Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 05.01.2010, h. 01:14, dodał: Promant
21

Vanaras: lufy wewnętrzne do replik ASG GBB. EBairsoft: specterDR style Magnifier Scope. MadBull AGX: kolejna rola w filmie. ProWin: powrót magazynków M4 GBB?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vanaras wprowadziła do oferty kolejne lufy precyzyjne 6,03mm. Tym razem lufy wewnętrzne dedykowane są nie do AEG, lecz do replik ASG GBB systemu WA. Dostępne długości: 240mm CQRB, 350mm M4A1, 435mm SPR (Special Purpose Rifle), 485mm M16A2.

 

 

Sklep EBairsoft oferuje ciekawą optykę: EBairsoft exclusive specterDR Magnifier Scope. Celownik, o powiększeniu stałym 4x, posiada czerwone i zielone podświetlenie krzyża. Montaż QD na szynę RIS. Cena: 149USD.

 

 

Granatnik firmy MadBull: AGX, będący kreacją czysto airsoftową, zagrał kolejną rolę w filmie. Po występie w jednej z wersji Punishera, można go obecnie oglądać również w produkcji BBC: Day of the Triffids

 

 

 

 

 

Firma ProWin, która ze względów ekonomicznych zaprzestała prac nad swoimi magazynkami do replik karabinów systemu gas blow back , ponownie prezentuje materiały video na ich temat. Może to oznaczać powrót magazynków M4 GBB ProWin na rynek.

 


 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Erwin008 05.01.2010, h. 02:26 Erwin008
Mam nadzieje, że ProWin wznowi produkcję magazynków. Osobiście jeszcze nie mam GBB ale planuje zakup i magazynki ProWin'a ułatwiły be decyzje zdecydowanie. To co pokazywały na filmach to jest coś czego inne magi nie potrafią, dość mocno inna konstrukcja, wytrzymałośc itd.. No i przede wszystkim krótkie magi.
Bat_Sirius 05.01.2010, h. 08:24 Bat_Sirius
SpecterDR świetnie!
Foka 05.01.2010, h. 08:28 Foka
Magi może i dobre, ale PR na poziomie Orunia Sky... Pierwsza minuta filmu "promocyjnego" - plecy kolesia... porywające... szokujące... wstrząsające... niesamowite...
A później wcale nie robi się lepiej...
Promant 05.01.2010, h. 08:49 Promant
Foka, to raczej nie jest końcowy materiał promocyjny. Ale faktycznie mogliby trochę się postarać z formą prezentacji.
shamoth 05.01.2010, h. 09:01 shamoth
Ummm Elcan, pytanie tylko czy to jest zwykła luneta czy też koli z 4x powiększeniem bo z fotek raczej wynika że jest to tylko luneta.
Co nie zmienia faktu że jest bardzo ciekawą alternatywą dla M145 czy OS3.4x.
Czekam aż się pojawi w polskich sklepach.
SHOGUN_YAMATO 05.01.2010, h. 09:15 SHOGUN_YAMATO
Hm... ja AGX zamawiam w tym miesiącu
Jangi 05.01.2010, h. 11:29 Jangi
To nie jest Elcan, tylko inna lunetka tej samej firmy co robi Elcana (Specter), tak?
aciepk 05.01.2010, h. 11:39 aciepk
Elcan to producent optyki, a specter występuje przy nazwie każdego produkowanego przez nich celownika poczynając na OS3,4x na DR kończąc.

Może ktoś kiedyś zrobi kopię spectera DR mającą te same opcje co oryginał.
Bat_Sirius 05.01.2010, h. 11:57 Bat_Sirius
Cena takiego cuda z właściwościami jak oryginał byłaby na pewno duża.
aciepk 05.01.2010, h. 12:14 aciepk
Pewnie tak, ale wolałbym już dać więcej a mieć pełnowartościową kopię, albo zbierać zbierać zbierać i zbierać żeby kupić oryginał...

Chyba, że ktoś wpadnie na szatański pomysł i przerobi tą kopię na OS4x coby mieć alternatywę dla SUSATa
javelin 05.01.2010, h. 13:06 javelin
Wątpię, zeby kiedykolwiek zrobili w pełni funkcjonalną kopię tego celownika. Za droga technologia. Tak jak do dziś nikt nie zrobił jeszcze ACOGa TA-31F z działającym światłowodem i trytem Ba! Nikt nie zrobił nawet kopii z poprawną siatką celowniczą
MyN3 05.01.2010, h. 14:47 MyN3
To że repliki występują w filmach to mnie nie dziwi ^ ^
Ten celownik ciekawie wygląda prawie jak noktowizor :D
grzechotnik 05.01.2010, h. 15:25 grzechotnik
Piękny celownik. Tylko troszku tańszy...
JOKER747 05.01.2010, h. 15:27 JOKER747
wie ktos po cholere on suszy magazynek na tym filmiku??
thewojtz 05.01.2010, h. 15:44 thewojtz
żeby nie był mokry...
jediwolf 05.01.2010, h. 16:32 jediwolf
czy ktoś zna nazwę karabinku, z jakiego strzela ten gość??
remko 05.01.2010, h. 17:40 remko
Nie suszy tylko nagrzewa tak mi się przynajmniej wydaje.
piotrek7714 05.01.2010, h. 17:40 piotrek7714
JOKER747 on go nie suszy tylko podgrzewa dlatego ponieważ gaz pod wpływem wyższej temperatury rozszerza się a co za tym idzie replika może oddac więcej strzałów na jednym napełnieniu.
Terenowy 05.01.2010, h. 18:11 Terenowy
No To ELCAN do reko by się przydał