Daj cynk
Reklama

Aktualności

Echa WOŚP 2010

Polska, 27.01.2010, h. 23:14, dodał: Promant
14

Nadal otrzymujemy informacje na temat udziału airsoftowców w finale WOŚP 2010. Dziś prezentujemy jeszcze kilka przykładów takich inicjatyw. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wciąż napływają informacje na temat udziału airsoftowców w finale WOŚP 2010. Nie wszystkie informacje udało nam się zamieścić na czas, niektóre zagubiły się w masie poczty elektronicznej, którą codziennie otrzymuje redakcja WMasg i za to serdecznie przepraszamy.

Dziś prezentujemy jeszcze kilka przykładów inicjatyw podjętych przez naszych Kolegów podczas XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Relacja ze Świdnicy:


W dniu 10 stycznia 2010 roku Fenix Świdnica po raz pierwszy wziął udział w XVIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z samego rana przygotowaliśmy stanowisko, przy którym można było obejrzeć repliki oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w przebraniu wojskowym (kurtka + hełm + kamizelka + replika) - w zamian za darowiznę na rzecz Orkiestry.

Odpowiadaliśmy również na masę pytań dotyczących airsoftu. Udzielaliśmy również wywiadów dla lokalnych telewizji oraz radia.
Dwie trzy osobowe ekipy nieustannie krążyły po Rynku Świdnickim i okolicach zbierając pieniążki. W godzinach wieczornych wzięliśmy również udział w licytacji monet okolicznościowych z tegorocznego Finału.
Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć organizację Jurka Owsiaka i na pewno nie zabraknie nas za rok.

 

 

 
 

W zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP wzięli udział również airsoftowcy z Trójmiasta, którzy cieszyli się sporym zainteresowaniem darczyńców. Zdjęcia wykonano w Gdyni i Gdańsku.

 

 

 

Na koniec film, przesłany nam przez jego autora - Artura, poświęcony finałowi WOŚP w Poznaniu. Cztero częściowy film zamieszczony jest na you tube, a w jego pierwszej części możemy zobaczyć także stanowisko zorganizowane przez naszych Kolegów, o których akcji pisaliśmy w sprawozdaniu WOŚP Poznań 2010.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MyN3 27.01.2010, h. 23:50 MyN3
No ładnie
shirock 28.01.2010, h. 00:43 shirock
No to Matos z Lemurem naszymi gwiazdami z 3city zostają
Promant 28.01.2010, h. 00:52 Promant
Taa. A jakby jeszcze dorzucili jakiś tekst... Albo przynajmniej napisali prosto do mnie, to by nie wcięło info na tak długo.
Anka 28.01.2010, h. 05:26 Anka
Cieszę się bardzo, że tyle maniaków AS wzięło udział w WOŚPie, ale wystarczy już artykułów na ten temat. Nie pisze tego ze złośliwości, tylko wszystkie tego typu teksty opierają się na tym samym: przebraliśmy się w mundury, zbieraliśmy pieniądze, dawaliśmy potrzymać ludziom repliki, robiliśmy im zdjęcia itd.

Nie, nie jestem zazdrosna. Też się przebrałam w mundur i chodziłam po mieście z ze znajomymi...Tylko, że wg mnie wystarczyłby jeden artykuł o wszystkich drużynach, które zgłosiły się do redakcji wmasg w tej sprawie, a nie 11 (czy ile ich było).
Myślę, że przy tym całym zamieszaniu powinno się skupić na dzieciach, na które zbiera się pieniądze, a nie domaganiu się publikacji swoich zdjęć na głównej.

(Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony moją opinią na ten temat).
Kleer69 28.01.2010, h. 06:39 Kleer69
Aniu wg mnie to taki osobny artykuł dla poszczególnej drużyny to tylko dodatkowa dawka satysfakcji oraz motywacji dla darczyńców:) taka "nagroda" dla tych co brali w tym udział, oraz mobilizacja dla tych co udziału nie brali (np. dla mnie) aby w przyszłym roku zrobić coś dobrego:)
Czajson(wiking126p) 28.01.2010, h. 08:17 Czajson(wiking126p)
SUPER ;] Szczególnie ten filmik ;]
lopez 28.01.2010, h. 09:06 lopez
Popieram Anke, ile można czytać o tym, że kilka grup wyszło sobie zbierać kasę, fajnie miło, ale minęło już 20dni od tego xO
Mack the Knife 28.01.2010, h. 09:25 Mack the Knife
No jak dla mnie to trzeba promować dobre wzorce. Może jak ludzie się naoglądają, to w przyszłym roku więcej airsoftowców pójdzie w ich ślady. Trzeba zadbać o pozytywne skojarzenia z tym sportem - żeby nie było, że słyszy się o nas tylko w faktach, z komentarzami "snajper strzela do tramwaju", "napadł na sklep z pneumatyczna bronią", "podszywał się pod funkcjonariusza przy użyciu odznaki z blachy falistej i repliki asg". Poza tym ja uważam, że ludzie w mundurach stanowią atrakcję dla dzieci i jeżeli dzięki temu ekipa zbierze 1% więcej niż zebrałaby normalna grupa "cywili" z puszka - to warto.
Promant 28.01.2010, h. 10:06 Promant
Newsy mają tę dobrą cechę, że nikt nie zmusza do ich czytania. Jeśli się komuś nie podoba - może pooglądać sobie kreskówki, albo MTV lub wydziergać coś na drutach.

I na pewno nie chodzi tu o lans na głównej stronie tylko przede wszystkim i wyłącznie o dzieci. Gdyby nie było to WOŚP, info o tych ekipach nigdy nie pojawiłoby się w newsach. A przy okazji pokazujemy dobre przykłady promocji airsoftu. Na pewno jest to ważniejszy news niż kolejny z pierdyliarda informacji o nowych wersjach emek czy kolejnym wzorze plam na ładownicach.

Natomiast napisanie zbiorczego newsa o wszystkich ekipach jest niemożliwe z tej prostej przyczyny, że informacje/relacje nie przychodzą do nas na raz. Czekanie miesiąca, żeby wszystko skumulować nie ma sensu bo informacja się starzeje.
A skoro napisaliśmy o innych ekipach - nie widzę powodu żeby na koniec dyskryminować kogoś i odmawiać publikacji tylko dlatego, że komuś znudziło się czytanie na ten temat.
Dlatego jeżeli ktoś jeszcze do nas napisze o udziale w WOŚP news się ukaże, a znudzonym tematem radzę po prostu nie czytać i darować sobie takie komentarze.

Pisałem już w wątku na forum, że na co dzień mam styczność z dziećmi chorymi, a często także z umierającymi. Jeżeli w zbiórce pieniędzy pomoże taniec hula w spódniczkach z trawy - to warto się tego podjąć i tym bardziej o tym napisać. A zwłaszcza wówczas, gdy chodzi o airsoft czyli naszą działkę.
Miszczo 28.01.2010, h. 11:42 Miszczo
Popieram Promanta - bardziej ciekawe jest to, jak nasi koledzy "walczą" o życie małych dzieci, niż codzienne przeglądanie nowości o replikach, o których połowa maniaków tylko marzy i wypisuje w komentarzach : - Cudna, -Śliczna, - Wiem na co już będę zbierał... itd. W każdym newsie jest tyle tego powypisywane.

A newsy o WOŚP nie są pisane dlatego, żeby wzbudzić zazdrość u tych, którzy w WOŚPie nie uczestniczyli, tylko żeby owi ludzie w następnym roku ruszyli się i zrobili coś dobrego dla tych dzieci. Sam do tego roku nie lubiłem WOŚP ( tyle zamieszania i w ogóle ), ale po przejrzeniu tych newsów zmieniłem poglądy co do WOŚP - połączenie promocji airsoftu i pomoc dla potrzebujących.

Tak więc, jak nie chcecie czytać o WOŚPie to nie czytajcie i nie wyrażajcie opinii na temat tych newsów...
Wawix 28.01.2010, h. 12:19 Wawix
Nadal umundurowani i oszpejowani chłopcy robią wrażenie na mieście respekt
cziman 29.01.2010, h. 20:19 cziman
Najmniej uzbierali chłopaki ze Świdnicy, jako że u nich ludzie biegający w mundurach i oporządzeniu z karabinami po ulicach to normalka
NastY 30.01.2010, h. 09:17 NastY
Cziman daruj sobie takie teksty.
Kwiaciu15 25.03.2010, h. 22:42 Kwiaciu15
cziman dobry tekst ;P i pozdrawiam całą ekipę Fenixa szkoda że renifera już nie ma ;/
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 66175

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane