Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje c.d.

Świat, 05.02.2010, h. 22:12, dodał: Promant
9

Modify TREMORS w wydaniu RA TECHa oraz prezentacje magazynków GBB Pro Win i zestawów konwersyjnych do repliki ASG GBB MP7. Kolejne produkcje Airsoft GI TV.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Modify jeszcze oficjalnie nie wprowadziła swojego produktu na rynek, a już można obejrzeć ofertę customowej repliki z systemem TREMORS w wydaniu firmy RA TECH.

 

 
 
Firma RA TECH wyemitowała również prezentację magazynków GBB M4 Pro Win przy użyciu różnych replik gas blow back.
 
 
 
 
Ostatni film firmy RA TECH przedstawia części do tuningu repliki ASG GBB MP7
 
 
 
 
Kolejne produkcje zamieściła także Airsoft GI TV. Prezentacja repliki G4A2 Blazing Hog.

 
 
 
Prezentacja repliki ICS MK5
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
grzechotnik 05.02.2010, h. 22:34 grzechotnik
Fajny ten termos
Sledzikmaster 05.02.2010, h. 22:47 Sledzikmaster
Ogólnie to bardzo fajnie się prezentuje ten custom RA TECH. Chyba nie ma niczego czego by nie zrobili po swojemu A swoją drogą to co miało na celu porównanie tych replik mp5 ?

A może mi ktoś powiedzieć co to za zespół gra w 1.07 sekundzie ?
Promant 05.02.2010, h. 22:48 Promant
To nie porównanie tylko prezentacja alternatywnych propozycji.
mikunda 06.02.2010, h. 00:41 mikunda
hmm... ciekawe jak z zużyciem zębatek i tłokiem przy użyciu tego TREMORSa, przecież to wszystko opiera się na obciążeniu pracy tłoka, co za tym idzie całego gearboxa, wzmocnione części to przy tym obowiązek, do tego solidny silnik. Ciekaw jestem co jest zmienione jeszcze w tej Mce aby nie rozpadła się zbyt szybko.
Hatch 06.02.2010, h. 14:05 Hatch
Aż nie chce się człowiekowi słuchać, kiedy ktoś mówi z takim akcentem....
kamilos532 06.02.2010, h. 20:48 kamilos532
Jak dla mnie ten system to kiepska próba zabłyśnięcia na rynku nie mówiąc ile kompresji spada
chyba skorzystają na tym tylko ci którzy doprowadzają swoje replik do prawdziwych replik
0L0 07.02.2010, h. 11:46 0L0
Tak szczerze mówiąc to ten cały tremors nie powinien wpłynąć negatywnie na zużycie części gearboxa. Sprężynka od ciężarka nie wygląda na bardzo twardą, sam ciężarek jest dość lekki... dowiemy się za kilka lat
Jackall37 07.02.2010, h. 18:17 Jackall37
Rzeczywiście ten Tremors to istne cudo, najlepiej to widać przy na tym filmie (3:35), myślałem, że mu rękę urwie

Blowback, niech lepiej zostawią gazówką, musi być coś za coś - albo się sieje po 100 kulek serią albo ma się porządny Blowback i tyle.
slavo 12.02.2010, h. 00:18 slavo
Czekam kiedy będą dokładali empetrójkę do emitowania głośnego, realistycznego puuf! albo sru! a za sprawą jakiegoś militarnego pachnidła z lufy i wyrzutnika łusek będzie wydobywała się woń prawdziwego prochu...
No i dzięki takim wynalazkom znów zbliżymy się do prawdziwie realistycznego zasięgu naszych replik 30m+
Grzechotnik, popieram, mnie też ten "termos" zaimponował... Wszak ostra emka tak mocno kopie, że to naprawdę bardzo istotne... Repliki zaś są tak celne i mają taką powtarzalność strzałów, że nawet należy to popsuć szarpnięciem "termosa"
Oczywiście bardziej realistyczne podejście do rodzaju/wymiany magazynków, użycia bolt catcha itd. chwilowo schodzą na plan dalszy, jako mniej ważne... Ale może ta replika to już ma, a ja marudzę