Daj cynk
Reklama

Aktualności

WSPÓŁPRACA: Rabat dla Maniaków na szkolenia Coyote ASG

Aktualności, 04.01.2010, h. 00:23, dodał: Regdorn
34

Miło nam poinformować, że w ramach współpracy z firmą Coyote ASG, przez najbliższe kilka miesięcy, Maniacy uzyskali specjalny rabat na profesjonalne szkolenia strzeleckie z broni palnej, znajdujące w ofercie naszego partnera.



 

 

 

 

 

 

Poniżej wiadomość od załogi Coyote ASG:

 

Pistolet "100 naboi" - było 320 zł, jest 290 zł - oszczędność 30 zł,
Pistolet "200 naboi" - było 475 zł, jest 425 zł - oszczędność 50 zł,
Karabin "100 naboi" - było 395 zł, jest 360 zł - oszczędność 35 zł,
Karabin "200 naboi" - było 555 zł, jest 495 zł - oszczędność 60 zł,
Pistolet + Karabin "150 naboi" - było 475 zł, jest 430 zł - oszczędność 45 zł,
Pistolet + Karabin "300 naboi" - było 635 zł, jest 565 zł - oszczędność 70 zł.

Rabat dla użytkowników WMASG.pl jest na poziomie około 10%. Rabatów nie można łączyć z innymi. Wszystkie kwoty są brutto, klienci otrzymują dokument księgowy, potwierdzający odbycie szkolenia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma także imienny certyfikat ukończenia szkolenia. Na jednym szkoleniu, np. "Pistolet", wszyscy uczestnicy przechodzą to samo szkolenie teoretyczne przed strzelaniem. Różnice wynikające z ilości amunicji powodują realizację różnej ilości zadań stawianych przed uczestnikami. Na jednym szkoleniu mogą być osoby, szkolące się na mniejszej ilości amunicji, jak i większej. Część po prostu skończy wcześniej. Szkolenia strzeleckie trwają zazwyczaj od sześciu do dziesięciu godzin. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które mają małe doświadczenie z bronią palną oraz do osób bez doświadczenia. Szkolenia dla osób zaawansowanych są realizowane oddzielnie, ale także są objęte Rabatem Maniaka.

Strzelania odbywają się na jednostkach Glock 17 oraz Works / AK-47 z wymienionymi urządzeniami wylotowymi, kolbami, oszynowaniem, chwytami oraz celownikami holograficznymi EoTech, jak i kaburami sztywnymi Fobus do Glock 17 oraz odpowiednią ilością magazynków. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje do dyspozycji "swoją" jednostkę z akcesoriami na cały czas treningu - nie ma rotacji na sprzęcie. Na naszej strzelnicy do dyspozycji uczestników szkolenia oddawane są dwa pomieszczenia z łącznie sześcioma torami strzeleckimi.

Rabat obowiązuje w styczniu, lutym i marcu dla każdej osoby, która poda swój aktualny login na WMASG.pl.


Nadchodzące szkolenia i wolne terminy objęte rabatem około 10% dla Maniaków z WMASG.pl:
16 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
17 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: karabin
23 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
30 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
31 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet i karabin


Terminy na luty i marzec zostaną przedstawione w trzecim tygodniu stycznia.

 

Nasza redakcja wzięła udział w szkoleniu demonstracyjnym Coyote ASG w październiku ubiegłego roku. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem oraz materiałem opublikowanym na TV.WMASG. Polecamy!

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 04.01.2010, h. 01:00 xasistis
Oh, yes, Yes, YES !
KrYzYs13 04.01.2010, h. 01:08 KrYzYs13
Fajna sprawa.
Marcinek83 04.01.2010, h. 12:04 Marcinek83
Soczysty rabat.
xel20 04.01.2010, h. 13:18 xel20
w marcu urodzinki. Może sobie taki prezencik sprawię ^^
Zelber 04.01.2010, h. 13:39 Zelber
"Pistolet + Karabin "300 naboi" - było 635 zł, jest 565 zł - oszczędność 70 zł."

"1000 naboi 7,62x39 = 219 usd
1000 naboi 9x19 = 169 usd""

"Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które mają małe doświadczenie z bronią palną oraz do osób bez doświadczenia."

