Daj cynk
Reklama

Aktualności

Katalog SPECOPS

Polska, 09.01.2010, h. 16:29, dodał: Promant
17

Firma SPECOPS wydała swój pierwszy Katalog Oporządzenia Taktycznego 2010. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeden z czołowych producentów oporządzenia i umundurowania, firma SPECOPS, zrobił swoim klientom w nowym roku ciekawy prezent - wydając  pierwszy firmowy Katalog Oporządzenia Taktycznego.

 

 

 

 

 

We wstępie czytamy:

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddaję w Wasze ręce pierwszy, drukowany katalog oporządzenia taktycznego SPECOPS. Powstawał 5 lat. Rozpoczynamy rok 2010, stanowiący 6 rok działalności naszej firmy, z pełną ofertą oporządzenia taktycznego skierowaną zarówno do Funkcjonariuszy jednostek MSWiA jak i Żołnierzy Wojska Polskiego. Polska Armia jest już organizacją w pełni zawodową. Prowadzi działania wojenne na Bliskim Wschodzie, uczestniczy w operacjach pokojowych i misjach stabilizacyjnych pod egidami NATO oraz ONZ na całym świecie. Do takich użytkowników oporządzenia, zawodowców i profesjonalistów, jest skierowana oferta SPECOPS.

Nasze produkty od samego początku są projektowane z myślą o realnych działaniach frontowych. Projekty SPECOPS bazują na doświadczeniach bojowych specyficznych dla naszego regionu, z uwzględnieniem europejskiej perspektywy taktycznej. Z okien naszej fabryki widać Półwysep Westerplatte, będący świadkiem rozpoczęcia Drugiej Wojny Światowej. Tutaj przez siedem dni trwała zaciekła obrona skrawka polskiej ziemi. Zdając do służby każdy kolejny element oporządzenia SPECOPS, zastanawiamy się, czy wytrzyma on dzisiejszą próbę frontu.

Priorytetem firmy SPECOPS jest utrzymywanie stałego kontaktu z jednostkami mającymi realną styczność bojową z przeciwnikiem na międzynarodowym froncie walki z terroryzmem oraz, na znacznie trudniejszym, wewnętrznym odcinku walki z przestępczością zorganizowaną. Ten kontakt, zbudowany na fundamencie dyskrecji, zaufania oraz jakości naszego oporządzenia, pozwala nam na odrzucenie wielu okresowych trendów, fałszywych kierunków rozwoju oraz pozornych udogodnień, aby skupić się na wymaganiach realnej walki i służby.

Produkty SPECOPS mają przed sobą trudne zadanie. Muszą ułatwić walkę prowadzoną w skrajnych warunkach, mają przynieść zwycięstwo ich użytkownikom i zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. Świadomość tego zadania ciągle zmusza nas do stosowania najwyższej klasy materiałów, kreowania najlepszych projektów oraz oferowania 3 letniej gwarancji na wszystkie produkty marki SPECOPS.

Zapraszamy do współpracy.

                                                                                                                                                                                                              Z poważaniem.

                                                                                                                                                                                                              Maciej Stopniak

                                                                                                                                                                                                              Prezes Zarządu

 

 

 

 

Katalog Oporządzenia Taktycznego 2010 udostępniony jest również w formie elektronicznej, na stronie producenta:

www.katalog.specops.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specops.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
METEOR 09.01.2010, h. 17:06 METEOR
katalog zrobiony na wysokim poziomie brawo ! Jedyne czego mi brakuję to cennik .
MałyCF 09.01.2010, h. 17:26 MałyCF
Firmy zamawiające "hurtowo" lub na kontrakt ceny sobie własne negocjują więc nie mam takiej potrzeby podawania cen w katalogu.
Foka 09.01.2010, h. 17:55 Foka
Dzisiaj raczej nigdzie w katalogach nie ma już cen. Inne są dla odbiorców hurtowych, inne dla kontraktowych. A SO raczej detalicznie nie sprzedaje. A jakie ceny ustali sprzedawca końcowy już nie wiadomo.

Ja od siebie dodam tylko, że bardzo mi się spodobało dodanie przy ładownicach schematów "tyłu" ładownicy, pokazującego ile miejsca zajmie na kamizelce.
Mati13k 09.01.2010, h. 18:40 Mati13k
Czy mi się zdaje, czy nie ma nadupnika?
Jangi 09.01.2010, h. 20:16 Jangi
Nie ma ;|
xasistis 09.01.2010, h. 20:56 xasistis
Nie ma wersji PDF do ściągnięcia? Bo internetowo to nie zawsze jest wygodnie przeglądać..
cardamon 09.01.2010, h. 21:15 cardamon
jest tu:

