Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 02.02.2010, h. 23:23, dodał: Promant
22

Repliki tłumika PBS-1 produkcji Vanaras. A.C.M. elektryczna szybkoładowarka do kulek. Gunner Airsoft: WE SOCOM Desert Warrior 4.3. Replika RA - Tech Custom Inokatsu M5 ASG GBB. M41A Pulse Rifle Kit.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie RSOV można znaleźć replikę tłumika PBS-1 produkcji Vanaras
 
 
 
 
Tłumik ПБС-1 wykonano ze stali. Konstrukcja wzorowana na wersji do broni ostrej.
 
 
 
 
 
 
Indywidualny numer seryjny. Gwint: 14mm"-". Cena: 47USD.
 
 
 
 
 
 
RSOV oferuje także PBS-1 mini. Cena identyczna.
 
 
 
 
 
 
Na stonie sklepu dodano także tani gadżet, który może ułatwić życie posiadaczom mid, low lub real capów. A.C.M. elektryczna szybkoładowarka do kulek, zasilana jest 4 bateriami AA.
 
 
 
 
Pojemność: 500BB. Cena: 15USD.
 
 
 
 

 
 
Na stronie Gunner Airsoft, jako kolejnego już sklepu, pojawiła się replika WE SOCOM Desert Warrior 4.3, o której pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów. Jest to wersja z oznaczeniami, w, jak dotąd, najbardziej atrakcyjnej cenie: 102USD.
 
 
 
 
O tym karabinie pisaliśmy już przy okazji zapowiedzi producenta. Replika produkcji firmy RA-Tech: Custom Inokatsu M5 GBB jest już dostępna w ofercie WGC. Cena: 933USD. Bazujący na produkcie Inokatsu custom, posiada zainstalowane: RA-Tech 3-Burst Kit, Complete Chamber/Barrel Set, NPAS Bolt Set.
 
 
 
 
Na rynku pojawił się ponownie, ostatnio trudno dostępny, zestaw konwersyjny: M41A Pulse Rifle Kit. Produkt Merit International oferowany jest na stronie sklepu Airsoft Extreme. Cena: 395USD. Zestaw wykonany głównie z żywicy i aluminium. Posiada funkcjonujący licznik amunicji. Posiadacze repliki pm Thompson lubiący klimaty Colonial Marines i Obcego - mogą znowu przekształcać swoje repliki w odwzorowanie broni z Aliena.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com 

www.airsoftextreme.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KrYzYs13 02.02.2010, h. 23:30 KrYzYs13
AvP3 wchodzi do sklepów niedługo więc kto może korzysta jak widzę Emka Inokatsu piękna
Piotro 02.02.2010, h. 23:32 Piotro
Niech sprowadzają tą ładowarkę BB jak najszybciej do polskich sklepów
Kiedyś idea czegoś takiego przemknęła mi przez myśl ale stwierdziłem ze to ślepa uliczka i w ogóle bez sensu. A jednak można
Devito 02.02.2010, h. 23:34 Devito
gadżet do ładowania może okazać się niebywale praktyczny
Kamil 02.02.2010, h. 23:38 Kamil
Zajebisty patent z tą szybkoładowarką, biorę!
Ryba1993 02.02.2010, h. 23:49 Ryba1993
Ciekawe kiedy te ładowarki będą w polsce ???
MyN3 03.02.2010, h. 00:32 MyN3
czekać na szybkoładowarkę :D pewnie w pl bd za 100zł-150zł
Mateusz2727 03.02.2010, h. 09:39 Mateusz2727
pierwsze niech tłumiki dotrą bo ze zwykłym nie będę biegał przy AK
radzio2k 03.02.2010, h. 12:19 radzio2k
Jeśli ma oznaczenia FN ta emka to pięęęękna
i też uważam że ten 'come back' jest spowodowany tym że gra ukaze się niebawem
Jangi 03.02.2010, h. 12:53 Jangi
Coś długo ta ładowarka ładuje tego maga. A jeśli to realcap?
benizo 03.02.2010, h. 13:01 benizo
Trochę głośna ta ładowarka, ale jak się na 10 albo więcej magów to bardzo fajna rzecz. Biorę
Makos 03.02.2010, h. 13:34 Makos
Ciekawe jak ta ladowarda do kulek daje rade z magami PTW Systemy.
Tony Halik 03.02.2010, h. 13:57 Tony Halik
Mnie ciekawi jedna rzecz: czy ładowarka przestaje ładować kulki w momencie, gdy magazynek jest już pełny? Bo po obejrzeniu tego filmiku miałbym wątpliwości... W każdym razie cała konstrukcja to taki elektrycznie podkręcany hi-cap - proste, ale jakoś nikt czegoś takiego nie robił do tej pory.
mer99li 03.02.2010, h. 15:06 mer99li
Nie no fajny pomysł kampisz gdzieś w krzakach żeby załadować broń i zaczynasz burczeć jakąś szybkoładowarką
KWIA_TEK 03.02.2010, h. 16:10 KWIA_TEK
No właśnie ciekawe jak z magami do PTW. Przy PTW trzeba Newtona przyłożyć żeby tłok ładowarki wcisnąć. Poza tym, ile to kulek ładuje? Z tego co widać to oporowo. Jakiś licznik by się przydał. Albo ogranicznik, wyłączający ładowarkę powiedzmy po 30 kulkach. Ale to już pewnie wyższa elektronika... taka za 100$
Tuksiak 03.02.2010, h. 21:38 Tuksiak
Yyy... Może mało inteligentnie, ale pytanko, ile taki mid mieści? Bo ładował go ponad 30s. Mid do fala ma prawie 10 kulek i z "grzechotki" trwa to może sekund 10, więc gdzie tu postęp? Nie licząc rzężącego silniczka?
Tony Halik 03.02.2010, h. 22:22 Tony Halik
Jezu, przecież to nie chodzi o to, żeby było szybciej, ale by było - teoretycznie - łatwiej, lub po prostu efektowniej. A najlepiej jeszcze, żeby wszyscy dookoła wiedzieli, że to właśnie MY mamy ten nowy bajer. (pewnie dlatego całość tak rzęzi)
Frontal 03.02.2010, h. 22:43 Frontal
ta szybkoładowarka może się też sprawdzić jako wypychacz ładownic. : x
Tuksiak 03.02.2010, h. 23:04 Tuksiak
A.
Dobra.

Lans.

Przepraszam, że nie załapałem .
Jackall37 04.02.2010, h. 19:56 Jackall37
Piękne to Inokatsu - zwłaszcza w środku, wreszcie stalowe bebechy na starcie, szkoda tylko, że cena jak za złote
commandoogurek 04.02.2010, h. 23:48 commandoogurek
Jeśli to wierne odwzorowanie oryginału, to się szybko ta eMka rozleci
Kamil 05.02.2010, h. 19:05 Kamil
"Yyy... Może mało inteligentnie, ale pytanko, ile taki mid mieści? Bo ładował go ponad 30s."

Czyżbyś oglądał inny filmik niż wszyscy? Czy tylko tak sobie pleciesz od rzeczy? Cały filmik nie trwa 30s, a nawet "ktoś mało inteligentny" zauważy że ładowanie trwało ok. 13 sekund.