Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Gunfire.pl

Polska, 14.10.2013, h. 20:49, dodał: Promant
31

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty nowe produkty, w tym repliki G&G oraz umundurowanie w kamuflażach A-TACS i PenCott.



Sklep Gunfire.pl włączył do oferty nowe produkty. Obok dostawy kulek G&G, Rockets i Rockets Platinum oraz wyprzedaży kurtek COUGAR QSA - w asortymencie znalazły się także repliki G&G oraz umundurowanie w kamuflażach A-TACS i PenCott.

Dostępne są bluzy oraz spodnie w kamflażu A-TACS FG.

 

 cedaciab.jpgdgdjdjif.jpg

 

 

Jak również bluzy i spodnie w kamuflażu A-TACS AU.

 

 

echjacjg.jpg

iafdgjea.jpg

 

 

Sklep oferuje także torby w kamuflażu A-TACS AU.

 

 bjjgdbif.jpg

 

 

Asortyment sklepu powiększył się także o mundury w kamuflażu PenCott™ GreenZone: bluzy i spodnie

 

 bagffgai.jpgghbbjgjc.jpg

 

 

Spośród nowych replik, produkcji G&G, Gunfire proponuje klientom: GK99 oarz GR4 CQB-S MINI w dwóch zestawieniach kolorystycznych (A,B). 

 

 

dbfbaijc.jpgieehbhab.jpggjbahifj.jpg

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Obi-Wan 14.10.2013, h. 21:11 Obi-Wan
Nie mogę się pogodzić z tym, że projektanci mundurów uparcie opierają się (w mniejszym lub większym stopniu) na kroju ACU, którego nie lubię
True, zdecydowanie Helikon oferuje ciekawsze kroje, ale nawet na swojej stronie w a-tacsie są może dwa patterny niestety. Dobrze że w ogóle się pojawił ten kamuflaż od Helikona w Polsce, bo wcześniej się doszukać nie mogłem.
wroobelchannel 14.10.2013, h. 21:26 wroobelchannel
Ale CPU to jest krój Helikona...
Szaszłyk 15.10.2013, h. 09:20 Szaszłyk
@wroobelchannel u Specopsów te camo są od dłuższego czasu dostępne.
wegorz 15.10.2013, h. 09:44 wegorz
Szaszłyk, no coś ty, serio? Panie, chodziło mi o to, że jest oparty na kroju ACU, w sensie że do niego podobny. Wiem, że to nie jest czysty ACU
Obi-Wan 15.10.2013, h. 19:15 Obi-Wan
susel1 14.10.2013, h. 21:36 susel1
wszystko ok ale cena helikona w atacs tyle samo co proppera to smiech na sali, niech nikt nie mówi że są lepsze???
Podobno ostatnie wyroby Helikona stoją na wyższym poziomie, ale też wątpię, żeby dorastało to do Proppera, a komplet tego drugiego to jakieś 600zł, wiec nie ma złudzeń co do wyboru raczej :D
wroobelchannel 14.10.2013, h. 22:06 wroobelchannel
jak użytkownik całego seta A tacsa FG od Proppera wątpię ,żeby Helikon był lepszy od Proppera, który w moim przypadku baradzooo dużo przetrwał.
Tylko sposób na noszenia wzoru mógł by być lepszy ale co do jakości a raczej wytrzymałości combat shirta i spodni 5+ a mam już z 2 lata jak się nie myle
patryk910 14.10.2013, h. 22:26 patryk910
Różnica to 20 zł na spodniach i 20 zł na bluzie wole jednak proppera
rocky_gt 15.10.2013, h. 05:24 rocky_gt
Proper miał straszne problemy z utrwaleniem kamuflarzu na swoich mundurach w a-taksie...
Mój po 3ch praniach (w roku) :) wyglądał jak szmata ze starymi plamami... Sprał się zupełnie.
Powiem tylko, ze specjalnie używałem płynu do kolorów i letiej wody w wannie - nie pralki.. A nie jestem fanem prania ręcznego, więc bardziej przypominało to płukanie ze smrodu niż szorowanie.

