Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości producenckie

Świat, 22.01.2010, h. 22:13, dodał: Promant
29

King Arms: Tactical Warthog Muzzle Brake, MPS AK Chest Mag Carrier i MPS SAPI Vest. ARES: CM200 Cheytac oraz zdjęcia replik LMG i PPSz.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms wprowadziła do oferty, na swojej stronie, kilka nowych produktów. Tactical Warthog Muzzle Brake to urządzenie wylotowe wykonane z aluminium, o wadze 95g. Pasuje na gwint 14mm "-". Długość regulowana.

 

 

 

 

MPS AK Chest Mag Carrier mieści 3 magazynki do AK lub M4. Kolor piaskowy, materiał: HDN. Pasuje do zestawów personal body armour.

 

 

 

W komplecie dwie duże ładownice uniwersalne. Rozmiar regulowany. Waga: 1010g.

 

 

 

MPS SAPI Vest posiada atrapy wkładów balistycznych. W komplecie potrójna ładownica na magazynki, hydration bag oraz ładownica administracyjna.

 

 

 

Kolor piaskowy, materiał: HDN. Rozmiar regulowany. Waga: 2400g.

 

 

Firma ARES promuje na swojej stronie replikę karabinu snajperskiego C-M200 Cheytac. Replika wykonana w technologii CNC. 

 

 

Zasilanie podstawowe: gazowe, prędkość początkowa: 350-380fps. Opcjonalne magazynki CO2. Pojemność magazynków: 23BB.

 

 

 

Długość: 1240-1390mm. Waga: 8650g. Konstrukcja repliki umożliwia łatwą zmianę systemu: gaz/sprężyna/CO2/paintball. Wersje kolorystyczne: czarna i piaskowa.

 

 

 

Na stronie firmy ARES zamieszczono również kolejne zdjęcia replik Stoner LMG i PPSz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.kingarms.com

aresairsoft.com/">www.aresairsoft.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 22.01.2010, h. 22:17 kozaq
Widać że w Stonerze szczerbinka z myślą o strzelaniu artyleryjskim bardziej
MATRIX195 22.01.2010, h. 22:32 MATRIX195
Hmm... Do kamizelki nie jestem przekonany lecz karabin snajperski mnie zaciekawil
Ladnie wykonany ale balbym sie co do tej kolby czy sie nie zlamie
Ktos zna cene takiej zabawki ?
Krzysi3KOo 22.01.2010, h. 22:32 Krzysi3KOo
Konstrukcja repliki umożliwia łatwą zmianę systemu: gaz/sprężyna/CO2/paintball.

Paintball ??? wtf chodzi o HP jak w markerach ?
xel20 22.01.2010, h. 22:36 xel20
@ MATRIX195 $3
Helmuciatko 22.01.2010, h. 22:38 Helmuciatko
Chyba chodzi o kaliber

Zmieniasz bebechy i masz na kuleczki z farbą.

A jeżeli rzeczywiście chodzi o Hp to wyśmienicie. Wiosna, Lato, Jesień, Zima, pobawimy się w snajpera

Ten 'Tactical Warthog Muzzle Brake' spełnia jakąś rolę ? Można pod niego lufę upchać czy to tylko ozdoba ?
Bardos 22.01.2010, h. 23:13 Bardos
Chodzi raczej o to że odgłos wystrzału kulki jest głośniejszy.
KicpA 22.01.2010, h. 23:13 KicpA
Chodzi o możliwość zmiany kalibru, po przez wymianę bolta, maga i lufy. Nie nie chodzi o HP. Kapsułka CO2 mieści się w magu a butla HP już nie
pidzejfat 22.01.2010, h. 23:49 pidzejfat
HDN - Heavy Duty Nylon ?
Promant 22.01.2010, h. 23:53 Promant
Raczej: high density nylon.
javelin 23.01.2010, h. 03:00 javelin
"kozaq
22-01-2010, 22:17

Widać że w Stonerze szczerbinka z myślą o strzelaniu artyleryjskim bardziej"


Wyjaśnisz nam, ociemniałym o co chodzi (pomijając już to, że ten Stoner ma przeziernik a nie szczerbinkę)?
lemonzawodowiec 23.01.2010, h. 10:08 lemonzawodowiec
Droga otwarcia zamka w cheytacu zabiła mnie po raz kolejny.
biper911 23.01.2010, h. 11:09 biper911
"Konstrukcja repliki umożliwia łatwą zmianę systemu: gaz/sprężyna/CO2/paintball."

