Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki SCAR AEG WE

Świat, 25.09.2013, h. 22:22, dodał: Promant
22

Firma WE zaprezentowała szczegółowe zdjęcia zapowiadanych replik AEG z rodziny SCAR.



Niedawno pisaliśmy w newsach o zapowiedzi firmy Wei-Tech: wprowadzenia do oferty trzech replik systemu AEG, karabinów z rodziny SCAR. Obecnie firma WE zaprezentowała, na swojej stronie FB, zdjęcia detali wyglądu zapowiadanych replik. Oddają one lepiej faktyczne, finalne kolory korpusu i frontu karabinów.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

WEGBB">Strona FB WE

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
meldar 25.09.2013, h. 22:58 meldar
Na przedostatnim zdjęciu jest w gnieździe jeszcze wolne miejsce a na pierwszym zdjęciu tego nie ma. Jestem zakłopotany :/
Na przedostatnim zdjęciu włożyli magazynek SCARA L do gniazda SCARA H. Nie wiem po co.
Prawidłowy magazynek leży obok.
Promant 25.09.2013, h. 23:00 Promant
Zauważyłem po napisaniu posta, że na korpusie ma "mk 17"
meldar 25.09.2013, h. 23:05 meldar
Po ułożeniu 'dolotu' kulek do hopa wnioskuję że można do scara-h wsadzać stanagi... głupie, ale coż.

Widać też po ułożeniu wylotu kulek na magazynku od MK17, że to będzie dedykowany do WE magazynek... Zapomnijmy więc o przeróbkach gniazda na PMAGi 20LR czy magazynki SR25, oraz wymienności z magami VFC...
bijacz 26.09.2013, h. 07:56 bijacz
a może chcieli pokazać że dysza jest w standardzie M4 i nie będzie problemu z wymianą dyszy na BU?
MavericFour 26.09.2013, h. 10:15 MavericFour
To chyba jakieś rozwiązanie typu "Gienek, jestem pusty, daj Stanaga".
Fakt - głupie.
koho 26.09.2013, h. 12:02 koho
Maza94 25.09.2013, h. 23:24 Maza94
WE robi lepsze aegi niż gazówki jak zrobią AKS-74U elektryka, tak świetnie wykonanego jak gaziak (oksyda stal i ogólne dobro). To mój bojacz pójdzie na żyletki.
Polecam AKS74U od LCT też stal i ogólne dobro i lepsze bebechy od VFC. :)
HunterKiller 26.09.2013, h. 01:26 HunterKiller
Nie musisz mówić ;)
Tylko AKS-74U czy AKMSU od LCT wytłukło, wszędzie wykupione.
Maza94 26.09.2013, h. 09:38 Maza94
koho 25.09.2013, h. 23:29 koho
Jak mawia kolega, WE to WE i nic tego nie zmieni. Złotego beżu widać również ;).
echelon_ 25.09.2013, h. 23:33 echelon_
SCAR SSR, mało ich w ASG a zawsze mi się ta wersja podobała.
wroobelchannel 26.09.2013, h. 01:26 wroobelchannel
Nawet nie zrobili łaskawie metalowej komory, która jak znam życie będzie niestandardowa? Dupska pewnie nie urwie.
Nie wiem czy to jest standard WE ale Katana też ma plastikową komorę która jest zgodna z V2 a na dodatek jest bardzo szczelna w przypadku Katany, tak więc nie wiem na co narzekasz.
Fari 26.09.2013, h. 10:39 Fari
Oby była lepsza niż ta w VFC ;/
michigan 26.09.2013, h. 10:53 michigan
Nigdzie nie mówiłem że będzie nieszczelna. Jeśli była by niestandardowa na miarę tej z chińskiej masady, to byłby duży problem w wypadku AWARII. To jak z tym scarem vfc, coś się tam drobnego sypnie, i po zawodach, bo nie ma części zamiennych.
wroobelchannel 26.09.2013, h. 11:04 wroobelchannel
Z tymi komorami mogą rzeczywiście pomyśleć. Może ktoś im zwróci z tym uwagę. Wystarczy, że zmienią materiał na ZnAl i już będzie lepiej. Inaczej ryzykują wtopę taką samą jaką zaliczył np. DBOY.
luglo 26.09.2013, h. 11:34 luglo
Nath 26.09.2013, h. 11:24 Nath
Choć jestem antyfanem WE to Scara MK17 bym sobie kupił :). Trzymam zatem kciuki, by ta replika była bardziej udana wewnętrznie od produktów VFC. A kolorek na korpusie? Nic czego by się nie dało poprawić krylonem :).
micju34 26.09.2013, h. 14:19 micju34
Miodzio. Mam scar'a L z Boyi i następną repliką chyba będzie scar od WE w wersji snajperskiej, o ile cena nie będzie powalająca.
330$ plus wysyłka i reszta "przyjemności".
koho 26.09.2013, h. 15:33 koho
SCAR od firmy WE - no ciekawe. Najlepiej gdyby bebechy utrzymały spokojnie springa 130-150 no i wolę aby nie było problemu związanego z wyjmowaniem gearboxa i cudowania przy selektorze ognia jak u d-boya. Widzę natomiast, że działa bolt catch :D. Cena faktycznie 330?
Kamp 26.09.2013, h. 18:25 Kamp
Tak - SSR 330$, H 270$, L 230$ (sic!). Przy takich cenach, to ja się nawet nie dziwię zagranicznym opiniom o jakości wykonania...
koho 27.09.2013, h. 07:40 koho
Rammstein PL 26.09.2013, h. 17:40 Rammstein PL
Hmmmm, system wygląda na VFC z niestandardową komorą HU, a SSR nadal ma standardową kolbę :( ciekawe jak będzie wyglądać sprawa z magazynkami 7,62mm czy znowu coś w stylu 90zł za mid-a czy może taniej i najlepiej gdyby pasowało również do VFC.