Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS FN FNC

Świat, 15.01.2010, h. 11:33, dodał: Promant
22

Firma ICS przedstawiła fotografie prototypu repliki AEG karabinu FN FNC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma I Chih Shivan zaprezentowała fotografie prototypu, zapowiadanej od dłuższego czasu,  repliki AEG karabinu FN FNC.

 

 

 

 

 

Replika posiada dzielony gearbox, opatentowany przez firmę ICS.

 

 

 

 

Górny korpus, wykonany ze stali, jest spawany. 

 

 

 

 

 

Oznaczenia:

 

 

Detale wyglądu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kiler88 15.01.2010, h. 12:40 kiler88
Ładniutkie, ładniutkie to FN i do tego jeszcze z tego co widze system szybkiej wymiany sprężyny.
Fenr1r 15.01.2010, h. 13:58 Fenr1r
Mniammm ^^ teraz już wiem, na co trzeba zacząć odkładać fundusze
Seth 15.01.2010, h. 15:09 Seth
heh...wysyp FNC...w końcu...chociaż jak pisalem w innym poście: ICS robi te replike chyba 4 rok...
Seth 15.01.2010, h. 16:20 Seth
Star/Ares też miał oznaczenia Herstal
Szkoda że nie nikt nie robi konwersji i oznaczeń Ak5 by Bofors;-)
mg34 15.01.2010, h. 16:57 mg34
Śliczny
EndriuX 15.01.2010, h. 18:08 EndriuX
prześliczny
shamoth 15.01.2010, h. 19:17 shamoth
Obśliniłem się równo... ale nadal czekam na gazowe FNC FAL
Seth 15.01.2010, h. 21:10 Seth
@shamoth

FNC FAL?
chyba FN FAL

FN FAL i FN FNC to dwa różne karabiny;-)
Kalwar11 15.01.2010, h. 21:21 Kalwar11
Replika prześliczna. Swoją drogą, ciekawe ile czasu trzeba będzie czekać na AK 74 z dzielonym gearboxem?
Dread 15.01.2010, h. 21:55 Dread
Dzielony jak dzielony, ale do tego jeszcze z szybkowymienną sprężyną!
johny1mob 16.01.2010, h. 00:13 johny1mob
Boże co za maszkara
Seth 16.01.2010, h. 01:13 Seth
johny....
jak na imprezach patrzę na te wszystkie m4 i kałasze to wybacz...ale FNC wydaje sie najpiekniejszy na świecie...
shamoth 16.01.2010, h. 12:28 shamoth
@Seth
Pośpieszyłem się i zapomniałem o "," między FNC i FAL ;]

@johny1mob
Maszkara nie maszkara, kwestia gustu, jest po prostu inna ;]
FAL zdecydowanie ładniejszy/zgrabniejszy niż FNC

No jeśli w te replice faktycznie będzie można szybko wymienić spring w polu to i w lesie i w budynku można z nią biegać, składana kolba to jest to czego mi momentami brakuje w moich FAL'kach ;]
Widzę tu tylko mały problem z batką, nawet jak w przedni grip wejdzie plastyczny LiPo to i tak pojemnością nie będzie powalać na kolana...
Seth 16.01.2010, h. 13:46 Seth
w mojego gripa FNC wchodzi: v-ka 9,6 lub mini 9,6 /używam NiCd/
miejsca jest dość nie sadze, aby ICS czy G&G miało sie znaczaco różnić od Star/Ares

Teraz wstawiam szwedzkiego handgripa -> konwersja do Ak5B Boforsa. i baterie sie zmieszczą chyba jak ww. układzie..ale luz bedzie mniejszy..

Co do pojemności batek...jeszcze nigdy nie wystrzelałem batki 1800mA na strzelance...nawet gdy byłem na takich w których w powietrzu cały czas wisiało 2,75 kg kompozytu (i tak przez 5h) ;D
ireabe 16.01.2010, h. 14:28 ireabe
Przyznam że spawana podstawa przeziernika wygląda bardzo kusząco. Myślę że SRC swoją serią 'piątek' zmusiła producentów do nieco solidniejszych replik
PRESTON 16.01.2010, h. 14:58 PRESTON
Mnie cieszy sama replika, mnie to że górny box nie jest kompatybilny z poprzednimi rozwiązaniami. Mam 3 boxy ale nic mi to nie da. Rekompensatą jest możliwość wymiany samego springa - ale to jest mniej "higieniczne" w warunkach polowych.
DevonSix 16.01.2010, h. 16:19 DevonSix
Zomg, ale to jest wybitnie brzydkie.
marf41 16.01.2010, h. 21:52 marf41
Jezu, ale te spawy wyglądają, jakby ktoś to po raz 1 w życiu robił...
Seth 17.01.2010, h. 02:07 Seth
))) spawy?
Panowie, troche powagi;-)
To żywy prototyp...może być nawet unurzany w sosie z drugiego śniadania mechanika;-)
polecam zdjęcia Star/Ares -> replik produkowanych seryjnie.
wyglądają naprawde cacy;-)
heini 17.01.2010, h. 15:41 heini
Maszkara, nie maszkara... Na pewno ucieszą się grupy rekonstruujące jednostki szwedzkie jako, że FN FNC najbardziej przypomina AK5.
tkn07 17.01.2010, h. 22:48 tkn07
domyślcie się po co są te spawy... czasami należy uruchomić szare komórki....
Seth 18.01.2010, h. 03:35 Seth
heini...)))))))

rekonstrukcje z tego co wiem to w PL robi 1 ekipa...
kilka ekip używa mundurów w M90 i szwedzkich szelek 304K w dowolnych konfiguracjach...i nie dziwi mnie "szwed" z G36, M4, Sigiem, Kałachem...

W sumie to mnie to nie dziwi bo:
- jedyne repliki FNC /Stara/ jeszcze niedawno kosztowały 585$ w HK (staniały do 200-230)...
- kamizelki taktyczne - kontraktowe są nieosiągalne /w Szwecji trafiają sie kradzione bo szwedzka armia ich nie sprzedaje /- my zamówiliśmy doskonałe kopie, szyte w Polsce..wyszło legalnie, wyszło o niebo taniej, mamy dostęp na bieżąco,doszyjemy co chcemy itd...
- nie powiem nawet ile nas kosztował handgrip szwedzki do FNC/Ak5B ściągnięty jako wzorzec...
- dostęp do szpeju wypracowaliśmy różnymi sposobami - marnując czasem sporo kasy, czasu, nerwów..ale po 2,5 roku mamy spore doświadczenie i wiedzę..,i kontakty;-)))

"Figurę" żołnierza zrobisz za 2200-2500 zł /mundur,buty, replika,szpej, łączność/
Ale masz 10,2 MPix do Lansu;-)
I nie jesteś kolejnym flekiem.marpatem.dpm. /z całym do nich szacunkiem/

I masz sporą zabawę:
- "#$%!!%%%!!!!!!! gdzie oni sie schowali????"- to o kamuflarzu...
- słysząc na strzelance: "Ty paaa...ten kolo ma Galila"
- patrząc jak hamerykanie, niemcy i brytole używają szwedzkich menażek z podgrzewaczem;-)) / po Milsimie48H gdzie ratowały zmarźnięte dupy obrońców lotniska o 4 nad ranem, owe proste ale skuteczne ustrojstwa zakupiły inne ekipy/

trochę nie na temat ale to dobre miejsce na powymądrzanie się...w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na pw.