Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 07.11.2013, h. 19:22, dodał: Promant
35

Filmy autorstwa: TanieMilitaria.pl, RedWolf Airsoft, Airsoft Evike.com, Airsplat oraz WE. 



TanieMilitaria.pl: prezentacja repliki G36C (g-001) EBB firmy D/BOYS oraz test maski siatkowej (zwraca uwagę twórcze wykorzystanie nadzienia ciastek Delicje).

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja repliki Umarex 416C CQB.

 

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: prezentacja pistoletu gas blow back Wei-Tech P-Virus.

 

 

 

 

 

Airsplat: prezentacja repliki gas blow back WE M4 RARS Raptor.

 

 

 

 

 

WE: replika GBB MP5K.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tomek P-ń 07.11.2013, h. 19:49 Tomek P-ń
Dźwięk kurza WE - miodzio :D
you-dash 07.11.2013, h. 20:27 you-dash
Założę się, że prezenter Tanich Militarii po testach siatki zjadł tą galaretkę :D
w końcu galaretka balistyczno - jagodowa, przysmak prawdziwych twardzieli, sam bym się skusił :D
rain 08.11.2013, h. 05:27 rain
Nasi ludzie akurat tak bardzo głodni nie chodzą, nie muszą się posuwać do takich rzeczy. Zwłaszcza gdy w opakowaniu obok jest jeszcze paręnaście dobrych ciastek :)
TanieMilitaria.pl 08.11.2013, h. 10:47 TanieMilitaria.pl
Blacha chyba nie jada słodyczy. Ale może to tylko miejska legenda. ;)

Ogólnie, bardzo dobry, jednoznaczny test. :)
Mamut 08.11.2013, h. 10:58 Mamut
galaretka z posypką kukurydziano kompozytową mnie nie jara ;-)
Blacha997 08.11.2013, h. 21:40 Blacha997
Huba_lbn 07.11.2013, h. 20:36 Huba_lbn
Chciałbym zobaczyć test kruszenia kulek o maskę na kulkach najlepszej jakości.
Ciekawe czy była by duża różnica.
Fakt jest faktem, dlatego mam nadzieje że osoby biegające z siatką(gogle itp.) uświadomią sobie że to nie jest dostateczna ochrona. Nawet w lesie, szczególnie z tym popularnym ostatnio full kontakt.
AKTG 07.11.2013, h. 21:11 AKTG
To już chyba nie ma znaczenia, zawsze znajdzie się ktoś kto kupi najtańsze kulki.
Swoją drogą P&Jty w cale nie są takie najgorsze, w każdym razie w środku nie mają w ogóle pęcherzy powietrza więc ciężej się rozpadają. Moim zdaniem są niedoceniane chociaż i tak zazwyczaj używam G&G.
you-dash 07.11.2013, h. 22:23 you-dash
MyN3 07.11.2013, h. 20:58 MyN3
TANIE MILITARIA mają film na WM :D
KOONIEC ŚWIATA :D
Ważne że nie odcinamy się od tego co było podstawą airsoftu jeszcze 10 lat temu. Ja do teraz uważam że najlepsza do cqb jest cm023 :p
AKTG 07.11.2013, h. 21:12 AKTG
Albo początek nowego ;)
TanieMilitaria.pl 08.11.2013, h. 10:49 TanieMilitaria.pl
E, nie przesadzajmy z tym końcem świata; już kiedyś były filmiki TM na portalu.


A w tym przypadku mogę tylko powiedzieć, że w opiniach z którymi się spotykamy widać iż ludzie często szukają podstawowych i konkretnych informacji, zdecydowanie częściej niż filmów, w których jedną trzecią czasu ktoś fajnie lansuje się, biegając w lesie z przedmiotem "recenzji", a później prowadzi radosną konwersjację; niestety często językiem tak "potocznym", że trudno stwierdzić o co autorom właściwie chodzi.



Pozostaje 1/3 czasu kiedy już za dużo konkretów nie można przekazać.

