Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prezentacje video

Świat, 27.01.2010, h. 10:24, dodał: Promant
13

Airsoft GI TV przedstawiła krótkie prezentacje video produktów ASG, w tym ciekawych nowości, jak, zaprezentowana na Shot Show 2010, replika produkcji G&G: G2000.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspierany przez firmę Guay Guay sklep Airsoft GI otrzymał możliwość pokazania dwóch prototypowych replik produkcji G&G. Airsoft GI TV przedstawiła krótką prezentację video obu ciekawych nowości, zaprezentowanych przez producenta na Shot Show 2010. Repliki produkcji G&G: G2000 czyli FS2000 oraz MK17-H.

 


 
 

Drugi film stanowi prezentację alternatywnej, w stosunku do M4 G&G, oferty replik M4 kilku firm, które to produkty już od dłuższego czasu są dostępne na rynku.

 

 
 
 

Trzeci z najnowszych filmów to, dla odmiany, prezentacja kurtki: Tactical Soft Shell Jacket.

 

 
 
 
 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mamlas 27.01.2010, h. 15:17 Mamlas
Nowy gb w SL? Może w końcu da się z tego strzelać... Wiadomo już kiedy będzie w PL?
Kapitan_Mendez 27.01.2010, h. 17:16 Kapitan_Mendez
moja M4!!!
cre1one 27.01.2010, h. 20:15 cre1one
FS2000 niak niak niak.

Czekam tylko na date premiery w PL.
OC14Groza 27.01.2010, h. 21:57 OC14Groza
To FS2000 to lipa: niestandardowy gb, brak oznaczeń no i mogliby zrobić F2000.
kazik_ 27.01.2010, h. 22:07 kazik_
Po czym poznać, że to FS2000, a nie F2000?

PS. Wybaczcie ignorancję.
Promant 27.01.2010, h. 22:12 Promant
Po tym, że brakuje "s" w nazwie?

$3

bez "s":
$3
kazik_ 27.01.2010, h. 22:39 kazik_
Dzięki, czyli jest dłuższa lufa i inne urządzenie wylotowe (+ew. brak montażu na bagnet).
grzesio93 27.01.2010, h. 22:51 grzesio93
A wersja z granatnikiem jest ? xD
$3
Promant 27.01.2010, h. 23:22 Promant
$1
Jeszcze kwestia przyrządów celowniczych - zintegrowane, albo szyna na montaż dowolnych.
KoR193 28.01.2010, h. 08:34 KoR193
A dało by ie doczepić do tego FS2000 Granatnik EGLM ? tylko jakoś przerobiony ?
Jangi 28.01.2010, h. 12:13 Jangi
Tego się nie dowiesz, dopóki pierwsze sztuki nie pójdą do świeżo upieczonych właścicieli, a oni podzielą się z nami tym w jaki sposób demontuje się przedni chwyt i co pod nim jest i czy da się to przerobić na kształt szyny ris. Chyba że G&G wcześniej wypuści trochę więcej zdjęć i szczegółów technicznych.

Ale IMHO z EGLMem będzie to wyglądać pokracznie, ale może G&G w późniejszym terminie wypuści granatnik dedykowany. I moduł celowniczy.....

Znacznie bardziej interesuje mnie, czy będzie dało się wydrążyć w tym chwycie miejsce na latarkę
Janek 29.01.2010, h. 08:47 Janek
Osobiście było by mi szkoda zrzucać ta m4 z około 2.5 metra xd
dreyco7 02.02.2010, h. 18:57 dreyco7
Kiedy będzie dostępna w Polsce replika FS2000?