Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pepesza ARES

Świat, 18.01.2010, h. 10:26, dodał: Promant
19

Firma ARES przedstawiła video promocyjne pepeszy ASG AEG, czyli swojej najnowszej repliki PPSh-41 blow back.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po raz pierwszy mamy możliwość zapoznania się z wyglądem najnowszej repliki AEG EBB PPSh-41 firmy ARES oraz obejrzenia jak działa. Jak dotąd dostępnych było jedynie kilka zdjęć tej repliki.

Producent przedstawił video promocyjne pepeszy blow back. Zewnętrznie replika prezentuje się bardzo ciekawie. Zarówno drewno, jak i metal z przetarciami - sprawiają wrażenie wizualnej bliskości z pierwowzorem. System EBB jak do tej pory był raczej tylko gadżetowym dodatkiem w AEGach i niestety ich słabym punktem, gdyż często ulegał awariom. Jak będzie z wytrzymałością EBB w pepeszy ARESa? Czas pokaże.

Lekko szokuje pojemność magazynka: 2000BB, no ale w końcu jest to magazynek bębnowy typu hi cap.

 


 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ciernik 18.01.2010, h. 10:35 ciernik
Piękna!
sharku17 18.01.2010, h. 10:36 sharku17
Zapowiada się cudnie! Nawet ten ebb nie najgorszy
Adikos2050 18.01.2010, h. 10:40 Adikos2050
Fajnie zrobili ten filmik Bez zbędnego gadania, prosta i konkretna prezentacja produktu. Pepeszka wygląda fajnie, tylko ten EBB nierówno chodzi. Pojemność magazynka jest za to niedopuszczalnie duża No, ale może wypuszczą low capy xD
daszek 18.01.2010, h. 10:52 daszek
Replika fantastyczna, natomiast film utrzymany w kontekście niesamowitej euforii, jakby jego autor wybitnie tęsknił za totalitarnym komunizmem, widać ruscy go nie wyzwalali.
OC14Groza 18.01.2010, h. 10:59 OC14Groza
To chyba najlepsza reklama airsoftowa jaką widziałem.
Pritcher 18.01.2010, h. 11:16 Pritcher
To nie ebb nierówno chodzi tylko aliasing się pojawił Ten sam efekt jak podczas filmowania łopat helikoptera lub obrotów kół samochodu.
johny13 18.01.2010, h. 11:20 johny13
Pepesza jest ok, ale to trekotatelko zwane EBB... zenada : swiczszacego halasu robi kupe, odrzut praktycznie zaden... zenada..
CIUPAK1 18.01.2010, h. 12:30 CIUPAK1
Show your taste buy ares ppsh aeg
Genneth 18.01.2010, h. 12:40 Genneth
Pepeszka cud! Już wiem, na co odkładam pieniądze
A tak z nieco innej beczki - zna może ktoś tytuł tej piosenki? Bo wykonanie to na 99% chór im. Aleksandrowa...
Gekon_1 18.01.2010, h. 13:05 Gekon_1
Co się tak rzucili na te pepesze ? Niedługo na polu airsoftowym będą sami rekonstruktorzy armii rosyjskiej z drugiej wojny światowej
Konrad_BW 18.01.2010, h. 13:26 Konrad_BW
utwór nazywa się moja armia, a na PPSz może kiedyś się skusze
obcy 18.01.2010, h. 13:26 obcy
to samo mówiono o sturmgewerach, i minimi od PJ, raczej pewne grono kupi i będzie używac na imprezach tematycznych... jak bedzie w znosnej cenie to pewnie i ja się skuszę
Ahmed 18.01.2010, h. 18:13 Ahmed
Miodne, ciekawostką jest to że ilekroć właśnie wychodzi replika z okresu IIww to zaraz wszyscy sieją panikę że będzie ich las na wszelkiego typu manewrach a prawda jest taka że kupują ją zazwyczaj pasionaci i nie ukrywam że mimo wszystko jest mało replik z okresu na polach bitew choć tyle się o tym mówi, cieszmy się że są i idą nowe
pozdrawiam Ahmed
yaro 18.01.2010, h. 18:35 yaro
Bardzo dobrze, że jest. Skoro jest mp40, to czemu nie pepesza Coraz więcej jest replik II-wojennych i dobrze. Może teraz jeszcze jakieś klameczki nowe z tego okresu czy inny mosin by był komplet
Co do maga, to zgadzam się z przedmówcami, że można by dać coś normalniejszego, ale pewnie się pojawi.
Jako, że to ares jest szansa, że będzie dobrze wykonany, tylko pewnie cena nie będzie najniższa... Ale pewnie i ten wyrób zostanie skopiowany
Dread 18.01.2010, h. 21:53 Dread
Co do magazynka, z tego co widać na filmie, nie ma przeszkód, żeby ograniczyć jego pojemność. Wystarczy włożyć w przestrzeń na kulki jakąś przegrodę i tyle.
memonic1 18.01.2010, h. 23:25 memonic1
Co do magazynka, to odwzorowali w ten sposób pojemność oryginanego magazynka pepeszki w którym było tylko 71 naboi.
Pozdrawiam
Kapitan_Mendez 21.01.2010, h. 16:40 Kapitan_Mendez
yaro jak chcesz Mosina to sprowadź z USA ale za snajperskego zabulisz ponad 3500 zł
szu997 21.01.2010, h. 18:35 szu997
nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy
Wiewioor 22.01.2010, h. 01:45 Wiewioor
ok... ale... co to za soundtrack? Ktoś zna tytuł tej pieśni/hymnu, czy co to tam jest?