Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 15.01.2010, h. 12:02, dodał: Promant
53

M79 King Arms w ofercie Airsoft Global. Kolejne zapowiedzi replik firmy Socom GearGuarder: zestawy konwersyjne do repliki pistoletu TM 5-7WGC: zdjęcia pepeszy firmy ARESVideo Spartan Imports prezentujące replikę M134 Classic Army.



 

 

 

 

 

 

 

 

Opisywany niedawno w newsach granatnik M79, produkcji firmy King Arms, jest już dostępny w ofercie sklepu Airsoft Global. Materiał: aluminium i drewno, długość: 720mm, waga: 1990g. Cena: 225USD.

 

 

Z okazji targów Shot Show USA pojawiają się kolejne zapowiedzi replik firmy Socom Gear. Zapowiedziano nową wersję karabinu Barrett CQB oraz replikę M4 Daniel Defense.

 

 

 

Intruder Shop zaanonsował kolejny produkt marki Guarder: zestawy konwersyjne do repliki pistoletu TM 5-7. Zestawy składają się z zamków oraz szkieletów. Szkielety pistoletu dostępne będą w różnych wersjach kolorystycznych.

 

 

W, opisywanej przez nas już wcześniej, ofercie preorder nowej repliki PPSz firmy ARES, na stronie WGC, zamieszczono zdjęcia zdradzające jej wygląd. Cena w przedsprzedaży: 385USD.

 

 

Amerykańska firma Spartan Imports zaprezentowała video przedstawiające replikę M134 Minigun Vulcan produkcji Classic Army.

 


 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
krugerheini 15.01.2010, h. 12:08 krugerheini
Pal licho tego Vulcana, ale Pani Bernal...
Marcinek83 15.01.2010, h. 12:11 Marcinek83
No i nigdy tego w Polsce nie będzie.
xel20 15.01.2010, h. 12:12 xel20
barrett cqb? wtf?
Psycho_Mantis 15.01.2010, h. 12:26 Psycho_Mantis
M82 CQB Dobre pytanie - wtf?
BoBeuSz 15.01.2010, h. 12:28 BoBeuSz
strasznie cienki ten vulcan... ustawia jablko 10 metrow od luf i posiekaja je.
Ktos sie skusi na takie cos??lol
vasilij91 15.01.2010, h. 12:33 vasilij91
najlepsze co jest w tym newsie to ta panienka ale m82 to mnie rozwalilo CQB?!?
grzechotnik 15.01.2010, h. 12:49 grzechotnik
Tak! Wreszcie się doczekaliśmy kochani zieloni snipy do CQB!@!!!!111
Valek 15.01.2010, h. 12:54 Valek
Nie wiem czym CA się w tej chwili chwali.. Z butli powinien mieć raczej trochę większą szybkostrzelność. Po cholere mu 8 luf skoro strzela jak przeciętny AEG
Dla klimatu :) Jazda by była na strzelance bierze sie jakiegoś quada albo jeepa i montuje takie coś.
Rudy1002 13.11.2010, h. 23:21 Rudy1002
ZeeMike 15.01.2010, h. 12:57 ZeeMike
M82 CQB... Lepsze niż flashbang! No i można przez ściany walić...
slipknotyk 15.01.2010, h. 13:03 slipknotyk
te konwersje 5-7 wyglądają kusząco:)
Frontal 15.01.2010, h. 13:39 Frontal
M82 CQB- own3d xD

Tą pepeszkę bym połknął ze smakiem.
Czarny762 15.01.2010, h. 13:43 Czarny762
Promant wyjaśnij troszke ocb z barrett cqb Poprostu krótsza wersja?
Horblower 15.01.2010, h. 13:56 Horblower
3000 strzałów na minutę (50 na sekundę) to nie jest ja zwykły aeg który ma w granicach 15-25 rps
Horblower 15.01.2010, h. 13:58 Horblower
granatnik M79 w cenie 650-zł to rarytas - ciekawe czy ktoś się pokusi sprowadzić to do Polski bo chętnie bym łyknął
qurcz 15.01.2010, h. 13:59 qurcz
Żałosną szybkostrzelność musi mieć ten minigun, skoro musieli przyspieszyć filmik. Ale jak fajnie się kręci
KicpA 15.01.2010, h. 14:14 KicpA
Jak byk macie "CQB barrel"...

Devito 15.01.2010, h. 14:26 Devito
Za każdym razem jak w kadrze była pani prezenterka vulcan był dla mnie tylko tłem Poza tym sama replika mnie nie zachwyciła. Nie wydaje mi się, aby to był wysoki ROF pokazany na filmie.
DELTA_FH12 15.01.2010, h. 15:01 DELTA_FH12
Żeby taki Vulcan miał sens na polu walki musiałby posiadać moc minimum 700fps przy kulkach 0,50g i raczej miałby zastosowanie (poza pojazdami rzecz jasna) przy obronie umocnień z bezpiecznej odległości. Póki co jest to "zabawka" dla zamożniejszych lub jako wystrój sklepu ASG
pidzejfat 15.01.2010, h. 15:02 pidzejfat
"Horblower:
granatnik M79 w cenie 650-zł to rarytas - ciekawe czy ktoś się pokusi sprowadzić to do Polski bo chętnie bym łyknął ."

