Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 09.02.2010, h. 22:38, dodał: Promant
34

RedWolf Airsoft: RWC-GWS Custom Bomber XM177E1 oraz M733 GBB. Magpul: iPhone Field Case. Zestawy konwersyjne P226 Guarder w ofercie WGC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty limitowaną edycję replik gas blow back stworzonych we współpracy RedWolf Custom i Guns Work Shop: Custom Bomber XM177E1 oraz M733.

 

 

Repliki posiadają korpusy wykonane w technologii CNC z aluminium 6063. Na top gas generują prędkość początkową rzędu 380fps. Cena obu replik jest identyczna: 943USD.

 

 

Od dziś wszyscy posiadacze iPhone 3G lub 3GS mogą się już nie martwić o uszkodzenia w polu. Firma Magpul oferuje: iPhone Field Case.

 

 

Ta, wykonana z twardej gumy, osłona w stylu PMAG - gwarantuje pełne bezpieczeństwo urządzenia podczas najcięższych misji. Posiada również wewnętrzną skrytkę mającą pomieścić Apple SIM removal tool. Cena: jedyne 10 funtów.

 

 

W ofercie WGC dostępne są zestawy konwersyjne P226 marki Guarder. Wersja 2010, w kolorze piaskowym. Cena: 145USD.

 

 

Zestawy wykonane są z aluminium i dedykowane do pistoletu TM P226 Rail. Wykonanie odpowiada standardom japońskim, w związku z czym nie jest to konwersja przeznaczona do użytkowania w replice z wykorzystaniem mocnych gazów. Jeżeli natomiast komuś zależy na gustownej kotwiczce, może nabyć zestaw P226 Navy, w identycznej cenie.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 09.02.2010, h. 22:41 slipknotyk
klasyczne emeczki :)ta konwersja siga też jest niczego sobie.
Tony Halik 09.02.2010, h. 22:48 Tony Halik
Pokrowiec na IPhone'a niezwykle praktyczny - przecież wszyscy dobrze wiemy, że najdelikatniejszą, najbardziej podatną na uszkodzenia oraz najdroższą w naprawię z części zewnętrznych jest obudowa, zwłaszcza zewnętrzna ramówka...
(powyższe to oczywiście sarkazm - zrobić pokrowiec na iphona bez osłony wyświetlacza, to taki trochę fail)
Ravenkan 09.02.2010, h. 22:52 Ravenkan
Faktycznie, to nie jest zamykane?!
MyN3 09.02.2010, h. 22:53 MyN3
hehe Najpierw plecy potem brzuch ^ ^
jak dostaną skargi o setkach zniszczonych telefonach to pewnie to zmienią
Ale fakt faktem fajnie wygląda
cassius 09.02.2010, h. 22:58 cassius
Nie ma skorupki od przodu bo ma też on umożliwiać szybki dostęp do telefonu. Nie każdy lubi bawić się w otwieranie klapki/odsuwanie suwaka itp. Jest to po prostu wzmocniona wersja standardowego "pokrowca" w przystępnej cenie . Poza tym telefon przy upadku zalicza kontakt zazwyczaj o płaską powierzchnię dlatego wyświetlacz choć cenny i pokaźnych rozmiarów to nie jest najbardziej narażonym punktem. Mimo tego czym zajmuje się producent raczej wiele osób w pole telefonu zabierać nie będzie, nie takiego ale to może moje polskie myślenie . W USA ten telefon nie jest taką straszną drożyzną
Promant 09.02.2010, h. 23:00 Promant
To jest gadżet dla fanów Magpula. Mogą sobie reklamować, że zabezpiecza, ale to tylko bubel reklamowy. News raczej humorystyczny, ale ludzie wszystko kupią.

