Daj cynk
Reklama

Aktualności

Shot Show 2010

Świat, 23.01.2010, h. 15:05, dodał: Promant
21

Airsoft Outlet NW zamieścił kolejne zdjęcia ciekawych replik ASG prezentowanych na tegorocznych targach Shot Show 2010.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Airsoft Outlet NW opublikowano jeszcze kilka zdjęć replik airsoftowych, różnych producentów, prezentowanych na tegorocznych targach Shot Show 2010 w USA.

Firma ICS pokazała w ramach swojej ekspozycji, opisywany już w newsach, prototyp repliki karabinu FN FNC oraz najnowsze MP5, z nastawą selektora burst i korpusem z tłoczonej stali.

 

 

Również produkcji ICS: prototyp granatnika rewolwerowego MGL-140.   

 

 

ICS L85a2 oraz L86a2. A także, znane już na rynku, repliki karabinu Galil.

 

 

 

Guay Guay, czego należało się spodziewać, przedstawił najnowszy smaczek: FS2000 - pierwszy prototyp.

 

 

Jeszcze jeden rzut oka na replikę gas blow back HK416 firmy Umarex.

 

 

A tutaj prototyp produkcji Real Sword: M4 gas blow back.

 

 

PPSz-41 firmy ARES.

 

 

KWA: replika M4 systemu gas blow back.

 

 

KWA: kilka wersji pistoletu maszynowego MP9, z nowymi wnętrznościami.

 

 

Classic Army: replika M134 Vulcan Minigun.

 

 

ARES: nowa seria replik z rodziny G36, z oznaczeniami HK. Według opisu producenta, repliki posiadają "new bolt blowback system". Nowe giety ARESa mają posiadać: silny "odrzut", kolby z wersji ostrej oraz system montażu lufy identyczny jak w ostrym odpowiedniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftoutletnw.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 23.01.2010, h. 15:20 slipknotyk
MGL-140.mp9 oraz f2000 wyglądają rewelacyjnie,a zwłaszcza sam granatnik od razu przypomina mi się RE 5:)
Krepel 23.01.2010, h. 15:34 Krepel
No to piękności już się szykują
Ventari 23.01.2010, h. 15:36 Ventari
Cały czas czekałem i wierzyłem, że ICS nas czymś zaskoczy, MGL-140 jest piękny.
grzesio93 23.01.2010, h. 15:41 grzesio93
wooot granatnik
HateMe 23.01.2010, h. 15:49 HateMe
MP9, mniam mniam.
Tuksiak 23.01.2010, h. 15:55 Tuksiak
"Ryba" - Mruuuu, to jest to co kotki lubią bardzo... .
MatriX482 23.01.2010, h. 15:56 MatriX482
MGL-140- aż testy ostrego w B&A mi się przypomniały- piękny.

FN2000-Piękny!

Giety ARESa- cuda!

HK416GBB umarexa- nie wiadomo
ajgor_aa 23.01.2010, h. 15:58 ajgor_aa
Ciekawie to HK wygląda, szkoda że ostatnie zdjęcie zniszczyła lampa, można by coś więcej zobaczyć
Azur 23.01.2010, h. 16:15 Azur
Wreszcie FS2000... JLS'a dziś dostać to byłby cud.

Co do giet, nie podoba mi się, że oznaczenia są muśnięte białym czymś. Kolba z wersji ostrej pociąga...
Reedson 23.01.2010, h. 16:27 Reedson
Mp5 i galil są śliczne FS2000 ciekawe...
fidell 23.01.2010, h. 16:53 fidell
I tak jak by wspaniałe te giety od ARESa nie były, efekt psują eksportowe oznaczenia selektora. TM się przynajmniej w tej materii postarało.
Promant 23.01.2010, h. 21:41 Promant
Problem w tym, że to CA błędnie nazywa swoją replikę.
jj94 23.01.2010, h. 21:48 jj94
L85 w wersji KM. Beauty
Promant 24.01.2010, h. 00:48 Promant
Nic nie poradzę. Podaję za źródłem, a CA wszystko, nawet pokrowiec do tej repliki określa jako "M134".
Charlie 24.01.2010, h. 11:18 Charlie
Haha. Mi się wydaję, czy teraz zaleje nas fala replik broni, którymi można było postrzelać w Modern Warfare 2?
patryyk450 24.01.2010, h. 12:57 patryyk450
piękności się szykują, ale te czerwone tłumiki ognia wyglądają trochę śmiesznie
Karczu 24.01.2010, h. 13:24 Karczu
Wydaje ci się
Szerszen94 24.01.2010, h. 20:15 Szerszen94
no no no, jestem ciekaw jak z tym "odrzutem" będzie w tych g36.
Promant 24.01.2010, h. 20:26 Promant
Pewnie tak samo jak w innych EBB.