Dolicz do tego cło 3% + 22% Vatu + ewentualne koszty transportu(nie liczę marży sklepu, bo od dystrybutora będzie taniej mniej więcej o marżę)

I już się robi min. 850zł...
Sakaal 15.01.2010, h. 15:37 Sakaal
Jeeezzzuuuuuu!! Ludzie!! Tu nie chodzi o to aby strzelać z WKW M82 "w" budynku tylko skrócono lufę aby było wygodniej prowadzić ogień "Z" budynku. Nie w każdej sytuacji jest tyle miejsca aby się można było złożyć do strzału i nie wystawać lufą z okna itp...słyszą CQB i zaraz myślą o strzelaniu w mieszkaniach...
colonel 15.01.2010, h. 15:58 colonel
Vulcan bedzie super....jak sobie kupię będę sie bawił w predatora
Terry 15.01.2010, h. 16:09 Terry
A ta ppsz już na starcie jest obdrapana dobry bajer.
KicpA 15.01.2010, h. 16:24 KicpA
Większość kojarzy CQB tylko z walką w budynku. Nie wiedzą co to jest CQB i wznoszą falę uniesienia i zdziwienia bo jest Barrett z lufą w wersji przeznaczonej do CQB...
mg34 15.01.2010, h. 17:03 mg34
Five Seven przecudowny a ciekawe jak bedzie z możliwością przeniesienia spustu w M134....bo można by wykombinować wersję montowaną na pojazdach wtedy to już tylko sianie grozy na zlotach
biper911 15.01.2010, h. 17:06 biper911
Ślicznie (przynajmniej na fotkach) wyglądają te "stockowe" przetarcia na PPSz-y.
Promant 15.01.2010, h. 17:30 Promant
Barrett CQB - tzw. wersja kompaktowa czyli poręczniejsza.
Współczesne pole walki wymusza często ustępstwa na rzecz ergonomii. Większość konfliktów zbrojnych - poza tymi największymi - prowadzona jest obecnie albo wyłącznie w terenie miejskim, albo w terenie mieszanym. Często potrzeba broni snajperskiej nie tylko o parametrach do strzelań na wielkie odległości w terenie otwartym, ale solidnego kalibru w terenie zabudowanym gdzie cel wykorzystuje różne zasłony, a sprawne przemieszczanie się zespołu snajperskiego powoduje wymóg ograniczenia gabarytów broni. Stąd krótsza lufa.

A tutaj w realu, na strzelnicy:
$3


BTW
Vulcan ma 6 luf, nie 8.
Landsil 15.01.2010, h. 17:49 Landsil
czy oni naprawdę sprzedają super-mega-wypasiony minugan z czerwonymi końcówkami luf? za poza tym prezenterka i tak była lepsza
shaw 15.01.2010, h. 18:15 shaw
CQB - Close Quarter Battle, gdzie zwykle używa się broni krótkiej, pistoletów maszynowych lub skróconych wersji karabinów szturmowych na bardzo małych dystansach (jak np. walka w pomieszczeniach) często też wręcz lub z użyciem broni białej. To nic dziwnego że ludziom w ogólną definicję średnio wpasowuje się obraz snajpera

Swoją drogą jeżeli chodzi o ergonomikę to przecież jest Barrett M95 w układzie bullpup (lub ewentualnie nowsza wersja XM500) dużo krótsze i poręczniejsze od M82.

PS. Five-Seven brzydki jak zwykle (wiem że są tacy którym się podoba)
PS2. Osnośnie filmiku z minigunem CA "...so let's get to the real reson why you're watching this movie...." i niestety pokazali tylko jak replika strzela
Promant 15.01.2010, h. 18:53 Promant
Podstawowa definicja CQB jest znana. I co z tego? Licencja poetica. Zaadaptowano nazwę i tyle. Nie oznacza to, że broń musi być używana do walki w pomieszczeniach.
Fakt, że rolls nazwał jeden z modeli silver mist, nie oznaczał, że to zwiewny lekki samochodzik, bo był cięzką wielką landarą, tylko kolor miał srebrny. Tym bardziej nie oznaczało to srebrnego gówna, co słowo "mist" oznacza po niemiecku.

Nazwa może być przenośnią, może mieć znaczenie czysto marketingowe, albo podkreślać jakąś cechę.
Równie dobrze nazwanie Barretta "CQB" mogło się odnosić do innej definicji tego rodzaju walki - oznaczającej: gwałtowny konflikt o szybkim przebiegu, toczony na stosunkowo bliskich dystansach.
Szczur22 15.01.2010, h. 20:06 Szczur22
No co jest? Piszecie o jakimś minigunie a na filmiku go nie widać... ale mimo to był świetny!
Cement 15.01.2010, h. 21:11 Cement
Ludzie znajdźcie sobie jakieś dziewczyny a nie zachwycajcie się jakąś "panienką z okienka" bo aż żal czytać, jak co piaty powtarza.


