Daj cynk
Reklama

Aktualności

Dożywotnia gwarancja SAG

Polska, 18.10.2013, h. 20:54, dodał: Promant
14

Firma SAG Gear wprowadza dożywotnią gwarancję na swoje produkty.



Ciekawa informacja dla użytkowników oporządzenia marki SAG. Firma SAG Gear poinformowała nas, że wprowadza dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Rozszerzenie gwarancji obowiązuje na wszystkie produkty SAG, także te zakupione wcześniej.

Jak podał producent:

Sprzęt w doskonałej kondycji przeżył misje w Afganistanie, sprawdza się wszędzie na świecie - od USA po Azję, więc spokojnie możemy zagwarantować, że nie zawiedzie. Nikogo i nigdy.

 

 IMG_0634.jpgIMG_0588.jpg

 

 

Na zdjęciach, jako ciekawostka, porównanie stanu sprzętu nowego i tego, który wrócił po służbie w ramach kontyngentu ISAF.
Jak widać ładownice spłowiały od słońca, a klamry są porysowane od skał i trudów służby, ale oporządzenie jest w doskonałym stanie technicznym. Żadnych przetarć i uszkodzeń.

 

 

DSC_2054.jpg

 

 

Źródło:

gear.eu/pl_PL/index">www.sagear.eu

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 18.10.2013, h. 22:13 Lambert
Śmiała deklaracja.. :)
Już była jedna taka firma, która deklarowała swoją niezawodność w każdych warunkach- gogle nie parujące w żadnych warunkach. Szybko się z tego wycofali.
Axus 20.10.2013, h. 01:09 Axus
Wojtasasg 18.10.2013, h. 22:52 Wojtasasg
Myślę że to wystarczający powód do tego żeby kupić ich produkt.
Filip7370 19.10.2013, h. 00:07 Filip7370
Zobaczymy ja dalej mam ich zawiesznie SAG-3 i zdaje się że byłem pierwszym ich klientem bo moje zamówienie ma nr 0001.
drozdek96 19.10.2013, h. 00:53 drozdek96
W takim razie zaryzykuję i przy najbliższym przypływie funduszy kupię ich Mikropanel i zobaczę, czy da radę jako mini chestrig ;)
Da radę.

K.
KoRn-ik 19.10.2013, h. 13:08 KoRn-ik
Mamut 19.10.2013, h. 00:58 Mamut
Dajcie to kolesiowi, który nie wie że może to zepsuć. A zepsuje to po pierwszej rundzie jebanki. ;)
grzegorz89 19.10.2013, h. 15:06 grzegorz89
Chwyt marketingowy. Trzeba zwrócić na to uwagę. Można zagwarantować że produkt jest wytrzymały, jednak jest to całkiem subiektywne i zależne od warunków w jakich znajdzie się ich produkt. Otarcia, wypłowienie, ryski na klamrach itp, normalna rzecz. Jednak co konkretnie ich gwarancja obejmuje? Wymiana pękniętej klamry, zaszycie rozdarcia, wymiana na nowy produkt, zwrot gotówki? Wątpię, usterka z winy użytkownika. Brak podstaw do świadczeń gwarancji.
Myślę, że nawet jeśli będą wymieniać na nowe te kilka procent sprzedanych produktów, to taka deklaracja napędzi im dziesięć razy tyle nowych klientów i i tak będzie im się to opłacać.
hindus 19.10.2013, h. 15:32 hindus
Mam nadzieję że to nie jest typowo zachodnia dożywotnia gwarancja, czyli do póki produkt jest produkowany i wygaszanie produkcji modelu po niespełna 3 latach.
shamoth 19.10.2013, h. 23:25 shamoth
edie 20.10.2013, h. 08:38 edie
Podzielam zdanie Hindusa, ale jeszcze coś.. szkoda że po wejściu na ich stronę ostatnia nowość jest datowana na kwiecień 2013, ponadto na tzw. dzień dobry nie ma info o gwarancji dożywotniej, jest to część dolnego menu a powinna być news-em nr 1, chyba... nie miałem osobiście kontaktu z SAGiem tylko przez pośrednika i powiem że jest to niegłupie wyposażenie, natomiast co do rewelacji gwarancyjnej - SAG jest inicjatywą cebularzy z madoniona więc .. zobaczymy.

a co do samej gw.:

"Gwarancja ogranicza się wyłącznie do naprawy produktu lub w drugiej kolejności do wymiany produktu. Producent nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za pośrednie straty lub szkody.Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia. Jednakże, w miarę naszych możliwości, postaramy się naprawić zużyte elementy w przystępnej cenie."

"Utrata praw gwarancyjnych
1. Utrata gwarancji następuje w przypadku stwierdzenia:
1.1. Zmian lub modyfikacji produktów innych, niż dokonanych przez Producenta.
1.2. Uszkodzenia produktu spowodowanego zaniedbaniem lub korzystaniem z produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.
1.3. Mechanicznych, chemicznych lub termicznych uszkodzeń produktu, celowego bądź przypadkowego jego uszkodzenia."
Czyli gwarancja obejmuje jedynie przypadek gdy produkt samoistnie się rozpadnie leżąc na półce?
l_isek 20.10.2013, h. 10:05 l_isek
l_isek - dokładnie tak. Właśnie czegoś takiego się spodziewałem jak zacząłem czytać nagłówek i się nie pomyliłem.

Weźmy pod uwagę pozytywny scenariusz, gdzie kamizelka się dobrze sprawuje. W końcu mając powiedzmy 5 lat sprzęt, który z zielonego spłowieje na słomkowy nie podlega on gwarancji, ale z drugiej strony, po co mi on dalej, jak do kamuflażu w lesie potrzebny mi jest zielony sprzęt?

Jak ktoś lubi ich sprzęt niech kupuje, tylko niech nie myśli, że sprzęt będzie trzymał kolor w nieskończoność i nie będzie na nim żadnych rysek i zmechaceń, bo pewnie tak niektórzy odbiorą tę deklaracje o dożywotniej gwarancji.
Lee 22.10.2013, h. 09:45 Lee
Kantek 20.10.2013, h. 11:23 Kantek
Gwarancja jest dożywotnia. Czyli jak sprzęt zdechnie to po gwarancji :)