Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości c.d.

Świat, 05.01.2010, h. 23:32, dodał: Promant
20

Moduł led produkcji, firmy MadBull, już dostępny w ofercie. LWA: ASG custom WE M16A3 DMR CO2. RedWolf Airsoft video: "5 Pistols Any Operator Would Want".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moduł led, dedykowany do najnowszej komory HU produkcji firmy MadBull, który ma pełnić rolę naświetlacza kulek, jest już dostępny w ofercie producenta. 

 

 

Parametry: napięcie 7.5-12.6V, żywotność 10000+ godzin, LED 1 watt (8 Blue SMD LED).

 

 

Podłączony do akumulatora - moduł zużywa baterię (w trybie pracy ciągłym), dlatego aby go wyłączyć należy odłączać akumulator.

 

 

Land Warrior Airsoft proponuje ciekawy custom, na bazie repliki gas blow back produkcji firmy Wei Tech: WE M16A3 DMR CO2.

 

 

Replika posiada: front Daniel Defense Mk.18 RAS, blok gazowy typu Vltor, kolbę Magpul PRS, dwójnóg typu Harris. W komplecie: magazynek CO2 oraz luneta z podświetlaną siatką, Tasco 3-9x40. Zależnie od temperatury otoczenia, prędkość początkowa wynosi w zakresie  500fps. Cena repliki: 600 funtów.

 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował film video, przedstawiający repliki broni krótkiej dostępne w ofercie sklepu: "5 Pistols Any Operator Would Want".  

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shadow 05.01.2010, h. 23:48 Shadow
Świetny filmik!
cre1one 05.01.2010, h. 23:54 cre1one
"5 Pistols Any Operator Would Want" ??
1911A1 już mam ;] teraz wolałbym mieć Glocka 18 ;p a jej tutaj nie dali ;/
Promant 05.01.2010, h. 23:58 Promant
Napisz protest

..."red ones go faster"... to jest powiedzonko internacjonalne
Dzwonek 06.01.2010, h. 00:08 Dzwonek
A jaki tough-guy chciałby mieć Glocka ? Nie oszukujmy się, twardziele muszą mieć broń-dla-twardzieli! Genialnie zrobiony filmik, bez niepotrzebnego pierdzielenia o osiągach, wadze itp., w końcu do czego to komu potrzebne na reklamie ?
ZeeMike 06.01.2010, h. 00:10 ZeeMike
RedWolf z filmików promocyjnych uczynił prawdziwą sztukę. Aż chce się kupić!
echelon_ 06.01.2010, h. 00:16 echelon_
Wy uważacie to za sztukę a mnie to bawi jak Azjata o wyglądzie 20latka i spojrzeniu "ale ja mało wypiłem" z miękkim akcentem opowiada o broni.
sisi 06.01.2010, h. 00:22 sisi
No filmik zacny - dobry kierunek reklam replik. Poprawiają się, szkoda że tak często czyta z kartki.

Fakt bawi, ale chyba o to chodzi. Co nie?
xasistis 06.01.2010, h. 00:56 xasistis
Jak zwykle - klasa sama w sobie.

Pink Flamingo Suit -
Spirit 06.01.2010, h. 12:08 Spirit
Its russian cornershot!
To mnie rozwaliło
Tony Halik 06.01.2010, h. 14:03 Tony Halik
Dużo ciekawsze od "dziełek" austriackiej telewizji airsoftowej: lepszy - mniej wymuszony - humor, ciekawszy pomysł i przede wszystkim prezentera da się zrozumieć. (ja rozumiem, że ktoś może mieć nietypowy akcent, ale żeby gadać jak ktoś głuchy z połamaną protezą zębową w ustach to już przesada)
kazik_ 06.01.2010, h. 14:46 kazik_
Tony Halik - chyba raczej austryjackiej...
Tony Halik 06.01.2010, h. 15:07 Tony Halik
Fakt, zawsze pamiętałem to jako AATV i nigdy nie zadałem sobie jakoś trudu na to, by skrót rozszyfrować.
Rosomak 06.01.2010, h. 16:45 Rosomak
Mógłby ktoś mi powiedzieć do czego służy ten naświetlacz w H-U?? ;p
Kaszub 06.01.2010, h. 16:48 Kaszub
Mógłby ktoś mi powiedzieć do czego służy ten naświetlacz w H-U?? ;p

Do tego aby kulka jak leci zostawiała smuge(światła oczywiście) do większego realizmu bodajże.
Matim_2005 06.01.2010, h. 18:36 Matim_2005
Kazik , obie formy są dopuszczalne.
Gandzialf 06.01.2010, h. 20:05 Gandzialf
Czy tylko mi się wydaje że ten koleś ma jedną z najlepszych fuch na świecie?
A kulek trzeba użyć specjalnych żeby świeciły. Tak gwoli ścisłości.
marf41 06.01.2010, h. 22:56 marf41
40 zielonych za kilka LEDów? Uwielbiam to
rucznoi 07.01.2010, h. 01:00 rucznoi
Taka ciekawostka, że wyciągnęli tego dinozaura VP70 - nie ma nawet hop up, a szkoda bo pistolet bardzo ciekawy.
gr3lla 07.01.2010, h. 22:46 gr3lla
Zastanawia mnie, dlaczego wielu maniaków wykłada pieniądze na doszczelniane, oringowane komory HU, w celu zapewnienia szczelności w połączeniach HU-GB, HU-MAG, skoro i tak liczy się szczelność między dyszą a lufą (nie pomijając szczelności całego mechanizmu) co udowadnia właśnie teraz MadBull po prostu robiąc gigantyczną dziurę na boku komory XD, tak czy owak pomysł takiego naświetlania mi się podoba. A gdyby popracować nad komorą HU to i symulację Bolt Catch można by zmajstrować. ^^