Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w ofercie RWA

Świat, 05.02.2010, h. 22:45, dodał: Promant
23

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty nowe produkty, w tym kolejną propozycję działu customów: Shrike MG deluxe.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowych produktów w ofercie RedWolf Airsoft pojawiła się propozycja działu RedWolf Custom: Shrike MG deluxe. W replice przeznaczonej na broń wsparcia zamontowano części Magpul PTS, Deep Fire, King Arms oraz G&P. Lufa wewnętrzna - precyzyjna, 509mm Prometheus. Wzmocnione części gearbox'a. Silnik Systema Magnum. Sprężyna: Systema M150. Prędkość początkowa: 450fps. Magazynek: elektrycznie podkręcany box o pojemności 2400BB. Waga: 6000g. Długość: 890mm. W komplecie atrapa tłumika dźwięku oraz regulowany dwójnóg. Cena: 1340USD.

 

 

Sklep proponuje także replikę firmy Marushin: Shell Ejecting M1911A1. Pistolet gas blow back, z serii replik wyrzucających łuski, waży 714g i ma długość 230mm. Prędkość początkowa: 170fps na HFC134a. Pojemność magazynka: 8 łusek. W komplecie dwie pary okładzin chwytu. Cena: 167USD.

 

 

Inna replika broni krótkiej w najnowszej ofercie RWA to również produkt firmy Marushin: M629 X-Cartridge Classic. Rewolwer wykonany z ABSu, w srebrnej wersji kolorystycznej, kosztuje 83USD. Prędkość początkowa: 200fps na HFC134a. Waga: 732g. Długość: 273mm.

 

 

Posiadaczy repliki Tokyo Marui L96 może zainteresować, dedykowana do tego karabinu, precyzyjna poduszka policzkowa. Producent: Laylax. Cena: 65USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gasparzinho 05.02.2010, h. 22:56 Gasparzinho
Piękne repliczki!
Tylko w tym kolciaczku ,to te łuski zbierać czy ciągle kupować...? Na rekonstrukcje jakieś jest bajeranckie ,ale na zwykłe strzelanki ,to tak raczej średnio
xel20 05.02.2010, h. 22:58 xel20
450fps na m150 hmm...
Stahu 05.02.2010, h. 23:01 Stahu
Raczej nie kazdego by bylo stac na kupowanie ciagle nowych lusek, piekny ten rewolwer.
Germ 05.02.2010, h. 23:13 Germ
Aż się chce powiedzieć ironicznie "Znowu emka".
Takiej emki nigdy nie widziałem! Bo to nie emka.
MyN3 05.02.2010, h. 23:17 MyN3
"precyzyjna poduszka policzkowa"
hahahah przecież w GH to zrobią za 65zł a nie 65$ i na pewno dużo lepiej :D
Promant 05.02.2010, h. 23:31 Promant
Tak. Uczniowskie mądrości. Niestety może taniej, ale nie lepiej - CNC Laylaxa mają mało równorzędnych konkurentów na świecie.
zordrak 05.02.2010, h. 23:45 zordrak
no wiesz MyN3, jak sama nazwa wskazuje to jest precyzyjna poduszka policzkowa. Jest to towar ekskluzywny. Producent tej poduszki nie musi uwzględniać zasobność portfela przeciętnego polskiego maniaka. Poza tym można sprzedawać dużo w niskiej cenie albo mało w relatywnie wysokiej. Poza tym nikt ci nie każe kupować tej poduszki..ble..ble.. umcyk umcyk kukuryku....!!!! [ i tym sposobem odciążyłem Promanta ^^ , nie ma za co

