z czego wy problem robicie...
cre1one 11.02.2010, h. 20:29 cre1one
Wszystko ładne poza tym chwytem pistoletowym i lufą zewnetrzna. Jakoś nie przypadly mi te kuleczki do gustu ;/.
Filmik ok, działanie ok (460 FPS jest słodkie) ale widać że prezenter w pełni pro bo ani okularów ani tego kogucika przy strzelaniu przez chrono nie właczył
M.J.Sniper 11.02.2010, h. 20:44 M.J.Sniper
Prawie wszyscy maja po czesci racje

@chrono
Mozesz ustawic przed pomiarem (fps lub mps)
To ze podali na filmie w dwoch roznych jednostkach to wina - testujacych

@replika
RA TECH N.P.A.S. (ten element o ktorym mowa)
To (Negative Pressure Adjuster System) mocno upraszczajac "regulator ilosci gazu", inaczej "regulator mocy repliki", jeszcze inaczej "regulator fps'ow".
Mozesz zmniejszyc ilosc gazu lub CO2 = zmniejszyc fps - do np. CQB w budynkach jak i rozkrecic na maxa np. w lesie
N.P.A.S. trzeba jednak dokupic, bo nie wystepuje w stocku.

Jak dotrze napisze cos wiecej
jj94 11.02.2010, h. 21:13 jj94
Do czarnej całkiem fajna giwerka tylko moc trochę za duża. Do lasu raczej nie za bardzo. Małe, lekkie, jeszcze bym gdzieś zgubił
systema 11.02.2010, h. 21:20 systema
@jj94 to jest replika z npasem czyli moc możesz regulować...
edit. ocz. w wersji ratech'a
Promant 11.02.2010, h. 21:41 Promant
Po pierwsze: nie należy porównywać oferty sklepu z ofertą Ra Techa. Jedno to produkt stockowy, a drugie - custom z wstawionymi częściami RT.

Po drugie: sklep podaje dane na top gazie.
Ra tech używa green gazu i CO2.
Przy czym NPAS pozwala na regulację - zarówno zmniejszanie jak zwiększanie wartości fps w stosunku do możliwości stocka.
javelin 12.02.2010, h. 11:39 javelin
O kur... czątko! Nie miałem pojęcia ze ten KAC jest taki tani! Już wiem co kupię sobie na wiosnę
M.J.Sniper 12.02.2010, h. 17:25 M.J.Sniper
Jak kolega Michu wczesniej napisal:



Miedzy innymi "nie uderza im kasa do glowy" repliki firmy WE produkowane sa jako Advanced Weaponry Simulator System (A.W.S.S.).
Czyli cos na czym moga cwiczyc japonskie/chinskie sluzby mundurowe (taki byl zamysl, ale nie wiem jak to dzis wyglada w rzeczywistosci).
Posiadam od 7 miesiecy WE SCAR GBB i teraz czekam na N.P.A.S. do niego.
Juz zlozylem zamowienie na WE KAC'a (dokladnie wczoraj jak sie pojawil)
Przypomne ze SCAR kosztowal TYLKO 220 USD + przesylka rzecz jasna.
Pamietajmy ze GBB nie jest niezawodne. Wszystko jednak da sie "poprawic". Wiecej o problemach z magami i replikami GBB na Forum, ale jedno jest pewne - nie trzeba wydawac na upgrade tyle kasy jak do elektryka i zrobienie tego jest duzo szybsze, latwiejsze i tansze.
Nie wspominam nic o "kopnieciu" przy strzale, przeladowaniu, zwalnianiu i wiekszosci rzeczy jak w realu.
Hunt3R 12.02.2010, h. 19:51 Hunt3R
zawsze mi się PDW podobało, nie ukrywam. a do tego z blow-back`iem... miodzio:D
B4u3J 13.02.2010, h. 19:10 B4u3J
Jak w Polsce pojawi się wersja CO2 to zapewne stanę się jej właścicielem :].
menios 21.02.2010, h. 14:32 menios
Czy ten magazynek na CO2 zasilany jest kapsułą jak kiedyś syfony ?
M.J.Sniper 22.02.2010, h. 01:30 M.J.Sniper
dokladnie TAK