Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości c.d.

Świat, 05.01.2010, h. 23:32, dodał: Promant
20

Moduł led produkcji, firmy MadBull, już dostępny w ofercie. LWA: ASG custom WE M16A3 DMR CO2. RedWolf Airsoft video: "5 Pistols Any Operator Would Want".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moduł led, dedykowany do najnowszej komory HU produkcji firmy MadBull, który ma pełnić rolę naświetlacza kulek, jest już dostępny w ofercie producenta. 

 

 

Parametry: napięcie 7.5-12.6V, żywotność 10000+ godzin, LED 1 watt (8 Blue SMD LED).

 

 

Podłączony do akumulatora - moduł zużywa baterię (w trybie pracy ciągłym), dlatego aby go wyłączyć należy odłączać akumulator.

 

 

Land Warrior Airsoft proponuje ciekawy custom, na bazie repliki gas blow back produkcji firmy Wei TechWE M16A3 DMR CO2.

 

 

Replika posiada: front Daniel Defense Mk.18 RAS, blok gazowy typu Vltor, kolbę Magpul PRS, dwójnóg typu Harris. W komplecie: magazynek CO2 oraz luneta z podświetlaną siatką, Tasco 3-9x40. Zależnie od temperatury otoczenia, prędkość początkowa wynosi w zakresie  500fps. Cena repliki: 600 funtów.

 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował film video, przedstawiający repliki broni krótkiej dostępne w ofercie sklepu: "5 Pistols Any Operator Would Want".  

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shadow 05.01.2010, h. 23:48 Shadow
Świetny filmik!
cre1one 05.01.2010, h. 23:54 cre1one
"5 Pistols Any Operator Would Want" ??
1911A1 już mam ;] teraz wolałbym mieć Glocka 18 ;p a jej tutaj nie dali ;/
Promant 05.01.2010, h. 23:58 Promant
Napisz protest

..."red ones go faster"... to jest powiedzonko internacjonalne
Dzwonek 06.01.2010, h. 00:08 Dzwonek
A jaki tough-guy chciałby mieć Glocka ? Nie oszukujmy się, twardziele muszą mieć broń-dla-twardzieli! Genialnie zrobiony filmik, bez niepotrzebnego pierdzielenia o osiągach, wadze itp., w końcu do czego to komu potrzebne na reklamie ?
ZeeMike 06.01.2010, h. 00:10 ZeeMike
RedWolf z filmików promocyjnych uczynił prawdziwą sztukę. Aż chce się kupić!
echelon_ 06.01.2010, h. 00:16 echelon_
Wy uważacie to za sztukę a mnie to bawi jak Azjata o wyglądzie 20latka i spojrzeniu "ale ja mało wypiłem" z miękkim akcentem opowiada o broni.
sisi 06.01.2010, h. 00:22 sisi
No filmik zacny - dobry kierunek reklam replik. Poprawiają się, szkoda że tak często czyta z kartki.

Fakt bawi, ale chyba o to chodzi. Co nie?
xasistis 06.01.2010, h. 00:56 xasistis
Jak zwykle - klasa sama w sobie.

Pink Flamingo Suit -
Spirit 06.01.2010, h. 12:08 Spirit
Its russian cornershot!
To mnie rozwaliło
Tony Halik 06.01.2010, h. 14:03 Tony Halik
Dużo ciekawsze od "dziełek" austriackiej telewizji airsoftowej: lepszy - mniej wymuszony - humor, ciekawszy pomysł i przede wszystkim prezentera da się zrozumieć. (ja rozumiem, że ktoś może mieć nietypowy akcent, ale żeby gadać jak ktoś głuchy z połamaną protezą zębową w ustach to już przesada)
kazik_ 06.01.2010, h. 14:46 kazik_
Tony Halik - chyba raczej austryjackiej...
Tony Halik 06.01.2010, h. 15:07 Tony Halik
Fakt, zawsze pamiętałem to jako AATV i nigdy nie zadałem sobie jakoś trudu na to, by skrót rozszyfrować.
Rosomak 06.01.2010, h. 16:45 Rosomak
Mógłby ktoś mi powiedzieć do czego służy ten naświetlacz w H-U?? ;p
Kaszub 06.01.2010, h. 16:48 Kaszub
Mógłby ktoś mi powiedzieć do czego służy ten naświetlacz w H-U?? ;p

Do tego aby kulka jak leci zostawiała smuge(światła oczywiście) do większego realizmu bodajże.
Matim_2005 06.01.2010, h. 18:36 Matim_2005
Kazik , obie formy są dopuszczalne.
Gandzialf 06.01.2010, h. 20:05 Gandzialf
Czy tylko mi się wydaje że ten koleś ma jedną z najlepszych fuch na świecie?
A kulek trzeba użyć specjalnych żeby świeciły. Tak gwoli ścisłości.
marf41 06.01.2010, h. 22:56 marf41
40 zielonych za kilka LEDów? Uwielbiam to
rucznoi 07.01.2010, h. 01:00 rucznoi
Taka ciekawostka, że wyciągnęli tego dinozaura VP70 - nie ma nawet hop up, a szkoda bo pistolet bardzo ciekawy.
gr3lla 07.01.2010, h. 22:46 gr3lla
Zastanawia mnie, dlaczego wielu maniaków wykłada pieniądze na doszczelniane, oringowane komory HU, w celu zapewnienia szczelności w połączeniach HU-GB, HU-MAG, skoro i tak liczy się szczelność między dyszą a lufą (nie pomijając szczelności całego mechanizmu) co udowadnia właśnie teraz MadBull po prostu robiąc gigantyczną dziurę na boku komory XD, tak czy owak pomysł takiego naświetlania mi się podoba. A gdyby popracować nad komorą HU to i symulację Bolt Catch można by zmajstrować. ^^