Natomiast Polak potrafi - pewnie ktoś kupi dwa i z jednego zrobi pokrywkę. Zamykaną na izolkę.
HummerB 09.02.2010, h. 23:11 HummerB
Mam "gejphonea" i obudowę firmy x bez osłony wyświetlacza. Wystarczy, że ekran jest "nieco głębiej" niż brzeg obudowy i to wystarcza. Mój miał kilkukrotny kontakt z Matką Glebą (np. chodnik) i nigdy nie spadł płasko wyświetlaczem w dół. Zwykle jest to któryś z rogów (ale zawsze są wyjątki). Pomysł przedni i czekam na premierę u nas.
rain 09.02.2010, h. 23:12 rain
Już widzę ludzi wciskających iPhone'a w gniazdo magazynka przez pomyłkę...
Promant 09.02.2010, h. 23:20 Promant
$1
Całkiem możliwe
HummerB 09.02.2010, h. 23:26 HummerB
A jak zadziała ?? I iphone będzie siał "śmierć"!! Swoją drogą mogę być jednym z nich kiedyś PMag'i w DarkEarth mam w ładownicach ....
_majster_ 10.02.2010, h. 01:21 _majster_
oto narodził prezent roku 2010 jeszcze tylko brakuje fast-maga na iPhone'a... na razie
Adikos2050 10.02.2010, h. 08:38 Adikos2050
Dlaczego pokrowiec na IPhone'a nie ma montażu na ris? Na pewno poprawiło by to efektywność działania wielu maniaków uzależnionych od telefonu xD
wissarion 10.02.2010, h. 08:44 wissarion
skoro już jest osłona to będzie można w końcu używać iPhona do walki w zwarciu, bez ryzyka zarysowania obudowy...

Alternatywnie przydałby się również adapter do mocowania iPhona na uchwycie do noktowizora na hełmie
Swoją drogą przy odrobinie wyobraźni to iPhone zawinięty w tą gumkę przypomina trochę granaty tornado - trzeba tylko napisać aplikację robiącą BUM!
qurcz 10.02.2010, h. 09:08 qurcz
świetne pudełko na mydło
shamoth 10.02.2010, h. 09:12 shamoth
Tak jak Promant napisał, to tylko gadget... w terenie nie ma płaskich powierzchni i o kontakt wyświetlacza z kamieniem nie trudno, który w tym condonie nie jest chroniony.
Co do zabierania iPhona w teren, podobno wielu strzelców korzysta z aplikacji kalkulatora balistycznego, dostępnej na tą zabawkę. Poza tym są dostępne dużo bardziej praktyczne mocowania iPhona na szynę, GPS cały czas pod nosem bez potrzeby sięgania do kieszeni czy tam inne aplikacje...

Co nie zmienia faktu, jak Pomant wspomniał, jest to stricte humorystyczny News i wywołał banana na mojej twarzy ;]
Czekam na gumki magpula o smaku i zapachu oleju do konserwacji broni
Devito 10.02.2010, h. 09:18 Devito
Promant taniej wyjdzie kupić używany telefon niż 2 skorupki od magpula
potfoor 10.02.2010, h. 10:43 potfoor
Ci którzy posiadają iPhone wiedzą że średni koszt dobrego pokrowca to 60 PLN w górę więc pokrowiec za 10 GBP jest relatywnie tani. Co do jego przydatności oraz zabezpieczenia telefonu to już inna sprawa
grzechotnik 10.02.2010, h. 11:22 grzechotnik
To Iphone coś tam wygląda jak mydło.
HateMe 10.02.2010, h. 11:34 HateMe
Ech, XM ładny, ale co z tego, skoro krótkich magów do GBB nie ma? :<
Dudek Javny 10.02.2010, h. 14:09 Dudek Javny
Nic tylko czekać na taktyczną spacerówkę MOE PTS dla niemowlaków
KWIA_TEK 10.02.2010, h. 14:13 KWIA_TEK
Czyżby kryzys dopadł Magpula? Może firma po cichu zmienia branżę. Tylko czekać na Pierwszego iMag'a i MagPada
CIN3K 10.02.2010, h. 17:17 CIN3K
Ja bym sobie kupił jakiś stojak na iphona podczepiany do risa...
Tony Halik 10.02.2010, h. 19:51 Tony Halik
Na miejscu magpulla poszedł bym w innym kierunku: zacząłbym robić super taktyczne pro kontrolery do gier, lub super dodatki i konwersje do już tych istniejących - szyna ris i antypoślizgowy profilowany uchwyt na pada to byłoby coś, o klientelę też chyba łatwiej, bo bardzo często ci, którzy strzelają sobie na świeżym powietrzu, po powrocie do domu prędzej czy później zaczną także strzelać sobie wirtualnie.
(zastrzegam sobie prawa patentowe do takiej linii gadżetów)
Hunt3R 10.02.2010, h. 20:15 Hunt3R
xm177 piękne- klimat nam ery to jest to co do tego pokrowca- zgodzę się z szanownym grzechotnikiem- wygląda jak mydło.A poza tym- po kiego wała coś takiego, skoro nawet ekranu nie zabezpiecza? sig w "blondynce" też przystojny:))
Marcinek83 10.02.2010, h. 20:53 Marcinek83
W końcu będe miał pokrowiec na telefon Bajer tylko kiedy to będzie u nas?
Jackall37 11.02.2010, h. 01:20 Jackall37
O takiej obudowie marzyłem