Co do M134 jak zobaczyłem newsa serce zaczęło szybciej bić, po obejrzeniu trailera, czuje się zawiedziony. Nie powala na kolana. System ładowania BB`s (IMO) do bani.
Ale poczekajmy na jakąś rzetelną recenzję

PS Pomarańczowe lufy ponieważ prezentowany produkt przeznaczony był na rynki zagraniczne na których występują pewne obostrzenia dotyczące oznakowania replik.
radzio2k 15.01.2010, h. 21:41 radzio2k
minigun nie zachwyca... i jakiś taki wrecz chamsko czarny się wydaje- trochę bardziej szarawy winny chyba być
Kondor220V 15.01.2010, h. 22:50 Kondor220V
Jak na Barretta "CQB" to coś koło 1000m bedzie
Lutczyn 15.01.2010, h. 23:30 Lutczyn
Vulcan jakiś słaby,spodziewałem się sieczki.Prawdziwo baba mo czym oddychać i mo na czym siedzieć
johny1mob 16.01.2010, h. 00:12 johny1mob
5-7 śliczny jak zawsze cudny
zajaszcze 16.01.2010, h. 01:11 zajaszcze
Mnie natomiast od pół roku interesuje m82? Czy może ktoś posiada owy karabin?

I jeszcze jedna rzecz mnie w m82 drażni dlaczego CQB?
Gallain 16.01.2010, h. 02:10 Gallain
Ja posiadam
KicpA 16.01.2010, h. 12:34 KicpA
Ludzie nauczycie się czytać? "CQB BARREL" Skrócona lufa zmniejszająca gabaryty i ułatwiająca manewrowanie w np. terenie zabudowanym. Myślę że trzeba zaostrzyć trochę rygor w komentarzach, mimo że straszy się banami za teksty typu "jaka ładna pani: itd to dalej to się pojawia.
Promant 16.01.2010, h. 23:00 Promant
A 90% tego chłamu i tak zostało usunięte.
Szerszen94 16.01.2010, h. 23:20 Szerszen94
eee ani owa pani, którą tak się zachwycacie, ani ten kloc nie zrobiły na mnie wrażenia. Za to pepesza... tu już jest o wiele ciekawiej
Omnikron31 17.01.2010, h. 09:38 Omnikron31
Eee... oni z tym minigunem to tak na poważnie? Chcą go masowo produkować? O nie... terminatorstwo nabierze teraz nowego znaczenia.
NFZ Miro 17.01.2010, h. 14:27 NFZ Miro
hahahahaha
Barrett CQB,dobre
Snajperka do budynków

M134 CA
Pewnie złamie się na pół przy upadku
A już na pewno rączka transportowa
Zn-al rządzi
Szerszen94 17.01.2010, h. 14:37 Szerszen94
"hahahahaha
Barrett CQB,dobre
Snajperka do budynków "

^.- Czy przeczytałeś o co w tym chodzi?
Było wyjaśnione
pablo79 17.01.2010, h. 14:42 pablo79
Czy to znaczy, że będzie można regulować przyżądy celownicze w Five-seveN?
Przy okazji, kto z Was ma cudaka?
Harrkonen 17.01.2010, h. 15:19 Harrkonen
z tym wulkanem to był by niezły zespół uderzeniowy....1 osoba strzela, a czterej "tarczownicy" osłaniają mu tyłek....hahaha!!!
abdull78 17.01.2010, h. 23:41 abdull78
Ciekawe kiedy Vulcan trafi na nasz rynek??I ile takie cacko będzie kosztowało??
Kiedyś znalazłem go za 3500USD gdzieś w USA. Co do pepeszki to nareszcie,wielu na nią czeka
vasilij91 18.01.2010, h. 11:22 vasilij91
jesli wprowadza vulcan'a do seryjnej produkcji to terminatorzy w kompilacji z ta replika deba hardkorami
Kapitan_Mendez 18.01.2010, h. 19:57 Kapitan_Mendez
nie wiem co w tym filmiku było lepsze...minigun czy laska
chyba laska z minigunem xD
Sil43 19.01.2010, h. 21:14 Sil43
Gadanie, tak patrze ale niektóre mp5 mają lepszy ROF. Do tego mają bęben więc po co minigun ;d Poza tym już widzę kolesia co będzie z tym biegał przez całą strzelankę, jak ludzie zdychają przy 5kg obciążeniu bez pasa nośnego.
dr_wisla 20.01.2010, h. 00:24 dr_wisla
ROF i kolor do dupy, sposób ładowania amunicji rozwiązany bardzo oryginalnie (szkoda tylko, że tak beznadziejnie), jabłko zniszczone, prowadząca brzydka, w coca coli była woda. Kręcili ten film 2 minuty przed ostatnią porcją ryżu tamtego dnia, czy jak ?
WFD1999 05.04.2010, h. 16:18 WFD1999
Prowadząca brzydka ?
nie wybredzaj bo nigdy nie wiadomo czy nawet taka Ci sie trafi.