Edit: PS: no nie , uprzedził mnie.. naprawdę jest cyborgiem
Shiba 06.02.2010, h. 00:09 Shiba
Colt! <3 Łusik. <3 Kiedy to będzie w Polsce?!
Majster&#39; 06.02.2010, h. 10:10 Majster&#39;
Kolcik piękny. I łuski. Może nie do walki ale do lansu jak i godzinnego gapienia się w domu jak najbardziej
wija99 06.02.2010, h. 10:13 wija99
Mam biurko z takimi dziurkami jak ta poduszka. i po długim celowaniu człowiek powinien mieć odciśnięte kołka na policzku.
MG z celownikiem. Nigdy tego nie pojmę.
Szaryy 06.02.2010, h. 11:22 Szaryy
ten rewolwer jest idealny
Prezes_____ 06.02.2010, h. 11:29 Prezes_____
No, w redwolfie to mają inwencję twórczą xD
deko 06.02.2010, h. 12:34 deko
Broń wsparcia z tłumikiem dźwięku?
Promant 06.02.2010, h. 13:23 Promant
Tak. Trudno w to uwierzyć. Ale broń wsparcia nie ma w definicji robienia hałasu. Coraz częściej jest zapotrzebowanie na broń wsparcia, która od razu nie postawi na nogi wszystkich w promieniu x kilometrów - i to zapotrzebowanie nie tylko ze strony rynku prywatnego.
Najlepszym przykładem są oferty firm produkujących takie tłumiki w ostatnich latach choćby do cal.50.
darksoviet 06.02.2010, h. 14:06 darksoviet
Dodać granatnik i mamy JUES SPESZYL FORCES GUN.
ikrysteq 06.02.2010, h. 14:07 ikrysteq
piękne te krótkie Marushina
radzio2k 06.02.2010, h. 18:48 radzio2k
blee przecież ten chwyt przedni w minimi jest taki niewygodny
Ownage 06.02.2010, h. 19:15 Ownage
Biorac pod uwage, ze taki tlumik dzwieku moze miec zywotnosc ok 10 tysiecy strzalow to nie jest glupim pomyslem uzywania takiego w broni wsparcia. Ciekawy jestem tylko jak owy tlumik dziala pod wplywem bardzo wysokiej temperatury, duzej czestotliwosci strzalow itp. Czy wtedy ta zywotnosc nie maleje?
wissarion 06.02.2010, h. 21:36 wissarion
"Broń wsparcia" wygląda tyleż zajefajnie co nierealnie. Wystarczy spojrzeć gdzie wypada koniec rury gazowej - poniżej zawiasu dolnego body od emki. Jakbym już robił jakieś "customy" to przynajmniej tak, żeby wyglądały że miałby najmniejsze szanse działać. I dlaczego wszędzie wpierdzielają te korpusy od emek? Równie dobrze można by zrobić customowego kaema na bazie glocka - efekt też mógłby być ciekawy . Temat tłumików w broni wsparcia był już poruszany przy innej okazji...
Ale wiadomo, w naszym hobby każdy kolejny gadżet doczepiony do repliki daje właścicielowi dodatkowe punkty lansu.
Yeah!!!, brakuje tylko rączki taktycznej, latarki, granatnika i 10-ciu szyn ris!
(przepraszam 8-miu, 2 już są)
Promant 06.02.2010, h. 21:53 Promant
Wow. Ale to Cię zabolało. Jak dla mnie to mogą składać nawet choinki - nie podoba mi się, albo nie potrzebuję to i tak nie kupię. Poza tym - może w Azji takie coś lubią.

Klucz tkwi w słowie "hobby" czyli co kto lubi i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak ktoś lubi lans to jego broszka. Jak lubi rekonstrukcję - też. tak samo może biegać w szmatach z demobilu za 50 zeta i z plastikowym shotem.
Moses 12.02.2010, h. 13:26 Moses
Gratuluje niewiedzy, ale nią raczej się nie chwalimy
$3
$3
$3

(hmmm nawet jest z granatnikiem i RISami )
wissarion 12.02.2010, h. 21:08 wissarion
Zarzucanie komuś niewiedzy jest o tyle fajne o ile samemu nie jest się jej ofiarą. Mój komentarz dotyczył przede wszystkim złego odwzorowania układu gazowego repliki, a raczej jego braku - ale tego chyba nie zauważyłeś.
Inna sprawa, że faktycznie nie wiedziałem, że taki wynalazek istnieje w wersji ostrej - tu dzięki za "uświadomienie", swoją drogą b. ciekawa broń (ta ostra).
Matt141 17.02.2010, h. 16:58 Matt141
Z tego co wiem to nowe rosyjskie karabiny maszynowe Pecheneg i AEK-999 mogą byc używane z tłumikami, jednakże nie są to tłumiki całkowicie likwidujące huk, raczej są to urządzenia likwidujące błysk i częściowo dźwięk strzału. Dołączam zdjęcie AEK-999 z tłumikiem: $3