Daj cynk
Reklama

Aktualności

Echo1 MK1 Series Barrell Extension

Świat, 06.10.2013, h. 20:27, dodał: Promant
16

Firma MadBull wprowadziła do oferty kolejny tłumik: Echo1 MK1 Series Barrell Extension.



Firma MadBull, we współpracy z Echo1 USA, wprowadziła do oferty kolejne "przedłużenie lufy" w formie atrapy tłumika dźwięku: Echo1 MK1 Series Barrell Extension.

 

 g.jpg

 

 

Echo1 Mk1 SR556 QD dostępny jest w trzech długościach.

 

 

MK1_Series_Barrel_Extension_02.jpg

MK1_Series_Barrel_Extension_01.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_03.jpg

 

 

Wykonany z aluminium. W komplecie znajduje się odpowiedni tłumik płomienia.

 

 

MK1_Series_Barrel_Extension_05.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_06.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_11.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_13.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_14.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_15.jpgMK1_Series_Barrel_Extension_16.jpg 

 

 

Źródło:

madbull.com/catalog/index.php?main_page=index">www.madbull.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Winiacz 06.10.2013, h. 21:21 Winiacz
Czym to się różni od zwykłego airsoftowego tłumika stosowanego jako przedłużenie? W środku jest jakaś stabilizacja czy po prostu jest wypełniony marketingiem?
Panie jaka tam stabilizacja... toć napisane jest, że to jedynie atrapa maskująca. Diabeł może faktycznie tkwić w tym marketingu...

W tłumikach płomienia ( 3 fikuśne do wyboru) jest pewnie spasowany otwór na lufę wewn. i tyle. Bajer ma stanowić możliwość szybkiego zdjęcia tego ( chyba tylko do transportu, skoro to ma być maskowanie długiej lufy, a nie właściwy tłumik dźwięku). Ciężko jednoznacznie stwierdzić, może tylko tłumik płomienia ma maskować, a reszta jest uczciwym silencerem.
Jak dla mnie to jest to samo, co te tłumiki dedykowane do scara - jedynie kształt ciut inny.
Mendi 06.10.2013, h. 21:48 Mendi
Aha, czyli mój stary dobry chiński tłumiczek też zasługuję na szumną nazwę Barrell Extension.
Swoją drogą brakuje mu tylko CNC w nazwie.
Winiacz 06.10.2013, h. 22:10 Winiacz
Menes 06.10.2013, h. 21:52 Menes
Marketingowe QD :) + 1 000 000 do lansu :D
Promant 06.10.2013, h. 23:52 Promant
Jeżeli ktoś zainteresuje się trochę przepisami dotyczącymi tłumików dźwięku w USA, obojętnie do broni palnej czy asg, zapewne dowie się dlaczego tyle robią "przedłużeń lufy". Lepsze to niż niefunkcjonalna atrapa.
Smutas 07.10.2013, h. 09:48 Smutas
No dobra, a czym to się różni od identycznych tłumików produkowanych przez Madbulla na licencji Surefire (poza oznaczeniami) ?
BBombello3 07.10.2013, h. 11:22 BBombello3
Panowie żaden "tłumik" ASG nie jest robiony jak tłumiki do broni ostrzej i żaden nie działa na takiej zasadzie, wszelkie wypełnienia z pianki super hiper ultra wyciszającej to kit... Osobiście robię "tłumiki" do ASG i nie stosuję żadnego wypełnienia i działają o niebo lepiej niż te z fikuśnymi opisanymi w "profesjonalny" sposób wypełnieniami ...
jestem w ciężkim szoku, naprawdę...
Smutas 07.10.2013, h. 13:17 Smutas
A to wielka szkoda że mój dobrze działający tłumik pełen pianki musi oszukiwać zmysły moje i całego mojego zespołu. Oczywiście że tłumiki nie działają tak samo. Ale twierdzenie że nic nie działa jest pozbawione podstaw.
Winiacz 07.10.2013, h. 18:34 Winiacz
Tłumiki w asg działają tylko że efekt jest różny zależnie od długości lufy, systemu zasilania i nadmiaru gazu w lufie.
Landsil 07.10.2013, h. 18:59 Landsil
Nie powiedziałem że wcale nie działają, zwróciłem tylko uwagę że te opisy tłumików ASG są wyssane z palca np."dzięki wypełnieniu z pianki dzwiękochłonnej tłumik w stu procentach wycisza dźwięk strzału" . Do ASG wystarczy jedna komora rozprężająca i już efekt jest bardzo dobry.
BBombello3 07.10.2013, h. 19:10 BBombello3
A no chyba że tak :)
Inna sprawa że te z pianką w środku które testowałem zawsze wypadały gorzej od tych z komorami, jakim domowym dziwnym sposobem by te komory nie były robione :P
Landsil 08.10.2013, h. 14:20 Landsil
AS333pl 07.10.2013, h. 16:42 AS333pl
To jest pewnie takie przedłużenie jak do mp9 chyba było, czyli osobny kawałek lufy w tłumiku.
Po dokręceniu podnosił fps-y
System, który opisałeś zastosowano też w pistolecie Mk23 od ASG.
Perzan_LBN 07.10.2013, h. 21:22 Perzan_LBN
Niet, już doszliśmy że to zwykła atrapa jak te za 30zł z allegro, tylko oczywiście ładniej wygląda więc więcej lasu na respie :D
Landsil 08.10.2013, h. 14:22 Landsil
koho 08.10.2013, h. 14:00 koho
"Extension" w tym przypadku to tylko puste słowo. Tak jak napisał ktoś powyżej, to po prostu stare kopie tłumików Surefire, od Madbulla, z innymi oznaczeniami, bo MB stracił licencję już dość dawno temu.
Inna sprawa, że aktualne wersje tłumików SF wyglądają zupełnie inaczej, podobnie dedykowane do nich tłumiki płomienia...