Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 10.01.2010, h. 13:20, dodał: Promant
47

Socom Gear: gazowa replika ASG karabinu Cheytac M200. RedWolf Airsoft: Inokatsu M16A4 M5 GBB oraz King Arms SW M&P15 MOE. Adapter do replik AK: ACTION M4 RAS Adaptor.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na rynku pojawi się kolejna replika airsoftowa karabinu snajperskiego M200. Firma Socom Gear zapowiedziała, że, podczas tegorocznych targów Shot Show w USA, zaprezentuje prototyp gazowej repliki karabinu Cheytac. Nie będzie to wprawdzie pierwsza replika tej broni na rynku airsoftowym, ale pierwsza w pełni licencjonowana przez producenta wersji ostrej. M200 firmy Socom Gear ma być zasilany gazem, także CO2.

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę gas blow back firmy Inokatsu: M16A4 M5 Super Version. Waga: 3240g. Długość: 1005mm. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 980USD. W komplecie nie ma magazynka.

 

 

Sklep oferuje również replikę AEG produkcji King Arms: SW M&P15 MOE. Replika z elementami w kolorze dark earth. Waga: 2600g. Długość: 785mm. Prędkość początkowa: 320fps. Cena: 380USD. W komplecie magazynek o pojemności 360BB.

 

 

W ofercie WGC oraz eHobby Asia dostępny jest, wykonany z metalu, adapter firmy ACTIONM4 RAS Adaptor.

 

 

Adapter pozwala na montaż frontów RIS/RAS oraz chwytów przednich typu M4 do replik ASG karabinów z rodziny AK.

 

 

Cena kompletu: 68USD na stronie eHobby i 68.50USD na WGC. Zestaw pasuje do korpusów AK Tokyo Marui, Jing Gong, G&P, King Arms.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

gear.com/">www.socomgear.com

www.redwolfairsoft.com

www.shop.ehobbyasia.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 10.01.2010, h. 13:25 Gogin
AK x M4 = BRZYDAL
Majster' 10.01.2010, h. 13:26 Majster'
Jakby ten Cheytac był za mniej niż 2000zł to brałbym od ręki, ale zapewne skoro wersja bez oznaczeń kosztuje 6k... Będzie jeszcze gorzej
Dolores 10.01.2010, h. 13:37 Dolores
Profanacja!
ZeeMike 10.01.2010, h. 13:38 ZeeMike
@Masjter:

M82A1 od Socom Gear kosztuje obecnie 4500 zł, więc nie liczyłbym na nic poniżej tej kwoty.
tkn07 10.01.2010, h. 14:06 tkn07
JAki brzydal;p Może troche przesadzone ale da się strawić, nadaję to orginalny wygląd "byłemu " AK ;p
Piotro 10.01.2010, h. 14:07 Piotro
Nie rozumiem po co tak profanować poczciwego AK. Jak ktoś chce mieć emke to niech kupi emke a nie koślawi AK. Niedługo pojawią się konwersie body m4 do ak.
Tony Halik 10.01.2010, h. 14:20 Tony Halik
Teraz czekam tylko na super wypasione korpusy od G&P z oznaczeniami USMC do kałacha: zdjęcia podobnych wynalazków zostawię sobie na specjalne okazje, gdy to będę chciał łatwo i szybko pozbyć się treści żołądkowej.
Adikos2050 10.01.2010, h. 14:28 Adikos2050
AK x M4 to jest gwałt na geniuszu radzieckiej myśli technicznej...
Czuję się głęboko zniesmaczony. Na prawdę, nie wiem kto wpadł na ten pomysł, ale jest on po prostu totalnym niewypałem.
Mohawk_PL 10.01.2010, h. 14:34 Mohawk_PL
Prześciówka tylko do systemu TM/CYMA, VFC/BOYI na razie musi poczekać.
Mohawk_PL 10.01.2010, h. 14:36 Mohawk_PL
Nie łatwiej podpiąć magazynek od AK do M4 niż produkować takie coś ?
bungi 10.01.2010, h. 14:37 bungi
A ja mysle, ze to dosc ciekawy miszmasz:)
To jakby polaczenie dwoch genialnych systemow:) Kalasznikow i poniekad Stoner;)
Hyr 10.01.2010, h. 14:49 Hyr
super, fajnie, brzydal, elo. Przeciez to tylko replika... i nie ma w niej niec radzieckiego oprócz pierwowzoru. Więc nie piszcie że "ach nieeee!!! świat sie kończy!!!! ktoś zmieszał AK z tym badziewnym M4!!!" Pozatym to tylko fronty, a to chyba nie psuje działania REPLIKI, pierwowzoru zresztą też nie.
siannko 10.01.2010, h. 14:53 siannko
ten brzydal wcale nie jest aż taki brzydki ale i tak PRECZ Z M4 W KAŁACHACH I Z KAŁACHAMI W M4 TO JEST GWAŁT NA RUSKIEJ I ANGIELSKIEJ "BRONI" ale z drugiej strony ciekawe jakby wyglądał akm47 (m4+ ak47)
Świr 10.01.2010, h. 15:11 Świr
a kto karze Wam to kupić i zamontować w swoim kałachu? to jakiś przymus będzie, że każdy właściciel kałacha będzie musiał mieć front z emki?
no bo jakoś nie rozumiem tego jojczenia
Everington2 10.01.2010, h. 15:18 Everington2
Niedługo zrobią M4 z drewnianą kolbą i okładzinami.
Adikos2050 10.01.2010, h. 15:26 Adikos2050
"a kto karze Wam to kupić i zamontować w swoim kałachu? " Nikt nikomu nie każe, ale komentarze są po to by komentować więc i ja wyraziłem swoją niepochlebną opinię bo mam do niej prawo.
shaw 10.01.2010, h. 16:14 shaw
Ehh kilka sprostowań

