Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 06.01.2010, h. 23:31, dodał: Promant
35

Beta Project: magazynki do AK MAGPUL PTS PMAG. PPSz firmy ARES: kilka szczegółów. Modify: Tremors. GHK: replika ASG GBB PDW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep eHobby Asia oferuje ciekawe magazynki Beta Project: MAGPUL PTS PMAG do AK.

 

 

 

Magazynki produkowane są na licencji firmy Magpul PTS. Cena: 17USD.

 

 

Dedykowane do AK PMAGi mają pojemność 140BB. Oferowane są w kolorze określonym jako Semi-Transparent Brown z kilkoma wersjami kolorystycznymi stopki: foliage green, czarna, dark earth i oliwkowa.

 

 

Brytyjski sklep Action Hobbies, rozpoczynając przedsprzedaż repliki PPSz firmy ARES zamieścił kilka nowych szczegółów na jej temat. Po raz pierwszy podano, że będzie to replika systemu electric blow back. Gearbox, według opisu, jest wzmocniony, nowego typu, z 8mm łożyskowaniem kulkowym. Tłok typu POM hard piston z 7 stalowymi zębami. Korpus wykonany z tłoczonej stali, a kolba z drewna. Niestety nadal nie zaprezentowano szczegółowych zdjęć repliki.

 

ARES-PPSH-Electric-Blowback-Pre-Order_700_600_1H3MU.jpg" alt="" width="500" height="375" />

 

Firma Modify zaprezentowała film zatytułowany Tremors. Nie podano żadnych szczegółów, a jedynie to, że kolejne informacje udostępnione będą wkrótce. Na portalach zagranicznych snute są przypuszczenia, że może tu chodzić o jakiś nowy patent współdziałający z GB V.2, alternatywny dla klasycznego systemu EBB.

 

 

 
 

Firma GHK po raz pierwszy zaprezentowała prototyp swojej kolejnej repliki systemu gas blow back: ASG GBB PDW. Prototyp na filmie wykorzystuje jeszcze magazynek od M4, ale najprawdopodobniej wkrótce GHK opracuje także własny magazynek gazowy do PDW.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Moses 06.01.2010, h. 23:42 Moses
I teraz fani AK też mogą byc cool
Adi.K 06.01.2010, h. 23:50 Adi.K
Boże... dlaczego my!?!?
Timonek 06.01.2010, h. 23:55 Timonek
Kurde, coto jest na tym 3 zdjęciu od góry.. eMkoAK.? xD
Jangi 07.01.2010, h. 00:13 Jangi
AK z MOE foregripem
rucznoi 07.01.2010, h. 01:07 rucznoi
no, ten elektryczny odrzut mi się podoba. Dobra alternatywa dla GBB
Jangi 07.01.2010, h. 02:28 Jangi
E, raczej nie ;-/ Wygląda to jak praca wiertarką, a nie strzelanie z karabinku. No i gdzież ten metaliczny pogłos? GBB zdecydowanie lepszy
Ookami 07.01.2010, h. 06:57 Ookami
My, użytkownicy AK, zawsze jesteśmy cool ... i nie potrzebujemy dokładać do naszych replik cudacznych laserków, latarek, granatników, itp. by tego dowieść
chlor 07.01.2010, h. 07:46 chlor
To AK z frontem magpula...czizes to...nie jestem w stanie opisać tego co czuje jak patrzę na to zdjęcie. To jest złe i zepsute! Perwersja...fuj.
Gasparzinho 07.01.2010, h. 08:02 Gasparzinho
To GBB PDW cudowne Ładnie skacze i dźwięk niczego sobie!
shaw 07.01.2010, h. 08:35 shaw
Ja akurat jestem wielbicielem eMki (klasycznej nie oR.I.S.'owanej), ale i AK lubię (zwłaszcza AKS74U), ale kurczę te gatunki po prostu w przyrodzie się NIE krzyżują. Skutki sztucznych hodowli są opłakane jak widać, potomstwo paskudne i do tego bezpłodne
Dread 07.01.2010, h. 10:22 Dread
Na tym AK to jest front od Magpula?

Bo myślałem, że głowica od Bosha.
KWIA_TEK 07.01.2010, h. 11:04 KWIA_TEK
Na Tego kto skrzyżował AK i M4 w piekle czeka kociołek z gorącą smołą i siarką. Albo gorzej - trafi do piekła dla doradców ubezpieczeniowych i przedstawicieli Amway
Kondor220V 07.01.2010, h. 11:07 Kondor220V
Magpul nie robi magów do AK. Zrobili jedynie swoją wersje AK (MAG-K) z której strzela Travis Haley z Magpul Dynamics. I używa ProMagów.
Promant 07.01.2010, h. 11:22 Promant
A odróżniasz Magpul i Magpul PTS czy to dla Ciebie bez różnicy?
cziman 07.01.2010, h. 11:35 cziman
Jak mi replika podskakuje i drga to znaczy że albo mam tam M190, aluminiowy tłok a z głowicy cylindra ktoś zdjął gumę albo coś jest na prawdę źle złożone.

