Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 07.10.2013, h. 22:58, dodał: Promant
14

Filmy autorstwa: RA-Tech, Evike.com oraz SCD TV.



RA-Tech: nowe produkty - stalowy zamek oraz lufa zewnętrzna do repliki GBB TT-33 WE.

 

 

 

 

Evike.com: prezentacja replik z serii AUG oraz maski Valken Annex MI.

 

 

 

 

 

 

 

SCD TV: prezentacja repliki GBB CO2 RedWolf Licensed Nighthawk Custom 1911

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Negrotheus 08.10.2013, h. 01:12 Negrotheus
RWL...
...mam, strzelam, rządzi :)
Ma za sobą ponad 1200BB i nic się nie dzieje. Chodzi nadal jak po wyjęciu z pudełka. No może troszkę płynniej :).
Może trafiłeś felerny egzemplarz lub źle się ze swoim obchodziłeś.
Moje zdanie jest takie: jeśli goście z RW go wybrali musi być świetny, a skoro Nighthawk Customs się zgodziło to ja już więcej dodawać nie muszę.
Negrotheus 08.10.2013, h. 12:12 Negrotheus
Widzę, że doświadczenie i lata na forum nie pozwalają Ci na poparcie swoich wypowiedzi argumentami.
Szkoda...
Negrotheus 09.10.2013, h. 18:51 Negrotheus
Negrotheus 08.10.2013, h. 12:55 Negrotheus
Porównywany z KJW: kp-05 (który fajnie strzelał ale logo Tanio Koby na gripie nie uratowało go przed wyruchaniem się gwintów i rozlezieniem), kp-1911 (tu nie mogę powiedzieć, że replika była zła - choć ten kulfon na stopce magazynka trochę psuł całościowy obraz), replik colta z WE nawet nie będę poruszał bo sam żadnej nie miałem aczkolwiek wielu chłopaków ma lub miało przyjemność gubić część lufy lub inne podzespoły, coś się łamało no i oczywiście muszę wspomnieć o legendarnym "flamerze" vel "gazopluju".
O Marui nie piszę bo nie miałem, gdyż jak każda logicznie myśląca osoba wolę CO2 zamiast GG i nie będę płacić takiej kasy za pistolet z plastiku.
Toteż w moim zestawieniu jest to najlepsza opcja. Odwzorowanie do palengo pierwowzoru jest jako takie i część rzeczy trzeba było dopracować samemu nie mniej jednak mechanicznie jest to świetnie wykonana replika.
Chciałbym natomiast poznać przyczynę Twoich problemów z tą repliką, może uda mi się ich uniknąć.
" kp-1911 (tu nie mogę powiedzieć, że replika była zła - choć ten kulfon na stopce magazynka trochę psuł całościowy obraz)"

Od prawie roku dostępne są eleganckie magazynki bez - jak to nazwałeś - "kulfona na stopce".
Czaja W-ch 08.10.2013, h. 23:00 Czaja W-ch
"nie będę płacić takiej kasy za pistolet z plastiku"
Djfilet 09.10.2013, h. 15:57 Djfilet
Widzę, że doświadczenie i lata na forum nie pozwalają Ci na poparcie swoich wypowiedzi argumentami.
Szkoda...
Negrotheus 09.10.2013, h. 18:52 Negrotheus
Argumentami? Ale po co?! Nie ma producenta klamek gazowych choćby porównywalnych z TM. A jeśłi dla Ciebie "argumentem" jest waga znalowego zamka to szkoda na to rozmowy. To "argument" dla zajmujących się skupem złomu.. dosłownie.
Lambert 09.10.2013, h. 20:01 Lambert
Rammstein PL 08.10.2013, h. 15:11 Rammstein PL
AUG w wersji HBAR :D
Nareszcie, mam nadzieje że zaczną sprzedawać te wersje w większych ilościach.
juzek123 08.10.2013, h. 19:08 juzek123
no czekam jak ten AUG będzie w jakiejś PRZYSTĘPNEJ cenie
Amen bracie, i żeby się jeszcze chwyt przedni nie odłamywał.
lukebuka 08.10.2013, h. 20:48 lukebuka