@ Adikos 2050
A wiesz dlaczego ten wytwór radzieckiej myśli technicznej jest tak dziwnie podobny do STG 44 ?

@ Siannko
"Angielskiej broni" ??? Co najwyżej angole używają Diemaco C-8, ale tak poza tym to wtf ?

@ Everington2

Może nie M4 "z drewnem", ale pierwowzór AR15/M 16 jak najbardziej $3 (swoją drogą kalibru 7,62 mm)
Adikos2050 10.01.2010, h. 16:34 Adikos2050
Ech, stg44 i AK choć zewnętrznie podobne jednak dość znacznie się różnią sposobem działania więc uznawanie AK za jakieś zmodyfikowane stg44 to jednak spore nadużycie moim zdaniem. Widać w nim rozwiązania z wielu karabinów, ale tak robi wielu konstruktorów. No, ale to nie jest czat więc nie ma co rozwijać tematu.
radzio2k 10.01.2010, h. 16:58 radzio2k
ahh cudne to m16 musi byc :'(
Mi sie kałaszek podoba tylko lufa jakoś biednie teraz wygląda
ZeeMike 10.01.2010, h. 17:39 ZeeMike
Ja chromolę, nie znacie się!

Nie widzicie, że ta hybryda Kałacha z Emką nie jest taką zwykłą hybrydą? Jest na częściach Magpula! Front MOE i kolba CTR!

To teraz na 3-4: podoba się? To się musi podobać! To Magpul jest!

Gasparzinho 10.01.2010, h. 18:33 Gasparzinho
"Nie łatwiej podpiąć magazynek od AK do M4 niż produkować takie coś ? "
Mmm, nie!
Kałasz jest na kaliber 7.62 a eMeczka na 5.56mm

A swoją drogą ohyda! No i to w ogóle jest replika? Czego?
miras168 10.01.2010, h. 18:48 miras168
Ale kaleczą Kałaszka!!!!
Striker 10.01.2010, h. 19:06 Striker
A ja myślałem, że to AKxM4xMP5(chwyt)xUMP(ris).
Ownage 10.01.2010, h. 20:07 Ownage
Boze Swiety... z tymi emkami to dzisiaj sie juz musza wszedzie (...)

Inokatsu za to piekne jest i jakze banalny ale przemyslany sposob zasilania wykorzystali!
Ravenkan 10.01.2010, h. 20:14 Ravenkan
Dla marudzących, że M4 się z AK nie krzyżuje:
$3
$3
I nie są to repliki - jakiś powód takich konstrukcji musi być (zapewne nabój i niezawodność AK)
Linki podane przez kolegę Kondor220V kilka newsów temu.
pafcio 10.01.2010, h. 20:30 pafcio
""Nie łatwiej podpiąć magazynek od AK do M4 niż produkować takie coś ? "
Mmm, nie!
Kałasz jest na kaliber 7.62 a eMeczka na 5.56mm

A swoją drogą ohyda! No i to w ogóle jest replika? Czego? "

Knight's SR-47 - eMka na 7,62 z magazynkami od AK.

$3

Nawiasem mówiąc bardzo ciekawie to wygląda. Ciekaw jestem jak tam działa zaczep magazynka.
Kaszub 10.01.2010, h. 20:32 Kaszub
Co to za potworki 0,o łeee... niech zrobia aby mozna bylo czesci od AK do Emek wcisnac :]
Frontal 10.01.2010, h. 20:54 Frontal
Mnie się tam podoba...
mati125 10.01.2010, h. 21:10 mati125
No no ciekawy ten Cheytac, ale kwota będzie pewnie nieziemska;)
rain 10.01.2010, h. 21:15 rain
Dread 10.01.2010, h. 21:45 Dread
Ja zawsze byłem zdania, że jak krzyżować, to solidnie. Replika ma być repliką, chyba, że bawimy się w jakieś scifi. Skoro to jest niby kałach, to niech ma przynajmniej rurę gazową. Fronty SIR do AK jak najbardziej, ale takie kombinowanie po chamsku jest trochę dziwne.
Kamil 10.01.2010, h. 22:10 Kamil
Promant 10.01.2010, h. 22:45 Promant
No całkowicie bez rury gazowej to nie jest. Można wyprowadzić przewód gazowy jak w M4, jest blok gazowy i otwór nad obsadą lufy.
HateMe 10.01.2010, h. 22:53 HateMe
Jak czytam komentarze o "profanacji" AK to mi się słabo robi. Do niektórych chyba nigdy nie dotrze że poza "profanowaniem" ma to też jakiś konkretny cel...
Dziadek71 10.01.2010, h. 23:12 Dziadek71
Ja mam tylko pytanie: Ten gnat od Inokatsu, to jest ten o którym film kręcili, że ma taki mega blowback?
Promant 10.01.2010, h. 23:34 Promant
Nie wiem czy o tym film kręcili, ale to jest ta nowa super wersja z mocnym wykopem.