Maskowanie i tak nie przetrwało.
dixon 15.10.2013, h. 11:10 dixon
No i propper robi tylko w ACU, co nie każdemu odpowiada
Obi-Wan 15.10.2013, h. 19:14 Obi-Wan
Kaszyn 14.10.2013, h. 22:35 Kaszyn
No mundur proppera jest sporo tańszy, spokojnie kupi się za 450
HellMaker666 14.10.2013, h. 23:59 HellMaker666
Gadałem z osobami co kupiły lub dostały Helikona - nie ma co porównywać jakości akurat tych kompletów do reszty, całkowicie odstają na plus. Materiał lepszy (oridżinal) oraz poprawione szycie.
Podrzyk 15.10.2013, h. 01:59 Podrzyk
A czy ten camo GreenZone to nie jest werja "P -40"
Tutaj zobaczycie co mam na myśli http://ufpro.si/uf_pro_products/pants/
W razi czego proszę o poprawienie mnie, sprostowanie.
HellMaker666 15.10.2013, h. 06:14 HellMaker666
Nie, kamuflaż to PenCott GreenZone a P-40 to model spodni od UF Pro.
Aha, dziękuję za sprostowanie.
swoją drogą myślałem o tym kamo, ale cena.... No i do tego oporządzenie. Pewnie niedostępne... :/
Podrzyk 21.10.2013, h. 19:48 Podrzyk
Fort 15.10.2013, h. 08:12 Fort
Ładny ten Valmet.
kthulhu 15.10.2013, h. 08:16 kthulhu
A ja mam Helikonowego GZ od jakiegoś czasu i powiem, że jestem mega zadowolony. Z resztą parę osób z Wro miało już okazję zobaczyć jak to się ładnie sprawdza w terenie (bo mundurek chrzest bojowy już przeszedł)
Kac 15.10.2013, h. 14:35 Kac
True, sam tez kupilem komplecik Helikona w Greenzone i mialem okazje porownac chociazby z CPU uszytego w wz. 93 - jakosc jest duzo wyzsza niz w kompletach z poczatku roku, zaczynajac na samym materiale a konczac na szyciu i dodatkach.
Nikt nikomu nie broni dolozyc 200zl do kompletu SPEC OPSa, mysle, ze warto bo w gratisie dostajecie najlepszy trening z cierpliwosci jaki mozna odbyc w naszym kraju :P .
Kwestia taka, że oni cholera jeśli mają coś wprowadzone do oferty i materiał na magazynie to w ciągu tygodnia potrafią się uwinąć. BTW, ULPC jeszcze nie ma finalnej formy xD
HellMaker666 15.10.2013, h. 18:32 HellMaker666
Na pytanie o dostępność GZ milczeli równie długo jak teraz milczą na temat ULPC. Wolałem nie ryzykować, że mundur i kamizelka przyjdą jedną paczką.
Kac 15.10.2013, h. 19:34 Kac
susel1 15.10.2013, h. 17:51 susel1
ja nie mówię że mundury helikona są be, ale jezeli atacsy zostały by na podobnej cenie co reszta mundurów to klientów firma by miała naprawdę duzo. Bardzo dobrze że pracują nad jakością, firma się rozwija ale jak cena byłaby niższa od amerykańskich wyrobów to prawie kazdy kto nie ma kasy kupowałby u nich. na temat samych kamuflaży się nie wypowiadam bo każdy rozsądny wie do czego mu mundur potrzebny. Opowiadanie o przydatności kamuflaży to już inna bajka.
Mi chodzi głównie o jakosc materiału, krój i wykonanie.
A teraz minimum pomyślunku - najtańszy materiał odzieżowy przy dużych zamówieniach kosztuje 10,62$ za yd. Na mundur trzeba ok 5yd co daje 53,1$ za samą tkaninę. Co licząc nawet 3zł/1$ wychodzi 160zł za sam materiał mundurowy. Dolicz do tego niesamowicie drogą wysyłkę z USA plus podatki, cło. Ile wynosi wówczas cena munduru? A robocizna? A zarobek dla producenta który nie ma własnej dystrybucji? A zarobek dla dystrybutora? Nawet sobie nie wyobrażasz ile w tym wypadku jest kosztów po drodze i zapewne zarobek Helikona na tych mundurach wcale taki duży nie jest
kthulhu 15.10.2013, h. 18:05 kthulhu
No tak, kocham te wasze wyliczenia jakie to sklepy i producenci są biedni a ich marże są ujemne....

Trochę pomyślunku i można taki mundur w takim kamuflaży uszyć za 25% ceny rynkowej, pod warunkiem zamówienia tysięcy sztuk....
l_isek 16.10.2013, h. 19:01 l_isek
susel1 15.10.2013, h. 18:29 susel1
to w jaki sposób przy twoim liczeniu mundury camogrom kosztuja dużo mniej?????????jeżeli chłopakom z Wrocławia by się nie opłacało i nie mieliby zarobku to by się po prostu w to nie pchali i nie opowiadaj głupot, doskonale wiem ile kosztuje prowadzenie firmy w tym "super" kraju, który na każdym kroku wali kłody pod nogi, powiem ci tyle, że jezeli się coś nie opłaca to się w to nie wchodzi. Pamiętaj też o tym ile regularnie sprzedaje się tych mundurów, jeżeli nie ma zarobku to nie ma z czego inwestowac w coś lepszego bo nie ma funduszy. Popatrz ilu mundurowych chodzi w ich wyrobach i ilu cywili- całe mnóstwo a wiesz dlaczego- cena. Jezeli natomiast cena jest porównywalna z wyrobami markowych firm to sorry ale jest się nad czym zastanowic. przykład spodni UTL- ich cena , a jakosc w porównaniu do ceny Blackhawka lub Tru -Speca model 24/7. miałem wszystkie modele- odpowiedż jedna Helikon wymięka choc kosztował mnie najwięcej
biorac pod uwage ze szyja w chinach, to raczej zarobek maja dobry
dominoo182 16.10.2013, h. 10:43 dominoo182
HellMaker666 15.10.2013, h. 18:31 HellMaker666
Zobacz kto robi materiał w camogromie do Helikona i będziesz miał do tego odpowiedź.
susel1 15.10.2013, h. 18:36 susel1
materiał to nie wszystko, jakosc innych firm jest dużo wyzsza. każdy kupuje wg swojego uznania
HellMaker666 15.10.2013, h. 20:05 HellMaker666
Ale sam porównałeś camogroma co jest kopią do oryginalnego materiału. Poza tym propper to w moim mniemaniu ścierwo jeśli chodzi o trwałość nadruku.
Fear Factor 17.10.2013, h. 22:59 Fear Factor
Miałem A-TACS w łapie i powiem tyle. Fajnie że wsadzili zamki YKK i jest tam grubszy zapewne oryginalny materiał także kamuflaż nie rozpłynie się w pralce po pierwszym praniu, no ale niestety dalej widać odchodzące nitki i irytująco miernie doszyte rzepy (co wnerwiało mnie przy każdym modelu Helikona) które nieustannie się prują. Do tego cena niepoważna, serio prawie tyle samo jak za Proppera. To samo dotyczy butów Helikona, które z tego co wiem mają kosztować w granicy dobrych Batesów. Helikon lekko tymi zabiegami strzela sobie w stopę.
ziom649 07.09.2015, h. 17:57 ziom649
Głupie pytanie ,ale A-Tacs to mundur jakiego kraju?