Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości producenckie

Świat, 07.02.2010, h. 12:27, dodał: Promant
29

ARES: replika ASG AEG GPMG. Zapowiedź M200 produkcji STAR Airsoft. Nowe tłumiki płomienia w ofercie G&G. Kolejne repliki gas blow back karabinów M4/M16 G&P.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zapowiedziach na stronie firmy ARES pojawiła się w opcji coming soon, obok WA2000 - tym razem pokazanego w czarnej wersji wykończenia metalu, replika AEG karabinu maszynowego GPMG - M240. Niestety na razie brak jakichkolwiek szczegółowych informacji.

 

 

Zapowiedź repliki gazowej karabinu snajperskiego M200 zamieściła firma STAR Airsoft. Opcja: napęd sprężynowy.

 

 

Waga: 8650g. Długość: 1240mm - 1390mm. Pojemność magazynka: 35BB w wersji gazowej oraz 100BB w wersji sprężynowej.

 

 

 

 

Prękość początkowa: 470fps w wersji gazowej oraz 300fps w wersji sprężynowej.

 

 

 

Nowe tłumiki płomienia wprowadziła do swojej oferty firma Guay Guay.

 

 

Dostępne tłumiki płomienia dedykowane są do następujących modeli replik:

 

 

 

 

 

Kolejne repliki gas blow back karabinów M4/M16 dołączyła do swojej oferty firma G&P. Replika GBB WOC M4 OR Burst, z opcją 3 strzałowej nastawy ognia, oferowana jest w wersji z transparentnym korpusem dolnym.

 

 

Pozostałe dwie repliki GBB to kolejne wersje z limitowanej serii, z korpusami BomberBomber M4 RAS oraz Bomber M16A4 Burst, również posiadająca opcję 3 strzałowej nastawy ognia.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:
aresairsoft.com/">www.aresairsoft.com

www.starairsoft.com

www.gp-web.com

www.b2b.guay2.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RangerPL 07.02.2010, h. 12:34 RangerPL
Może ktoś wyjaśnić różnicę między Starem a Aresem?
grzechotnik 07.02.2010, h. 12:35 grzechotnik
Mogliby już nie umieszczać tych replik na tym niebieskim tle...
OC14Groza 07.02.2010, h. 12:37 OC14Groza
Ares to były podwykonawca Stara. Ares produkuje w chinach a Star w Hong Kongu. Niektórzy twierdzą, że Star ma lepszą jakość.
BTW Ares to chyba jedyna firma która zrozumiała, że lepiej konstruować repliki których nikt jeszcze nie zrobił niż ciągle emki.
Bat_Sirius 07.02.2010, h. 12:47 Bat_Sirius
GPMG, po prostu marzenie, tylko pewnie cena będzie ciężka do przełknięcia.
Majster' 07.02.2010, h. 13:21 Majster'
Można sądzić, że cena M200 w wersji sprężynowej będzie zauważalnie tańsza. Oj coś czuje, czas rozszerzyć budżet przeznaczony na airsoft. M200 jest piękne i jeśli cena springa będzie znośna, to znajdzie się na mojej ścianie
wija99 07.02.2010, h. 14:04 wija99
Prześwitujący korpus? Po co?
Poniatkys 07.02.2010, h. 14:14 Poniatkys
przepisy.
Erwin008 07.02.2010, h. 14:15 Erwin008
Hmm chyba po to aby można sobie ładnie obejrzeć jak wszystko działa i polansować się GBB bo z takim przezroczystym body to od razu widać że GBB
Prezes_____ 07.02.2010, h. 14:47 Prezes_____
Jak zwykle, g&p przeszło samych siebie, szkoda tylko że nie mają w ofercie aeg m4 ras. Trzeba samemu poskładać :/
Seth 07.02.2010, h. 17:25 Seth
m240....w końcu...)))
radzio2k 07.02.2010, h. 17:30 radzio2k
Takie ładne m16a4 z oznaczeniami FN tak zepsuć sprzedając ze składaną szczerbinką zamiast jak winna być z normalna rączką
Tony Halik 07.02.2010, h. 17:31 Tony Halik
Hmm, taaaak... Doprawdy zacne, bardzo zacne to M200.
denvey 07.02.2010, h. 18:02 denvey
Ciekawe czy trudno byłoby na tym m200 wyciągnąć z 500 fps...
Gasparzinho 07.02.2010, h. 19:03 Gasparzinho
@denvey
Może magi na CO2 ?
Myślę ,że zaraz dorobią
KicpA 07.02.2010, h. 19:03 KicpA
Majster napęd sprężynowy jest opcją w M200 Cena będzie pewnie w granicach ceny ARESa
denvey 07.02.2010, h. 19:34 denvey
mi chodzi o sprężynową.
Widmo34 07.02.2010, h. 20:24 Widmo34
m200 spring narescie będzie tanszy bo mi sie nie chce wydawac 6000 na aresa co ma spec shop... choc cena wersji gazowej bedzie pewnie porównywalna....
JohnyTRS 07.02.2010, h. 21:55 JohnyTRS
Taa... wersja spręzynowa tego karabinu ma tylko 300 fps - do tuningu od zaraz, więc nie warto jej (tej wersji) raczej brać.
KicpA 07.02.2010, h. 22:03 KicpA
Ludzie naprawdę nie umiecie czytać? M200 będzie sprzedawany jako replika gazowa jak ARES a możliwość zastosowania sprężynowego cylindra i maga będzie opcją czyli dodatkiem.
Promant 07.02.2010, h. 22:13 Promant
Tak do końca tego jeszcze nie sprecyzowali, ale raczej należy sądzić, że opcja oznacza dokupienie, a nie 2 w jednym
Aż tacy altruiści to to nie są...
pidzejfat 07.02.2010, h. 23:59 pidzejfat
Promant, zdziwiłbyś się, wersja od Aresa ma obydwa mechanizmy w zestawie.
Przynajmniej na WGC...
$3
$3
Westie 08.02.2010, h. 00:21 Westie
Czyli nadal WA2000 to spring? Niech spadają, możemy gadać jak zrobią GBB. Ten karabin w wersji sprężynowej nie ma dla mnie racji bytu.
Promant 08.02.2010, h. 10:14 Promant
WGC robi sporo promocji. Choć widziałem tego samego ARESa sprzedawanego jako gas version. Gdy rozmawiałem z RedWolfem też była mowa o wyborze, lecz to było jak tylko pojawił się na rynku. Ale może będą obie opcje w zestawie, pewnie i tak będzie to replika ARESa robiona dla STARa..
Pik 08.02.2010, h. 19:22 Pik
Przyszedłem tu pozrzędzić .

W ogóle to te repliki jakieś gupie . M249 sprężynowy by mogli zrobić , albo KPV.

Tak na poważnie to troszkę beznadziejne, że najpierw powstaną jakieś super, ciężkie snajpy, a PkMa jak nie było ... tak i nie ma. Jednak pozrzędziłem .
kotekill 09.02.2010, h. 17:22 kotekill
Zamalo dali fps w końcu to najlepsza snajperka swiata
ravic 09.02.2010, h. 18:48 ravic

GPMG od Aresa, tylko czekać na premierę i zbierać fundusze.
Ciekawe jaki GB w tym siedzi.

Co do M200 na pewno będą jakieś up-kity albo magi na cO2
KicpA 09.02.2010, h. 23:28 KicpA
Do M200 już są i o w sprzedaży Magi są takie jak od Aresa