Ciekawa rzecz. Bardzo praktyczne rozwiązanie.

P.S.
do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko jednej opcji:

/ostra

;-D
Helmuciatko 23.01.2010, h. 12:11 Helmuciatko
Domyślam się że butla HP nie mieści się w magu Czyli tak jak pisałem, wymieniasz bebechy i masz markera.

Ciekawa rzecz ten "Tactical Warthog Muzzle Brake" jeżeli rzeczywiście zwiększa odgłos wystrzału. Era tłumików dźwięku się skończyła, od teraz wszyscy będą zakładać "wzmacniacze odgłosu wystrzału"
PiterTKD 23.01.2010, h. 12:12 PiterTKD
Zabaweczki cool, tylko jakieś plastikowe te atrapy amunicji w Stonerze. A to zawsze smaczek poprawia
haldir15 23.01.2010, h. 12:23 haldir15
w zasadzie jeśli butla HP się nie mieści a na pewno śię nie mieści to można podłączyc do gniazda kapsułek Co2 Mambe z jakąś przejciówką na Co2 a mambe to już bez problemu do butli w plecaku
Moses 23.01.2010, h. 14:54 Moses
kozaq chciał zabłysnąc szkoda że trochę nie wyszło
haldir15 23.01.2010, h. 16:57 haldir15
Zabłysnąc nie chciałem ale moge Ci powiedziec że to napewno będzie działac i producent mógł myślec właśnie o takim rozwiązaniu... Ja sam zrobiłem sobie HP setup to swojej M700 i działe lepiej niż GG czy Co2 więc oszczędź komętaży tego typu...
sniper_tarzan 23.01.2010, h. 18:27 sniper_tarzan
haldir przeczytaj jeszcze raz co Moses napisał M200- miodzio
haldir15 23.01.2010, h. 22:22 haldir15
XD Kurdze sory nie wiedziałem że ktoś miał ksywke kozaq XD mój błąd XD sorki XD
delin0m 24.01.2010, h. 09:34 delin0m
Jesli chodzi o ten "celownik artyleryjski", to chodzilo kozaqowi chyba o to coś z ostatniego zdjecia Stonera w prawym dolnym rogu. Jest tam cos a'la celownik z granatnika M79.

Pozdrawiam.
Promant 24.01.2010, h. 10:26 Promant
Dżizas...
Moses 24.01.2010, h. 11:59 Moses
Czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać
MyN3 24.01.2010, h. 12:28 MyN3
bleeeeeeeeee to nie M200
jak można tak zrypać taką broń...
KicpA 24.01.2010, h. 17:17 KicpA
MyN3 rozwiniesz swoją wypowiedź? To nie jest M200, to jest C-M200
Jachu123 24.01.2010, h. 23:19 Jachu123
KicpA, fakt, Cheytac M200 to nie Barrett M200 ale i tak ta replika różni się od trochę oryginalnego odpowiednika.
Skejter 26.01.2010, h. 12:29 Skejter
Ale ta snajpera zajebista-tylko troche mala moc-ale i tak mi sie podoba.
krzychuosw 26.01.2010, h. 21:35 krzychuosw
CM200 nawet nawet
Promant 26.01.2010, h. 21:41 Promant
Jaki Barrett M200?..
To jest Cheytac $1, a nie Cheytac M200.
delin0m 26.01.2010, h. 21:58 delin0m
"Czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać "

Jeśli mówicie o mojej wypowiedzi, to oczywiście wiem, że Stoner LMG ma na zdjęciu celownik przeziernikowy. Chodzi o to, że kozaq pisząc swą wypowiedź mógł się zasugerować tą pokrywą zamka. Pozdrawiam