Mam nadzieję że właśnie metalowy tłok, solidna budowa i mocna sprężyna jest przyczyną tych drgawek.
Jangi 07.01.2010, h. 11:43 Jangi
Bo jak wiemy, jesteś wielbicielem miażdżącej mocy

A'propos AK przypomniał mi się tak obrazek:
$3
OC14Groza 07.01.2010, h. 11:48 OC14Groza
Takie magazynki istnieją na prawdę? Bo na ich stronie internetowej nic o nich nie ma .Jeśli tak to na jakie kalibry?
Kondor220V 07.01.2010, h. 11:53 Kondor220V
Tak odróżniam Istnieją takie magi,Travis Haley przerobił Promaga żeby floor plate pasował
$3
Ten tutaj najbardziej przypomina mag pod .223

Dla zainteresowanych:
$3
poldeck 07.01.2010, h. 12:38 poldeck
Kto wpadł na pomysł by zamiast normalnego orurowania w ak założyć amortyzator z simsona?
SHOGUN_YAMATO 07.01.2010, h. 12:51 SHOGUN_YAMATO
Hm... fajnie, może będzie jakieś sensownie zrobiony EBB dla wielbicieli masowego siania (czyli m.in. dla mnie ).
OC14Groza 07.01.2010, h. 13:04 OC14Groza
Zwykle nie lubie taktycznych kałachów ale ten co podał Kondor220V bardzo mi sie spodobał.
Pritcher 07.01.2010, h. 13:06 Pritcher
I teraz pytanie za milion punktów, na ile wycenią te PDW, i czy będzie akceptować standardowe magi WA. I jaki system siedzi w środku? Magna to na pewno nie jest, czyżby adaptacja systemu z Kałacha GBB? Miodzio, o ile wszystko w środku nie będzie ze ZnAlu jak w standardowym AKaczu.
Dzwonek 07.01.2010, h. 17:38 Dzwonek
Mogli jednak w tych magach zrobić atrapy nabojów. Tak wyglądają jakoś pusto :/
Szerszen94 07.01.2010, h. 19:29 Szerszen94
te magi..... Ależ to jest ohydne!!! -.-
Ktoś naprawdę ma zbyt bujną wyobraźnię.

Kałach to kałach, nie ulepszysz go żadnymi słitaśnymi magami, frontami, kolbami, które z Emek zrobiły.... nie dokończę, bo dostanę po głowie od Promanta
Kondor220V 07.01.2010, h. 19:49 Kondor220V
?! pod jakim względem nie ulepszysz? Widze bardzo ograniczone myślenie...
Ohydne? To niema być ladne tylko ładnie podawać amunicje i łatwo sie wyciągać z ładownicy.
Szerszen94 07.01.2010, h. 20:08 Szerszen94
Miałem na myśli to, że kałasznikow z emkopodobnymi akcesoriami wcale nie jest lepszy. Przynajmniej dla mnie. Co do magów. W asg mamy mieć repliki broni i magazynki też mają wyglądać tak jak w egzemplarzu ostrym. Banalne i wszystkim znane, ale prawdziwe. A ja takowych magazynków nie widziałem w żadnym AK ani jego modyfikacjach. Podrzuć mi foty, to przyznam ci rację. Co do podawania kulek i ogólnej sprawności mechanizmów w tym magazynku to nie będę się wypowiadał.
Nie mam czasu ani ochoty na takie dyskusje, więc nie będę już nic tu pisał.
Pozdrawiam
kazik_ 07.01.2010, h. 21:05 kazik_
Na the Firearms blog, do którego padł już tutaj link, jest przecież zdjęcie "ostrego odpowiednika" (inaczej nazywanego ale jednak).
Szerszen94 07.01.2010, h. 21:09 Szerszen94
OK przepraszam, moje zaniedbanie, zwracam honor
SHOGUN_YAMATO 07.01.2010, h. 21:11 SHOGUN_YAMATO
A kto ci powiedział, że a ASG mamy koniecznie mieć repliki prawdziwej broni? A np to $3 Nie istnieje co nie przeszkadza być bardzo dobrym rozwiązaniem do CQB.

Można się bawić w odtwarzanie tego co w jest w rzeczywistości ale dla mnie osobiście jest to nudne. W ASG można zrobić tyle ciekawych kombinacji i mnie się to bardzo podoba I chętnie bym zobaczył zabawki z np. BF2142, HALO, Dooma 3 itp.
skywalker 07.01.2010, h. 22:02 skywalker
emka z owiewkami ^^
Co nie oznacza, że nie ma wielu replik bardziej nadających się do CQB
Kondor220V 07.01.2010, h. 22:26 Kondor220V
Nie bede sie rozpisywał specjalnie, kałach z "emkopodobnymi" bajerami po prostu jest lepszy. Szybszy. Łatwiejszy w użytku. Taka ma być broń- nie jak twierdzi wielu ładna.
swirekster lol 07.01.2010, h. 22:34 swirekster lol
~Kondor220V
Broń tak
repliki niekoniecznie
Kondor220V 07.01.2010, h. 22:49 Kondor220V
Jak najbardziej zgadzam się. Tu i tu są wyjątki, ale to temat na dłuższą dyskusję
SHOGUN_YAMATO 07.01.2010, h. 23:11 SHOGUN_YAMATO
Jaką dłuższą W ASG można złożyć prawie wszystko to co się komu podoba I to jest piękne
chlor 10.01.2010, h. 02:53 chlor
Teoretycznie można wszystko założyć choć niestety w Polsce niektóre części są niedostepne. Np. oszynowanie ris do AKS74U $3 u nas niedostępne, chwyt pistoletowy "taktical" do AK74 niedostępny bo do AK47 są tylko do 74 nie pasują. Nie chce mieć Beryla ale replikę która będzie przeze mnie i dla mnie tylko. Podoba mi się ten kałach którego zapodał kondor220V. Wiem jak takiego zrobić za 900pln.