$3
Mati13k 09.01.2010, h. 21:42 Mati13k
@Jangi - a na recenzji sprzętu od Kangura był - tak się śliniłem. Pozostaje Miwo. :/
Jangi 09.01.2010, h. 21:52 Jangi
Miwowski to wielka kobyłka, może Currahee coś obmyśli? Albo ktulu?
SaperCK 09.01.2010, h. 22:12 SaperCK
Katalog dobrze zrobiony. Najlepiej go sobie ściągnąć bo wtedy łatwiej czytać.
Produkt krajowy- jakość powinna być bardziej niż dobra. Tylko ile marży doliczą sobie dystrybutorzy ?
Promant 09.01.2010, h. 22:30 Promant
W internetowym też jest kilka wersji przeglądania.
Robnok 10.01.2010, h. 00:46 Robnok
Panowie cen nigdy/przeważnie nie ma w katalogach bo wyobraźcie sobie ze zmienia się kurs dolara/ojro i co za tym idzie zmienia się cena niektórych materiałów i co wtedy? cały nakład wydrukowanych katalogów psu w budę bo ceny się zmieniają...
xasistis 10.01.2010, h. 01:27 xasistis
Ale w PDF'ie mogłyby być
dzięki cardamon.
Foka 10.01.2010, h. 13:17 Foka
Łatwiej zmienić ceny w bazie danych, z której są pobierane na stronę, do rozliczeń itd, niż grzebać się w pdfie.

Nie zmienisz/przeoczysz jedną i już masz problem, niezadowolonego klienta itp.

Poza tym - tak jak powiedziałem wcześniej - SO sprzedaje sklepom i sklepy określają cenę, a nabywce końcowego nie powinna interesować kwestia rozliczeń między sklepem a producentem
Robnok 10.01.2010, h. 13:34 Robnok
Foka nie wiem jakimi prawami rządzi się rynek "militariów" ale ogólnie to nie zawsze do końca jest tak jak piszesz. W branży muzycznej na przykład zazwyczaj dystrybutor określa ceny i sklepy muszą się dostosować do tych cenników. Są firmy np Roland Polska, które dodatkowo określają jaki rabat można udzielić na produkty z oferty a za nie stosowanie się do cenników zrywana jest współpraca w trybie natychmiastowym. Ale co kraj to obyczaj a u nas obyczajów co nie miara wiec...skończmy temat

A katalog jest bardzo fajnie przemyślany i bardzo dobrze dopracowany pod względem graficznym. Tak trzymać Panowie!
Pritcher 10.01.2010, h. 16:31 Pritcher
Ja najchętniej bym wziął koszulkę SO Wie ktoś jak zdobyc tego typu graty promocyjne tejże firmy?
Hydra 12.01.2010, h. 12:51 Hydra
W najnowszym newsletterze SpecOps no1/2010:

"W ostatnim kwartale 2009 pojawiły się na rynku podróbki produktów SPECOPS, o czym informowałem Was w jednym z newsletterów. Wytoczyliśmy procesy sądowe każdej firmie zaangażowanej w ten proceder. W grudniu natomiast pojawiło się czasopismo „SPEC-OPS” również naruszające nasze dobra majątkowe, korzystając z zastrzeżonego znaku towarowego SPECOPS. Po zakończeniu prób negocjacji, Spółka uznała współpracę z wydawcą za bezcelową, szczególnie biorąc pod uwagę niski poziom merytoryczny pierwszego wydania. Podsumowując, nie mamy nic wspólnego z czasopismem „SPEC-OPS” i dochodzimy swoich praw drogą sądową. Traktujemy swoją pracę poważnie i każde naruszenie naszej własności znajdzie swój finał w sądzie oraz zakończy się wypłatą odszkodowania na rzecz Spółki."


Z całym szacunkiem, ale "SPEC-OPS" to nie "SPECOPS". Wytykanie poziomu pisma trochę nie na miejscu, zwłaszcza że pismo współtworzy Ireneusz Chloupek, a sam magazyn ma wysoki poziom merytoryczny i edytorski. Poza tym "SpecOps" to nie jakaś abstrakcyjna nazwa wymyślona pod nazwę firmy parę lat temu przez panów z Gdyni, tylko skrót funkcjonujący od kilkudziesięciu lat w nazewnictwie wojskowym. W Stanach Zjednoczonych od lat funkcjonuje firma SPEC.-OPS. (ze znaczkiem ®, a więc nazwa zastrzeżona). Czy ją też SpecOps z Gdyni będzie pozywał do sądu? Przy okazji: Spec.-Ops. z USA też oferuje... wyposażenie taktyczne: ładownice, kamizelki, pasy itd... (katalog: $3 . A więc Spec.-Ops. z USA ma prawo pozywać SpecOps z Gdyni za "naruszenie dóbr majątkowych"? Katalog ciekawy z atrakcyjną ofertą, profesjonalnie przygotowany, gratulacje, ale więcej luzu, bo się zakwasy w pośladkach zrobią...
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 64935

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane