Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki WE SCAR AEG

Świat, 19.09.2013, h. 22:05, dodał: Promant
13

Firma WE zapowiedziała serię replik SCAR AEG, pod nazwą MK.



Firma Wei-Tech zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty serii replik karabinu SCAR, systemu AEG, pod nazwą MK.

Według podanych informacji repliki mają się pojawić na rynku "bardzo prędko". W ofercie znajdą się trzy modele AEGów: MK-L Rifle (SCAR-L), MK-H Rifle (SCAR-H) oraz MK SSR Sniper Rifle (SCAR SSR).

 

 

 WEee.jpg" src="/var/images/text/487328/1/xWEee.jpg" alt="xWEee.jpg" width="500" height="385" />

 

 

 

 

Źródło:

weairsofteu">Strona FB WE Airsoft Europe

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
koho 19.09.2013, h. 23:29 koho
I znowu górny korpus świeci się tym pięknym "złotym beżem" - nie mającym wiele wspólnego z oryginałem... :/
Na zdjęciach jest nadzwyczajnie w świecie metaliczny kolor.
Pochyl monitor to zobaczysz :P
Miszcz120 20.09.2013, h. 06:38 Miszcz120
Wiesz co moja kopia EXPSa też ma zwyczajnie metaliczny kolor, co nie zmienia faktu, że jest to kolor znacznie jaśniejszy na oryginale. Zresztą... Każdy kto widział SCARa WE w wersji GBB, to wie o co chodzi.
koho 20.09.2013, h. 15:37 koho
Hornet 20.09.2013, h. 00:56 Hornet
Czy to SCAR systemu Katana?
Może będą czarne :)
Nie sądzę, aby to była Katana. Jakiś czas temu WE opublikowało zdjęcia prototypu, z najzwyczajniejszym w świecie GB V2...
Czarne pewnie będą. Ale czarne nie są koszerne ;).
koho 20.09.2013, h. 01:10 koho
Z czego podawali z katana niby też miały być... Mnie bardziej interesuje jak w porównaniu jakościowo oraz tehcnicznie z VFC wypadną - jak poprowadzą kable do kolby i jaka będzie komora hopa...

No i liczyłem, że SCAR-H bedzie gbb :F
bijacz 20.09.2013, h. 09:41 bijacz
Jak wypada jakościowo...
Napisał to jeden z użytkowników arniesairsoft, pochodzący z HK, albo Tajwanu. Miał okazję mieć w rękach wersję AEG:

"Plastic receiver feels like old JG plastic bodied M4s, smooth and flexing. pistol grip on two of the three variants I checked out had a visible gap between them and the lower so you could see gearbox. Upper receiver feels rough to the touch and it's shiny as hell, like the first gen ACM Specter clones, ie bright pale gold.

All in all, go get a DBOYS. Cheaper and miles ahead in terms of fit, finish, feel and quality."

Szczególnie ostatnie zdanie daje do myślenia...
Czyli ogólnie rzecz biorąc ciągle lepiej przebebeszyć VFC, albo kupić wersję TM.
koho 20.09.2013, h. 10:40 koho
Blah, to moje VFC się nigdzie nie wybiera : ).
bijacz 21.09.2013, h. 17:49 bijacz
Valor92 20.09.2013, h. 06:50 Valor92
SSR = kupuję!
Tofikos 20.09.2013, h. 17:17 Tofikos
hmmm... może i palnę głupotę, ale nie rozumiem trochę polityki firmy WE. Wypuszczali swojego czasu sporo nowych replik GBB, później wyszła KATANA a teraz coraz bardziej przerzucają się na najzwyklejsze elektryki, kopiują to, czego na rynku jest już całkiem sporo i rezygnują z innowacji. Może i na rynku ciągle jest zapotrzebowanie na najzwyklejsze repliki AEG, ale WE chyba próbuje uderzyć w segment rynku na którym są nieraz lepsze repliki w korzystniejszych cenach...

A może po prostu jako maniak GBB jestem zawiedziony, że dawno nie wypuścili jakiegoś fajnego gazowego karabinka :D
iwo303 20.09.2013, h. 21:21 iwo303
Jakby mnie ucieszyli gdyby same fronty SSR się pojawiły <3
bushman81 21.09.2013, h. 12:34 bushman81
Pyszności! :) Gdyby jeszcze były tańsze niż ich M4 to by było miło :)
koho 23.09.2013, h. 13:19 koho
Jeszcze tytułem post scriptum.

http://www.shootercbgear.com/product_info.php?products_id=7271&osCsid=1hk9ucua0sud74qjvia79d9273

http://www.shootercbgear.com/product_info.php?products_id=7270&osCsid=1hk9ucua0sud74qjvia79d9273

Trochę jakby na potwierdzenie mojego kolorystycznego czepialstwa.
Natomiast cena niska, nie da się ukryć. I nie ma wątpliwości, że nie jest to system Katana.