Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 04.02.2010, h. 00:06, dodał: Promant
26

TREMORS: odsłona trzecia. Prezentacja repliki ASG G36 firmy ARES. Airsoft GI TV: prezentacje replik.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tajemnica wyjaśniona: this is TREMORS - recoil system.

 

 
 
Firma Modify zamieściła na swojej stronie informację o planowanej dacie premiery rynkowej systemu Tremors.
 
 
 
 
Prezentacja nowej repliki ASG G36 blow back firmy ARES.

 


 
 

Airsoft GI TV: kolejne prezentacje replik - przedstawionych na tegorocznym Shot Show produktów firmy Socom Gear.

 


 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com   

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
tkn07 04.02.2010, h. 00:17 tkn07
zawsze marzyłem o giecie z bb i w dodatku z dobrej firmy... Nie ma to jak wydać oszczędzone pieniądze 4 dni przed zobaczeniem tego video...
Teo 04.02.2010, h. 00:37 Teo
koleś w pierwszym filmiku ma u mnie piątkę za hairstyle.
_Garfield_ 04.02.2010, h. 00:49 _Garfield_
Ciekawy ten TREMORS. Szkoda tylko, że nie wejdzie do eMki z baterią w kolbie SF.
SHOGUN_YAMATO 04.02.2010, h. 07:39 SHOGUN_YAMATO
A mnie filmik nie działa bo pisze, że jest prywatny.
Lechu2K 04.02.2010, h. 08:46 Lechu2K
U mnie podobnie jak u SHOGUNa, film prywatny i zero oglądania ...
Promant 04.02.2010, h. 09:22 Promant
Hmm, film Tremors III funkcjonował bez problemu jeszcze nad ranem. Może coś w nim poprawiają i dlatego wycofali, zobaczymy czy zostanie ponownie uruchomiony.
Albo może zamieszczą nowy - wtedy zostanie wklejony w miejsce tego. Obecnie nie ma informacji na żadnym serwisie, więc trudno stwierdzić czemu firma Modify wycofała film.

BTW
film zniknął też ze strony Modify, trzeba poczekać.
Ad4m 04.02.2010, h. 09:32 Ad4m
Hmmm... chyba będę zbierał na te G36 BB
Jangi 04.02.2010, h. 11:02 Jangi
Strasznie biedny ten BB, ot, jak zwykłe BB - lata sobie klapka tam i z powrotem. W giecie Marui jest przynajmniej jakieś drżenie.
Devito 04.02.2010, h. 11:19 Devito
Zgadzam się z jangi. Osobiście uważam, że jeśli mieć to tylko od Marui, albo po prostu nie dopłacać i kupić zwykłą Giete, która jest znacznie tańsza. btw Co się dzieję z Gietą EBB od Classic Army?
siridar 04.02.2010, h. 11:45 siridar
Taa, ale zwróćcie uwagę na sposób rozkładania i składania G36 Aresa - rewelacja, prawie jak w ostrym - zero śrubek. Szczególnie sposób mocowania lufy genialny.
Napalałem się głównie na ten blowback, ale teraz to chyba kupię ten sprzęt ze względu na to rozkładanie, a blowback można wyłączyć w parę sekund.
W TM też ten blowback jest śmieszny, bo skok "suwadła" to ok 1/4 skoku suwadła w ostrym.
W EBB nigdy nie będzie takiego odrzutu jak w GBB, a w tym z kolei nigdy nie będzie takiego jak w ostrym, więc zawsze trzeba się zgodzić na jakiś kompromis.
No i ciekawe jaka będzie cena - jeżeli mniejsza niż TM, to wybór jest prosty.
Jangi 04.02.2010, h. 12:02 Jangi
Nooo Ares raczej nie patyczkuje się z cenami swoich nowości, pewien przysoli z 500 dolców, tak jak za Tavora.

Czy lepszy EBB, czy rozkładanie... w sumie wasz wybór. Ja miałem fajne, prawie bezśrubkowe rozkładanie w AUGu, w sumie fajny bajer, ale żeby kupować replikę tylko po to - nie na moją kieszeń.
siridar 04.02.2010, h. 14:20 siridar
Biorąc pod uwagę, że ich poprzednie gietki były stosunkowo niedrogie, to jestem pełen nadziei co do ceny
Sledzikmaster 04.02.2010, h. 14:54 Sledzikmaster
Szkoda ze nie działa. Po północy też były problemy z wyświetlaniem. Trzeba było wtedy wpisać w You-Tube Tremors III. Teraz to nawet nie pomaga. W skrócie to panowie z modify zrobili układ polegający na tym że jest coś w stylu pręcika przyczepionego na stałe do tłoka. Do tego pręcika przyczepiony jest ciężarek który porusza się w prowadnicy kolby w tym złotym cylindrze. No i tyle. Ot filozofia. Proste ale genialne
Raffee 04.02.2010, h. 16:11 Raffee
zaraz sie pojawia jakies home made xD
johny1mob 04.02.2010, h. 16:27 johny1mob
niezły wibrator z tej giety ...
Mysza 04.02.2010, h. 16:45 Mysza
Przecież to klasyczny EBB Panowie. Ta "nowość" już od dawna była wywieszona na stronie ARESa. Ogólnie negatywne zaskoczenie. Liczyłem na coś lepszego. Niebawem będziemy mieć znakomite porównanie gazowego G36 od SRC z prawdziwym GBB. Więc albo ktoś tu pomylił opis albo to zwyczajny chwyt marketingowy ze strony ARESa.
slipknotyk 04.02.2010, h. 16:48 slipknotyk
całkiem przyjemny ten Aresik tylko ta jedna rzecz umieszczanie batki...wygląda na czasochłonne przynajmniej jak dla mnie.
Sledzikmaster 04.02.2010, h. 17:56 Sledzikmaster
A swoją drogą to myślałem że bardziej pójdą w stronę odzwierciedlenia oryginału. Myślałem że zrobią jakieś połączenie bez kabli czyli np na górze GB jakieś styki dać.
Shiba 04.02.2010, h. 21:55 Shiba
Muszę mieć taką M4... <3 T.T

Kocham te Noveske, tą pierwszą.

A filmiku o EBB nie mogę zobaczyć z niewiadoych przyczyn.
Promant 04.02.2010, h. 23:24 Promant
Michu 05.02.2010, h. 11:47 Michu
ten tremors to na standardowym gb v2? bo na filmik się nie załapałem,

a co z prowadnicą sprężyny, jakaś dziura tam jest czy co?
Hudler 05.02.2010, h. 16:30 Hudler
Niezła gieta. BTW Blow Back imituje ruch zamka, Recoil System jest od odrzutu.

Nadal filmik nie działa.
Zelu 05.02.2010, h. 20:53 Zelu
Gutek od ARESa wygląda kusząco :>
capri 06.02.2010, h. 07:28 capri
Film Tremors III będzie dostępny od poniedziałku.
Promant 06.02.2010, h. 09:31 Promant