Daj cynk
Reklama

Aktualności

Viva Arms M1919 Browning

Świat, 28.01.2010, h. 22:48, dodał: Promant
25

Opisywana w starszych newsach replika ASG firmy Viva Arms, karabinu maszynowego M1919 Browning, jest już dostępna w przedsprzedaży.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklepy RedWolf Airsoft oraz WGC włączyły do swojej oferty, w opcji preorder, replikę AEG produkcji firmy Viva Armaments: karabin maszynowy M1919A4 Browning. W ofercie RedWolf Airsoft replika Vivy kosztuje 760USD. W ofercie WGC cena repliki wynosi 700USD.

 

 

 

Prędkość początkowa: 400fps według RWA, 360-380fps według WGC. Materiał: stal i aluminium. Waga: 7480g - M1919A4, 4680g - trójnóg, 2080g - ammo box. Trójnóg wykonany jest ze stali. Regulowane przyrządy celownicze. Pojemność magazynu: 2500BB. Wymagany akumulator: 9,6V. Pasują: mini, stick. Elektrycznie podkręcany box zasilany jest 4 bateriami AA.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.wgcshop.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 28.01.2010, h. 22:55 slipknotyk
no niezłe szkoda tylko ,że imitacja pocisków nie jest wyprowadzona z boxa przynajmniej na zdjęciach tego nie widać.
Jaazwiec 28.01.2010, h. 22:56 Jaazwiec
Trzyma klimat, piękna replika
yaro 28.01.2010, h. 23:02 yaro
No i fajnie... Zaczyna się robić jakby boom na repliki mogące działać w scenariuszach II-wojennych...
Everington2 28.01.2010, h. 23:06 Everington2
No replika naprawdę robi wrażenie/szkoda tylko, że jest taka lekka(prawdziwy Browning M1919A4 ważył 14kg, a z taśmą i trójnogiem 20kg). ale karabin fajny...
Prawdziwy Browning używał prawdziwej amunicji a nie plastikowych kulek więc siłą rzeczy jest cięższy
NoriK 26.11.2010, h. 21:36 NoriK
seger 28.01.2010, h. 23:21 seger
taka krowa i nie ma miejsca na dobra baterię?? skandal :/
Promant 28.01.2010, h. 23:28 Promant
A jaki to jest problem w dobie LiPo?
seger 28.01.2010, h. 23:30 seger
Wiesz li-po11,1v 35C ponad 3000mAh też zajmuje troszke miejsca ;]
Devito 28.01.2010, h. 23:36 Devito
Sam transport do Polski będzie co najmniej 100USD. Mimo to fajnie coś takiego zobaczyć.
Ahmed 28.01.2010, h. 23:57 Ahmed
nie no idę spać, żona mnie z domu wywali jak przez sen będę mówił o 30tce
_Arczi_ 29.01.2010, h. 07:24 _Arczi_
Ja nie wiedziałem, że w czasie II WŚ mieli karabiny poskręcane na śruby imbusowe (nie wiem jak sie to fachowo nazywa). Trochę to takie niekoszerne, ale fakt, replika piękna.
wysokist 29.01.2010, h. 08:26 wysokist
Piękna 30
Mieli nity - ale i tak stopień odtworzenia detali super
KicpA 29.01.2010, h. 10:39 KicpA
Były nitowane, A imbust bardzo dobra sprawa, przypominają nity a dają możliwość rozkręcenia tego. Wg wystarczy 10min własnej inwencji i nie będzie widać że to imbusy.
Filip von Izabelin 29.01.2010, h. 10:59 Filip von Izabelin
Wyjdzie tyle co zakup m249 CA/G&P, więc nie rozumiem narzekania na koszta. Jak na tak rzadką replikę, jest bardzo tanio.
Marcinek83 29.01.2010, h. 12:05 Marcinek83
Tak wielki kawał złomu i aku. stick, no bajer.
Gasparzinho 29.01.2010, h. 12:14 Gasparzinho
Na upartego to i batke pewnie dałoby gdzieś wrzucić bo boxa XD
A ogólnie replika super
ZeeMike 29.01.2010, h. 12:28 ZeeMike
Coś. Prze. Pięk. Ne. Go.
krzychuosw 29.01.2010, h. 15:43 krzychuosw
Miodzio...
Redo 29.01.2010, h. 15:58 Redo
Jak w scenariuszu jest walka o bazę to parę takich by się przydało ;p
Promant 29.01.2010, h. 20:10 Promant
Te narzekania na akumulator to przejaw nudy czy malkontenctwa? Można kupić sobie dwie mniejsze LiPo zamiast jednej krowy. Można przeciągnąć kable do boxa, na pewno zmieści się spore aku najwyżej kosztem części amunicji. Rozwiązanie takiego problemu to betka, gdy już jest sama replika.
Niedługo chyba będą płacze "czemu pudełko nie jest kolorowe"
Ahmed 29.01.2010, h. 23:20 Ahmed
z prostej przyczyny - drukarnie strajkują
Tak serio to każda nowa replika napawa optymizmem ale widać że nie wielu z pośród wielu może i dobrze może nie. Jedno jest pewne ilekroć Promant uraczy nas swoimi wypocinami (pełen szacun z mojej strony !!) to zawsze znajdzie się ktoś komu coś będzie przeszkadzało, tacy ludzie, takie życie a tym ostatnim należy się cieszyć wszak nie trwa wiecznie
pozdrawiam Ahmed
ps. więcej życia i optymizmu.
Burt 29.01.2010, h. 23:52 Burt
Super Browning