Daj cynk
Reklama

Aktualności

MP41 SRC

Świat, 27.10.2013, h. 22:14, dodał: Promant
16

W relacji Warpaper z wizyty w fabryce SRC zaprezentowano zdjęcia gotowej do dystrybucji repliki AEG MP41, serii limitowanej.



Na stronie Warpaper, w ramach relacji z wizyty w fabryce firmy Star Rainbow Co - zaprezentowano zdjęcia gotowej do dystrybucji repliki AEG MP41, która oferowana ma być w serii limitowanej. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

Warpaper

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
14100715 27.10.2013, h. 22:30 14100715
Wsadzamy baterię i nie możemy suwadła w tył dać? Głupio.
Replika z EBB, także tak czy inaczej nie dałoby się blokować cięgna zamka w pozycji "zabezpieczony".
SturmFJ 27.10.2013, h. 22:45 SturmFJ
SturmFJ 27.10.2013, h. 22:47 SturmFJ
Szkoda że poszli po bandzie "poprawności politycznej" i eMPik jest bez oznaczeń :/
Rudy69 27.10.2013, h. 23:34 Rudy69
Wiadomo coś o cenie?
Póki co nie ma w sklepach, chyba tylko SRC przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży, ale to od pośredników.
Na forach krąży kwota 600-700 USD. Tyle, że to jest ta edycja limitowana, czyli w skrzyni, z zawieszeniem, hi-capem i 3 low- capami. Seria 100 sztuk.
Później ma być seryjna replika, czyli pewnie cena podobna do MP40, z hi-capem w komplecie.
Promant 27.10.2013, h. 23:46 Promant
Jeśli seryjną będą prawdopodobnie sprzedawać w cenie seryjnego MP40, to prawdopodobnie jest to jedna z droższych skrzynek sosnowych jakie widziałem...
guzio29 28.10.2013, h. 10:16 guzio29
No raczej :) Trudno żeby 3 dodatkowe magazynki i pasek tyle kosztowały ;) Ale to jest obliczone na zagraniczną kieszeń, nie naszą. Lans.
Promant 28.10.2013, h. 11:49 Promant
Jade 28.10.2013, h. 10:55 Jade
Szczerze pani na instrukcji spowodowała iż chęć do zakupu wzrosła +1 :D Teraz już jest 1/10 :D
Mam tak samo, dla tej kartki mógłbym nawet pomyśleć o kupnie. :D
Ale przy takich zarobkach już wolę poczekać na wersję seryjną. A skrzynkę mogę sobie samemu zmontować.
HunterKiller 28.10.2013, h. 19:10 HunterKiller
-Otto- 28.10.2013, h. 12:43 -Otto-
Zastanawia mnie tylko, po co ładować baterię do korpusu, skoro jest pełna kolba drewniana?
Pewnie poszli na łatwiznę i kopiowali co się dało z repliki MP40.
MarekMac 29.10.2013, h. 12:53 MarekMac
charlieland 28.10.2013, h. 12:59 charlieland
O matko boska!
Kaemista 28.10.2013, h. 15:07 Kaemista
290 fps? Potwierdzone? Bardzo slabo.
Rudy69 29.10.2013, h. 10:41 Rudy69
Rudy, przeczytaj sobie naszą reckę MP40, to to samo mechanicznie. Też ledwo wyciąga średnią pod 300, ale strzela daleko i równo. Widziałeś go na Neretwie. Nie narzekam na swojego. ;)
Promant 29.10.2013, h. 11:34 Promant
Chyba że tak, bd musiał postrzelać z twojego empika przy następnej okazji.
Rudy69 29.10.2013, h. 15:45 Rudy69