Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 05.02.2010, h. 23:25, dodał: Promant
14

ZBROJOWNIA: gas blow back M1911 Chrome Marine produkcji WE. ASG Shop: zestawy cylindrów Systema Energy. Ciekawe produkty w ofercie SpecShop.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu ZBROJOWNIA dostępna jest replika gas blow back pistoletu M1911 w ciekawej  wersji wykończenia - Chrome Marine, produkcji WE. Cena: 489PLN. Hop-Up: regulowany. Pojemność magazynka: 14[+1]BB. Długość: 221mm. Waga: 1000g. Materiał: metal + ABS. Prędkość początkowa: 300fps.

 

 

ASG Shop włączył do oferty tuningowe części produkcji firmy Systema z najnowszej linii produktowej, w tym zestawy cylindrów Systema Energy o bardzo dobrej szczelności. Zestaw daje możliwość regulacji podciśnienia wytwarzanego w cylindrze poprzez rotacyjne przesunięcie dolnej części głowicy, co powoduje zmniejszanie lub zwiększanie liczby wlotów powietrza. W zestawie dwie uszczelki dedykowane do różnych temperatur otoczenia. Cena zestawu: 195PLN.

 

 

Ciekawe produkty możemy znaleźć także w najnowszej ofercie SpecShop. Sklep oferuje replikę pistoletu M9A1, produkcji firmy Socom Gear - o której pisaliśmy już kilkukrotnie w newsach. Cena: 549PLN.

 

 

 

Na stronie dodano także najnowsze korpusy do replik M4/M16, produkcji firmy MadBull, z licencjonowanymi, grawerowanymi oznaczeniami. Materiał: aluminium. W komplecie komory HU oraz części widoczne na zdjęciu. Korpusy stanowią od podstaw projekt firmy MadBull i nie są kopiowane ani wzorowane na żadnych wcześniej dostępnych bodies. Cena za sztukę: 389PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Właścicieli rewolwerów Dan Wesson może zainteresować komplet, dedykowanych do nich, 25 łusek. Cena: 129PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.zbrojownia.com.pl

www.asgshop.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
stalker51 06.02.2010, h. 00:05 stalker51
Ładnie wyglądają te nowe korpusy i to nawet za znośna cena jak na MadBulla
Shiba 06.02.2010, h. 00:11 Shiba
Ja chcę tego Colta, a ta Beretta w tanie... Cacuszka! Szkoda, że tyle kasy.
ciotkapela 06.02.2010, h. 08:59 ciotkapela
Mam takiego Colta tylko czarny f.Tokyo Marui jest boski
Pik 06.02.2010, h. 09:00 Pik
Te korpusy są takie same. Jeden ma łosia, a drugi hipopotama na sobie. To chyba nie robi tak dużej różnicy?
Promant 06.02.2010, h. 09:28 Promant
Tak samo jak nie robi żadnej różnicy czy na samochodzie masz znaczek forda, BMW czy fiata.
Błyskotliwe spostrzeżenie: korpus do M4 jest taki sam jak inny korpus do M4. Brawo.
alamakota 06.02.2010, h. 10:17 alamakota
Akurat promant porównanie nie trafne bo w wiekszości przypadków sytuacja się ma jak z Vauxhall'em i Oplem, a tam różnicy nie ma.
Brenten 06.02.2010, h. 11:48 Brenten
Akurat porównanie z samochodami jest kiepskie. Jednak jest drobna różnica między beemką a fiacikiem, nie tylko różnica w znaczkach jak na tych "karoseriach" z MB. Ale co kto lubi, ja osobiście nie mam parcia na napisy a są tacy co lubią takie rzeczy. Za to beretta wygląda super. Z tłumikiem tworzy ładny zestaw.
KicpA 06.02.2010, h. 11:52 KicpA
Jeżeli uważacie że nie ma różnic między Coltem a innymi firmami produkującymi broń ostrą to może poczytajcie trochę...
Promant 06.02.2010, h. 12:03 Promant
Jak zwykle szanowni koledzy koncentrują komentarze na tym co najważniejsze. Może zrobimy tu forum motoryzacyjne?
Unifikacja koncernów i wszechobecna taniocha materiałów w efekcie cięcia kosztów powoduje, że czy masz merca czy fiata - nie ma już dawnej jakości, nie ma już live time carów - jest taka sama rdza i taki sam żywot - najdłużej do końca gwarancji. Póżniej trzeba szybko sprzedać zanim się rozsypie.
Niedługo więc rozróżniać graty będzie tylko znaczek na grillu.
$1

Narzekanie na oznaczenia w produktach, które właśnie ze względu na oznaczenia mają swoją wartość - jest nielogiczne.

Korpusy MB mają jako produkt 2 zasadnicze cechy:

1. Mało która firma poza MadBull oferuje oznaczenia tak dokładne i jednocześnie LEGALNE, chyba, że jakieś serie customowych korpusów, wielokrotnie droższych. Są ludzie, którzy lubią mieć na replice coś co jest ciut bardziej zgodne z realem niż swobodna twórczość chińskiego grafika.
A ponieważ airsoft to tylko hobby, więc krytykowanie podaży korpusów z oznaczeniami jest równie głupie jak krytykowanie jakichkolwiek potrzeb graczy w asg. Hobby = co kto lubi.

2. Nie jest to Vltor/MUR czy inna wariacja. To korpus tradycyjny, więc chyba normalne, że jeden korpus M4 będzie identyczny z innym. Natomiast cechą charakterystyczną tego produktu jest jego produkcja -
nie jest to kolejna kalka z kalki kalki starego pomysłu Marui przerabianego w te i we wte po tysiąc razy przez wszystkich producentów w zakresie plastik, ZnAl, aluminium.
Te korpusy od podstaw zaprojektowano i wykonano, czego jednym ze skutków jest 100% kompatybilność z wszystkimi akcesoriami, frontami i częściami MadBull, czego o innych korpusach M4 nie da się zawsze powiedzieć.
Lambert 06.02.2010, h. 13:46 Lambert
Dokładnie Promant!

Osobiście cenię f-me Madbull za "niesztampowe" produkty i bardzo wysoką jakość!
Do tego cena, choć wysoka - nie jest z lampy.
kamilos532 06.02.2010, h. 21:03 kamilos532
Ja dobrze zrozumiałem? 25 łusek za stówke ??
HateMe 07.02.2010, h. 02:32 HateMe
Źle zrozumiałeś. Za sto trzydzieści.
HummerB 07.02.2010, h. 17:25 HummerB
Mam słabość do "blondynek" - Beretta już do mnie jedzie ... Zobaczymy jak się będzie sprawowała
damian14c 10.02.2010, h. 15:49 damian14c
wiecie gdzie można kupić szkielet do tej beretty w tym samym kolorze??