Ale mamy nadzieję, że będzie się pojawiać coraz więcej polskich prezentacji z różnych źródeł, i "unboxingów", które warto będzie zamieścić.
Promant 08.11.2013, h. 17:33 Promant
Nożyce pozdrawiają!
Ijet 09.11.2013, h. 18:36 Ijet
Kojot321 07.11.2013, h. 22:07 Kojot321
Wielki szacun za film z galaretkami ;)
To chyba raz na zawsze zakończy dyskusje na temat siatek.
Tytuus 07.11.2013, h. 22:21 Tytuus
Dziwie się że dopiero teraz ktoś wpadł na zrobienie takiego filmu jak Tanie Militaria :D Wielki szacun za to
Miszcz120 07.11.2013, h. 23:00 Miszcz120
Jak powiedział, że jest najlepszym i z najciekawszym rozwiązaniem G36 na rynku to od razy wyłączyłem. Przecież to jest kopia ARES'a. Niech sobie w tym swoim tanim świecie dalej żyje, byle by kitów nie wciskał innym.
Nie wiem, jak Ty, ale ja nie usłyszałem słowa "najlepszym". A najciekawszym to fakt, bo dużo więcej ludzi zainteresuje się tańszym odpowiednikiem g36, niż ten firmy Ares. Nie spinaj się tak- wszyscy wiemy, że Twoja gieta rządzi :D:D
Hatch 07.11.2013, h. 23:36 Hatch
Tak to zabrzmiało, jak by dla niego była najlepszą propozycją jakiej nikt inni nie oferuje. Nie spinam się, bo po co. Może na TM kupiłem swoją pierwszą replikę, ale tylko mnie utwierdziło w przekonaniu to, że od 5 lat jak się strzelam, to kity i bajery tylko potrafią opisywać.
Moje G36 to moje G36, jakie jest, to nie o tym temat :P
Miszcz120 07.11.2013, h. 23:58 Miszcz120
Blacha miał na myśli dany przedział cenowy, mówiąc o tej giecie, że jest najciekawszą pozycją na rynku. W końcu próżno szukać repliki do 500zł, która ma blowback, system szybkiej wymiany sprężyny, działający bolt catch, który zwalnia sprężynę i mikrostyk. Te prezentacje są dosyć spontaniczne, nie piszemy ich scenariuszy i nie ma promptera dla prowadzącego. Trochę wyrozumiałości i więcej luzu prosimy.
TanieMilitaria.pl 08.11.2013, h. 10:44 TanieMilitaria.pl
Miszczu - może i Tobie tak to zabrzmiało. Każdy zinterpretuje to sobie jak chce i to że Ty to tak zrozumiałeś nie znaczy że inni odbiorcy tego filmu bedą mieli takiego samego focha na sklep (co dość jasno opisałeś). Oczywiście że jest ares ale to prezentacja asortymentu tego konkretnego sklepu w którym aresa nigdy nie było i raczej nie bedzie. Serio trzeba dodawać to jasno i klarownie ? nie da się tego domyśleć ? Możemy dograć jakieś napisy lub ostrzeżenie dla Ciebie bo jakoś inni skumali i chyba tylko Ty się spinasz. Proponuję walnac jakieś piwo czy melisę i zluzować trochę. Airsoft to nie życie tylko zabawa. Tak powiedziałem tak - bardzo Cię miszczu przepraszam - czy mi wybaczysz ?
Blacha997 08.11.2013, h. 21:45 Blacha997
Nie wiem, jak Ty Miszczu, ale wyraźnie słyszałem w filmie informację, że rozwiązanie "Bojca", jest kopią GB od Aresa, więc jak dla mnie wszystko gra. Też jestem zdania, że w tej chwili jest to najciekawsza replika ASG G36, na rynku. Jeżeli ta gieta ma jakość jak inne Dboysy to stosunek jakość/cena będzie wyśmienity.
Vespi 09.11.2013, h. 18:21 Vespi
B-E-D-A 07.11.2013, h. 23:56 B-E-D-A
Jakby tak każdego było stać to każdy by jeździł Porsche i miał repliki I klasy... Wyobraź sobie, że repliki budżetowe też są potrzebne... Jakby były repliki tylko po >1500 zł to by mniej osób mogło sobie pozwolić na zabawę w Airsoft.
I paradoksalnie byłoby bardzo dobrze, mniej nieodpowiedzialnych debili, dzieciarnii i temu podobne terminatorskie tałatajstwo by się plątało...a przynajmniej łatwiejszy byłby przesiew. Z drugiej strony masz racje, gdyż azaliż przynajmniej jest kunkurencja między producentami.
Goose 08.11.2013, h. 00:03 Goose
Nie powiedział, że z tych budżetowych, tylko ogólnie. Też chciałem sobie to G36C co prezentuje kupić, ale miałem okazje dorwać Ares'a. Co nie zmienia faktu, że sposób prezentacji po prostu po pierwszych 2 minutach mnie się nie podoba.
Tak jak mówić, że Porsche to najciekawsza propozycja samochodu sportowego.
Miszcz120 08.11.2013, h. 00:08 Miszcz120
Akurat cena repliki nie ma raczej znaczenia jeśli chodzi o przestrzeganie zasad gry. To trochę jak gadanie, że każdy powinien mieć samochód o wartości powyżej 40 000 zł, bo jak ktoś ma 15-letnie Seicento to jest nieodpowiedzialny. ;P