BTW
Mnie akurat wersja z frontem magpula nie podoba się wizualnie. Ale pomysł z wykorzystaniem dobrego RAS od M4 nie jest głupi. W komplecie mamy części dające dwie opcje: można użyć lufy M4 lub oryginalnej z repliki AK. Można zatem zastosować RAS M4 zakończony blokiem gazowym, a na końcu lufy zostawić klasyczną podstawę muszki AK. Może wyglądać ciekawie. Chyba trzeba będzie spróbować
ZeeMike 11.01.2010, h. 00:00 ZeeMike
Zaraz rozniesie się wieść, że tej 'profanacji' używa w ostrej wersji duet Costa/Haley i już będzie 'gotta have that one!'.
GERALT 11.01.2010, h. 08:34 GERALT
co do kwoty za m200, to znalazłem cos takiego
$3
Dread 11.01.2010, h. 11:37 Dread
"Ale pomysł z wykorzystaniem dobrego RAS od M4 nie jest głupi"

Można wykorzystać front SIR od Emki, jest dość wysoki, a przez to cały akacz nie wygląda tak pokracznie jak w magpulowskim wydaniu:
$3

Widziałem to na jakiejś makiecie.
Jackall37 11.01.2010, h. 14:28 Jackall37
Ciekawe, gdzie to "coś" ma rurę gazową - powiedziałbym, że OK, ale to nie ma prawa działać, bo blok gazowy M4 ma krótki skok, a AK długi.

Jak ktoś chce risy, to taniej już kupić zestaw UTG od ostrego (i dostępny chociaż w polsce) i cieszyć sie RISami, chwytami taktycznymi latarkami i na osłodę rurą gazową


A co do kolby, to chyba żarty - kto by zamienił składaną kolbę AK na "składaną" kolbę M4 - chyba, żeby sobie życie utrudnić.


Szkoda, że JG nie wpadło na pomysł, żeby wreszcie zrobić suwadło porządne, a nie jakieś kijowe zaślepki.


Magpul rządzi !

I dla porównania; tak wyglądają taktyczne Kałachy - brakuje im czegoś ?
$3
Ravenkan 11.01.2010, h. 15:05 Ravenkan
Blok gazowy który ma skok? To nie ma nic do rzeczy.
Kolba od M4 ma możliwość regulacji długości, w żadnej znanej mi kolbie od AK nie ma takiej opcji.
mati125 11.01.2010, h. 15:07 mati125
W tym M200 dorbry tuning wewnątrz i sprężyne ok. 540fps to by był potwór;)
Ownage 11.01.2010, h. 17:14 Ownage
Tak.. w replice gazowej... wywal caly nic nie warty system gazowy, zrob tuning wewnetrzny i wstaw najlepiej sprezyne SP170 balwanie
Frontal 11.01.2010, h. 17:18 Frontal
Swoją drogą, ciekawe co następne zmagpulizują. Mausera? xD
Ownage 11.01.2010, h. 17:35 Ownage
The end is near! We'll all get MAGPULIZED...
Dread 11.01.2010, h. 17:40 Dread
"w żadnej znanej mi kolbie od AK nie ma takiej opcji"

Inżynierowie z Radomia będą niezadowoleni

Zaletą kolby M4 jest przede wszystkim popularność. Nieważne czy chcesz mieć kolbę snajperską, szturmową, czy w wykończeniu Hello Kitty, jak masz w broni pręt od Emki to znajdziesz do niego wszystko.
Promant 11.01.2010, h. 21:33 Promant
Używałem kolby M4 w AK tactical i byłem o wiele bardziej zadowolony niż z kolb oryginalnych składanych na bok, nie mówiąc już o kolbie AKMS.

Jakoś nie mam problemu z rozgraniczeniem repliki użytkowej od repliki doskonale odwzorowującej pierwowzór - mam i takie i takie. Łącznie z dbałością o prawidłowe oznaczenia np. w AIMS, a nie ruskie jak chinole klepią w swoich wersjach. Można mieć i jedno i drugie. Widziałem już wiele "taktycznych" AK używanych bojowo i to co potrafią wymyślić ludzie w realu o głowę przerasta pomysły producentów airsoftowych, na które tak się żalicie