Dzięki temu cudowi techniki wykonanemu z najwyższej jakości tworzyw sztucznych (znaczy nowej generacji polimerów, bo to brzmi jeszcze lepiej) będziemy mogli zabłysnąć ajFonem zawsze i wszędzie, a w chwili wolnej od walki zaprezentujemy się w towarzystwie pokazując niezwykle finezyjną i świadczącą o ogromnym doświadczeniu obudowę ajFona z antypoślizgową i ergonomiczną fakturą, oczywiście w kolorze piaskowym ( z sentymentu do Iraku, gdzie telefon ten jest podstawą wyposażenia i niejednokrotnie uratował nam już życie )
Yeneth 11.02.2010, h. 08:35 Yeneth
Produkt Magpul'a jest bardziej przemyślany niż się wydaje.
Po prostu realizują własny marketing (tani gadżet reklamowy) i odpowiadają na zapotrzebowanie rynkowe związane z takim wykorzystaniem iPhona: $3
Promant 11.02.2010, h. 10:12 Promant
No nie bardzo. Dawno już o tym pisaliśmy i to urządzonko ma bezpośredni uchwyt na montaż do szyny.
Yeneth 11.02.2010, h. 15:30 Yeneth

Promant >
Nikt nie powiedział że aby wykorzystywać kalkulator balistyczny iPod musi być na tym uber-pro montażu
cre1one 11.02.2010, h. 20:19 cre1one
IPhone to jak dla mnie nic ciekawego. Kondon na telefonik ladny, fajny tylko szkoda że nie na nokie . Ciekawe i oryginalne ale mało użyteczne gdyż jak pamietam to popularność IPhona jest niska u nas, widać że na GB towar bardziej przeznaczony.
Promant 11.02.2010, h. 21:37 Promant
@Yeneth
Nie musi. Ale to Ty wskazałeś zastosowanie, w któym tak jest wykorzystany.
Yeneth 11.02.2010, h. 22:49 Yeneth
Promant >
Nie chodziło o montaż a o zastosowanie
Sakaal 12.02.2010, h. 18:20 Sakaal
Bla bla bo u nas jest mało popularny bla bla bla po co i na co..kurna ludzie zachowujecie się jakby wszystkie firmy produkowały głównie na nasz polski rynek (który np. dla firmy MAGPUL stanowi pewnie marny 1%) =) Yeneth & Promant macie rację. Można wykorzystać i tak ludzie na zachód i wschód od Polski robią bo po co nosić 15 różnych urządzeń gdy ma się możliwość używania jednego i dzięki temu zabrać więcej amunicji,sprzętu lub być po prostu lżejszym..=) A u nas maruderzy niech używają dalej swoich gadżetów do robienia sweet fotek i do pisania smsów..

Swoją drogą gdyby wypuścili wózek dla dzieci to pewnie też byłby przemyślany i zrobiony odpowiednio jak reszta ich produktów..=D Wygląd? Do diabła z tym! Ma być użyteczne a nie wyglądem dodawać lansu =)

XM177E1, M733 i SIG miodzio lodzio Panowie..(zwłaszcza XM177E1 ehh..aż zaczynam żałować ze skończyłem z reko NAMu =) )
Jackall37 13.02.2010, h. 00:02 Jackall37
I tu jest właśnie cały sarkazm - bo to jest sam wygląd bez reszty


Ciekawi mnie tylko jedno - jak się strzela z tego XM'a, tam przecież nie ma montażu na kalkulator balistyczny oO