Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 26.01.2010, h. 00:03, dodał: Promant
20

Tania replika ASG karabinu maszynowego BAR M1918A2 w przedsprzedaży. Magazynki GBB ProWin już dostępne. Video prezentacja granatu Tornado, w wersji uderzeniowej. Nowa strona internetowa KJW. Zapowiedź Guay Guay: M14EBR Long.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Evike.com rozpoczęto przedsprzedaż taniej wersji repliki karabinu maszynowego BAR M1918A2. Według opisu - produkt jest klonem karabinu BAR firmy VFC. Limitowana edycja, sprzedawana pod marką Matrix, to replika full metal z drewnem, w cenie preorder: 270USD. Podano, że rozkładanie jest wzorowane na wersji ostrej, a w przedsprzedaży replika posiada stalowy dwójnóg i kopię drugowojennego zawieszenia. Długość: 1200mm. Długość lufy: 500mm. Waga: 5000g. Prędkość początkowa: 280-360fps na 0,2g BB. W komplecie magazynek o pojemności 190BB.

 

 

Magazynki GBB ProWin, do replik M4, wykonane w technologii CNC, są już dostępne na rynku. Pierwsza seria limitowana. Pasują do replik gas blow back firm WA, G&P oraz AGM. W przypadku replik INOKATSU i VIPER konieczny jest niewielki upgrade za pomocą oferowanego przez firmę zestawu: Enhance KIT (Magazine Rubber & Spring). Firma ProWin zaprezentowała także kolejny film przedstawiający obsługę magazynków.

 

 

 
 

Na YouTube pojawiła się video prezentacja granatu Tornado, firmy Airsoft Innovations, w wersji uderzeniowej.

 


 
 

Firma KJW próbuje wystartować z nową stroną internetową, jednakże na razie jest ona mało przydatna, gdyż większość linków jeszcze nie działa.

 

 

Firma Guay Guay zapowiedziała, że nowa replika M14EBR Long będzie dostępna od lutego.

 

 

Długość: 1194mm. Waga: 4500g. Łożyskowanie gearbox'a: 7mm i 8mm. Silnik: 25000rpm hi torque

 

 

Magazynek o pojemności 470BB. Prędkość początkowa: 90-100m/s, na 0,2g BB. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftpost.com

www.youtube.com

www.b2b.guay2.com 

www.airsoft-news.eu 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Seth 26.01.2010, h. 00:22 Seth
BAR? w takiej cenie? hym...fajnie...ale uwierzyć ciężko....
Ahmed 26.01.2010, h. 00:24 Ahmed
BAR M1918A2 cóż dużo mówić - CACUSZKO
slipknotyk 26.01.2010, h. 00:27 slipknotyk
BAR wygląda hmm fajnie:) przynajmniej na prezentowanej fotce ale mnie bardziej ciekawi ten granacik na pierwszy rzut oka dużo zabawy z nim ale efekt jest zadowalający, kurde mogli by troszkę lepszej jakości filmiki dawać.
xasistis 26.01.2010, h. 00:33 xasistis
No, no..
RTFM w promo video?
Panowie widać pracują w luźnej atmosferze.
Kelly 26.01.2010, h. 06:32 Kelly
280-360fps
niezła szczelność ;]
Prezes_____ 26.01.2010, h. 08:48 Prezes_____
Genialny pomysł z tym granatem, ale w lesie nie chciałoby mi się go szukać, ale na cqb jak najbardziej. Super pomysł, podejrzewam że dobrze wykonany.

Ale napewno sprzątaczki w tym hotelu miały co sprzątać xD
Nanteris 26.01.2010, h. 09:07 Nanteris
Fajnie fajnie , rekonstruktorzy Amisów się ucieszą .
Karol_K 26.01.2010, h. 11:27 Karol_K
Browning w takiej cenie to jak za darmo
Wasilij21 26.01.2010, h. 11:32 Wasilij21
No patrząc na bara to szczęka opada tylko jak będzie z bebechami
Okota 26.01.2010, h. 12:59 Okota
xasistis
Read The FILE Manual...
taki jest prawidłowy skrót.
Devito 26.01.2010, h. 13:09 Devito
Zawsze marzyłem o BAR i widzę, że moje marzenie jest w zasięgu ręki. Jeszcze drewienka od rodzimej G&H i mamy solidny sprzęt
Westie 26.01.2010, h. 13:32 Westie
Gdzie im się spieszy z tym BARem? Fabryki muszą się rozstawić na nowo, wznowić produkcję, opić Chiński Nowy Rok, przed późnym marcem nie ma co liczyć na tego BARa, chyba, że to nie chiński, tylko jakiś OEMowy lepszej marki.
Marcinek83 26.01.2010, h. 16:10 Marcinek83
280-360 fps, nie no wypas. To w końcu ile? :/
BoBeuSz 26.01.2010, h. 16:25 BoBeuSz
BAR- ciekawy, bardzo dobry pomysl dla rekonstrukcji WP39
po malej przerobce swietna replika najlepszego polskiego RKM-u Wz.28
juz wiem na co wydam najblizsze pieniazki;]
Promant 26.01.2010, h. 17:00 Promant
Tania replika BARa, to i rozrzut fps odpowiedni.
Trzeba kupić, wstawić porządne bebechy, dobre HU, preckę i jazda.
I tak wyjdzie sporo taniej niż za VFC...
krol22 26.01.2010, h. 18:35 krol22
Tiaa ten BAR to całkiem nieźle wygląda jestem tylko ciekaw jak leży w rękach. No ale w tym M14 się po prostu zakochałem Muszę kiedyś taki karabin sobie sprawić
shamoth 26.01.2010, h. 18:53 shamoth
Hmmm jeśli ten impact tornado jest taki czuły to czy nie będzie przypadkiem "detonował" przy próbie rzucenia go?
Także chyba jego główne zastosowanie będzie jako element wszelkich booby traps...
Foka 26.01.2010, h. 19:48 Foka
Co to jest "próba rzucenia granatu"?
Pies 26.01.2010, h. 22:37 Pies
To jest wtedy, gdy próbujesz rzucić granat, ale ci się nie udaje. Np. jak wybuchnie i urwie ci rękę.

A tak na serio, to nie sądzę, żeby był taki problem.
Gekon_1 30.01.2010, h. 10:57 Gekon_1
Oby G&G sprzedawało konwersje tej EBR.