Patrząc na filmiki z YT gdzie 12-latkowie robią "unboxing" albo "review" replik typu HK 416 od VFC/Umerex, gdzie takie osobniki ledwo mają siłę podnieść replikę i ciągle trzymają palec na spuście o mało nie strzelając sobie w czoło... To po prostu braknie słów. Rozumiem, że ktoś ma bogatych rodziców, ale żeby w wieku 12 lat kupować dziecku replikę za 1,5k zł??
B-E-D-A 08.11.2013, h. 00:23 B-E-D-A
Goose.... Wielki mistrzu, przykładzie odpowiedzialności i uczciwości w Airsofcie z repliką za tysiące bije Tobie pokłony, ja niegodny z rk.01w...
Kazik94 08.11.2013, h. 13:40 Kazik94
a jest jakaś zasada że Ci z systemami nie termoszą ? ja raczej odwrotne tendencję widuję.
Blacha997 08.11.2013, h. 21:46 Blacha997
Promant 08.11.2013, h. 00:38 Promant
W zasadzie trudno pojąc po co powstaja takie komentarze jak niektóre z powyższych.
Tego typu filmiki ogląda się po to żeby zobaczyć jak replika wygląda, co jest w pudełku, czy jest sens wstępnie się tym zainteresować - bez konieczności szukania sklepu i oglądania na żywo i ewentualnie później - po zdobyciu dokładniejszych informacji z innych źródeł, porównaniach itp.- podjąć decyzję czy to jest warte zachodu i czy akurat "dla mnie".

Przecież, bez obrazy, chyba nikomu nie brakuje tutaj inteligencji żeby wysnuwać własne wnioski?
Prezentacja to prezentacja, zawsze będzie subiektywna, a człowiek ma własny rozum żeby to przesiać i samemu ocenić.
Wiesz promant albo ty jesteś stary albo mądry - aczkolwiek dziwne że jeszcze próbujesz ludzkość cywilizować bo ja już dałem sobie spokój
ramaz 08.11.2013, h. 12:15 ramaz
Dzięki. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie tylko stary. ;) Czasem jeszcze po prostu się dziwię.
Promant 08.11.2013, h. 17:19 Promant
Mixon 08.11.2013, h. 17:39 Mixon
Dosyć.. schizowa ta miniaturka.
Prawda? Wyszło coś a'la Jason... ;)
Promant 08.11.2013, h. 20:15 Promant
SlayerASG 13.11.2013, h. 15:39 SlayerASG
Szacun dla D|Boys za pomysł, zdecydowanie szybsza wymiana sprężyny niż w przypadku eMek od Specna Arms, samo zrzucanie sprężyny też prezentuje się świetnie i wydaje się bardzo przydatną funkcją. Ja w replikach gdzie nie mam mosfetu z AB zawsze się głowie w jakim położeniu jest tłok tak żeby mi się nie zgniatała sprężyna.
SlayerASG 13.11.2013, h. 15:58 SlayerASG
Co do testu maski to jak najbardziej używanie samych masek na Polskie warunki gdzie pogoń za FPS'ami to chleb powszedni to jednak trochę za mało, jednakże w innych krajach gdzie mają coś takiego jak limit fps, a ich repliki nie przekraczają 350fps wydaje mi się, że sama maska może być wystarczająca do ochrony oczu. Zwłaszcza, że u nich raczej coś takiego jak kulki P&J nie ma racji bytu.