Daj cynk
Reklama

Aktualności

Wintorez G&G

Świat, 23.10.2013, h. 22:51, dodał: Promant
29

Firma G&G zaprezentowała ukończony prototyp repliki AEG karabinu Wintorez.



Firma Guay Guay zamieściła, na swoim kanale YT, video prezentację ukończonego i w pełni funkcjonalnego prototypu repliki systemu AEG - karabinu Wintorez.

Sądząc po tym, co możemy zobaczyć na filmie, firma G&G nie tylko goni konkurencję w wyścigu do wprowadzenia repliki tej broni na rynek airsoftowy, ale można zaryzykować stwierdzenie, że chyba wyprzedziła konkurencję. 

Pytanie: kiedy i kto faktycznie pierwszy wprowadzi swój produkt na rynek?

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
l_isek 23.10.2013, h. 23:00 l_isek
Ciekawi mnie jak sprawdzi się ten system odłączanie silnika? Czy może GG już to wprowadziło w jakiejś replice?
sprawdza się świetnie, brak pokrowca? żaden problem w 2 połówkach mieści się
w średniej wielkości plecaku
StalkerWilczak 14.05.2017, h. 22:33 StalkerWilczak
koho 23.10.2013, h. 23:20 koho
Pytanie jakie materiały zastosowano z zewnątrz... Byle nie malowany na czarno znal...
Tak to wygląda, ale może to tylko prototyp.
Dread 24.10.2013, h. 11:25 Dread
Trzmiel 23.10.2013, h. 23:37 Trzmiel
Z zewnątrz to ta replika raczej wygląda plastycznie.
Jak na prototyp roboczy to i tak jest nieźle :P. Bardziej martwi kompatybilność tego wszystkiego z jakimikolwiek bebechami.
L3ny 24.10.2013, h. 00:49 L3ny
Cyrith 23.10.2013, h. 23:59 Cyrith
Jak dla mnie przekombinowany.
Jedna śrubka na rozebranie to teraz przekombinowany?
Wie ktoś czym jest biała tuleja po lufą?
Jakieś dociążenie czy coś funkcjonalnego?
Landsil 24.10.2013, h. 07:53 Landsil
Raczej pojemnik na baterię sądząc po kablach do niego biegnących od GB.
Ukesu 24.10.2013, h. 08:24 Ukesu
Mam coś podobnego w sigu, bez problemu idzie wywalić tamtejszy twór i wstawić normalną końcówkę do baterii.
korobov 24.10.2013, h. 12:22 korobov
Rogaś 24.10.2013, h. 08:20 Rogaś
To białe wyglądało jak by to była bateria bo kabelki można było zobaczyć tuż pod szczerbiną.
Podobne rozwiązanie zrobiło G&G w ich AK....
asgszczepan 24.10.2013, h. 09:13 asgszczepan
Lufa wewn nie jest osiowo z prawidłowym wylotem w tłumiku :D
Właśnie to miałem pisać ;) Głowica cylindra powinna być nieosiowa (M14/SWD) i inna komora HU. Ta wygląda jak v2/M4... Czyli zrobili tak jak w większości domowych przeróbek...
shephard 24.10.2013, h. 09:43 shephard
Tym bardziej fail, że skoro robią niestandardowy Gearbox, to można by było tę oś obniżyć.
Dread 24.10.2013, h. 11:27 Dread
Z tą lufą to pocisnęli a o zdejmowaniu tłumika nie wspominam nawet....
A i @shephard nie wszystkie domowe kombinacje tak mają...
mg schutze 24.10.2013, h. 14:40 mg schutze
Szczepan a widziałeś jak rozwiązali ten numer z nieosiowością? Dziura jest w jednym z otworów zaślepki tłumika :D
mg schutze 24.10.2013, h. 19:06 mg schutze
mg shutze podrzuć proszę jakiegoś linka, bo szukaliśmy ostatnio czegoś takiego. Nawet na wschodzie na prawdziwych body robili źle :/ Komora self-made, czy tylko jakiś standard, niżej położony?
shephard 25.10.2013, h. 10:21 shephard
Shepard, poszperaj tu na forum, VSSy Shutzego, Szczepana, niedokończone projekty Soldata i mój, wszystkie z lufą w osi i ze zgodnym korpusem.
Dread 25.10.2013, h. 12:21 Dread
No teraz to mi głupio, na własnym podwórku nie zauważyłem ;)
shephard 26.10.2013, h. 21:32 shephard
wesolyromek 24.10.2013, h. 09:53 wesolyromek
Haha, mimo pewnych małych niedociągnięć, na razie Guay2 to mój faworyt wśród vss'ów :D
Ja osobiście wolę LCT.
0wn 24.10.2013, h. 10:06 0wn
Tylko tyle fajne w nim , ze ma zdejmowalną kolbe jak w org. A tak to dyskwalifikacja za lufe :D
asgszczepan 24.10.2013, h. 18:22 asgszczepan
Ceny pewnie zaklasyfikują się 1.lct 2.g&g 3.king arms, zobaczymy tylko jak wielka będzie ta różnica.
wesolyromek 24.10.2013, h. 21:33 wesolyromek
BlackShaman 24.10.2013, h. 19:13 BlackShaman
Kurdę,faktycznie lufa jest nad osią. Minus jak w mordę strzelił.
mg schutze 25.10.2013, h. 16:12 mg schutze
hightower 27.10.2013, h. 10:12 hightower
Wizualnie to paskuda, ale to mogę podarować, gdyż jest to prototyp - kolbe i tak się wymieni na oryginał.

Bardzo mnie cieszy szybkie dojście do sprężyny, ale z kolei, żęby wymienić gumkę, muszę rozebrać całągiwerę i odkręcić 1 śróbkę - na polu bitwy może być z tym problem.
Przyczepię się jeszcze tej śrubki. Jest to 1 mała śrubka, która trzyma cały gb. - Mam dziwne wrażenie, że na dłuższą metę będą z nią problemy.
Możesz mi podać stronę/sprzedawcę który ma dostęp do oryginalnych kolb od WSS? Proszę :)
mg schutze 29.10.2013, h. 08:28 mg schutze