Na moje wygląda na to, że większość osób z wmasga niczego nowego by się nie nauczyła, a jedynie znacząco przepłaciła za amunicję. Szczerze mówiąc wątpię, żeby w szkoleniu dla osób nie doświadczonych było coś więcej niż: zasady bezpieczeństwa, zasada działania broni, jej obsługa i nauka celowania.
Codename666 04.01.2010, h. 14:05 Codename666
Pragnę powiedzieć, że cena $1 to nie tylko cena amunicji.
Szkolenie przecież trwa od 6 do 10 godzin. Napewno przez ten czas nie będzie nauki samej postawy strzeleckiej, celowania itd. W tekście jest zawarta informacja o torach strzeleckich.
Według mnie świetny pomysł na prezent dla swojej partnerki/partnera (czytajcie dziewczyny, wasz facet napewno byłby w siódmym niebie ), jak i świetny sposób (chociaż całkiem drogi) na spędzenie wolnego czasu i nauczenia się tego i owego o prawdziwej broni palnej. Przecież każdy maniak marzy o przestrzelaniu ostrego odpowiednika naszej kochanej repliki.
KrYzYs13 04.01.2010, h. 14:10 KrYzYs13
@Zelber

Może tam nie ma nic więcej ponad podstawę obsługi broni, możliwe, że cena kupna amunicji jest mocno zawyżona ale mnie osobiście podoba się możliwość nauki takich podstaw. Dzięki airsoftowi coraz bardziej interesuje się militariami i taki trening jest dla mnie fajną opcją. Możliwe, że inni nie podzielą mojego zdania bo maja dostąp do tańszej wersji podobnego szkolenia - ja nie mam (a może po prostu nie szukałem za dobrze) i ciesze się, że coś takiego jest w ofercie.
Grey 04.01.2010, h. 14:26 Grey
Zelber - może obejrzyj filmik do którego jest link w newsie, zapoznaj się w pełni z informacjami i wtedy feruj wyroki? Bo na razie wykazujesz się ignorancją i lenistwem.
Regdorn 04.01.2010, h. 14:36 Regdorn
Niektórzy już tak mają, że swoje wiedzą zanim czegokolwiek się dowiedzą.
Foka 04.01.2010, h. 15:30 Foka
Zelber... Mówiąc krótko - chrzanisz straszne głupoty...
Makos 04.01.2010, h. 16:13 Makos
@Zelber
Rozumiem ze ty takie szkolenie robisz taniej bo u ciebie placi sie TYLKO za amunicje.
Adikos2050 04.01.2010, h. 17:00 Adikos2050
Porównując cenę z ceną na strzelnicy to jest w porządku. Nie wiem co dokładnie jest na szkoleniu, ale cena moim zdaniem jest ok:)
SHOGUN_YAMATO 04.01.2010, h. 17:03 SHOGUN_YAMATO
Niby ciekawe ale ja odpadam. Wolę normalne strzelnice albo radosne bieganie po D4 gdzie mogę postrzelać do kogoś kto mi może odpowiedzieć ogniem a nikt przy tym nie zginie
filet84 04.01.2010, h. 17:20 filet84
@Zelber

"mocno przepłaciła za amunicje"?

na strzelnicy na której bywam w Chorzowie (jedna z lepszych jakie miałem okazję odwiedzić) za sztukę amunicji 7,62 płacisz 3 zł, przeliczając to na koszt tego oferowanego kursu to za 300 zł masz sam koszt amunicji a wynajmij jeszcze instruktora który nie będzie stał tylko za Tobą na osi strzeleckiej i patrzył Ci sobie czy komuś za chwile nie zrobisz krzywdy, ale nauczy Cię strzelania w praktyczniej każdej pozycji z wykorzystaniem osłony i pracy zespołowej jak to było pokazane na filmie.

dla mnie osobiście ta oferta jest idealnie dopasowana finansowo czekam tylko na konkretne terminy na kolejne miesiące bo te w styczniu kolidują mi z pracą
ANAKONDA 04.01.2010, h. 19:49 ANAKONDA
Polecam wszystkim szkolenia z Trening Sqadem i Coyote. Sam w Pułtusku zaliczyłem już 3 szkolenia, w porównaniu do innych szkoleń tu instruktor przypada na 2-3 kursantów, w cenie szkolenia jest ubezpieczenie NW, instruktorzy mają wszelkie potrzebne certyfikaty.
Zelber, weź ceny amunicji z polskich sklepów, a nie z USA.
jak nie jesteś pewny, to spytaj się co było na szkoleniu podstawowym a nie gdybaj.
Podpowiem, że było wiele więcej.
javelin 04.01.2010, h. 19:50 javelin
No, o ile ceny za

Pistolet "100 naboi"
Pistolet "200 naboi"
i
Karabin "100 naboi"

Są przeciętne, o tyle np. opcja karabin 200 naboi jest bardzo przystępna i mam nadzieję ze w marcu będę mógł się wybrać. 500zł za 200 pestek, to 2,50zł za nabój. Na większości strzelnic nabój do AK kosztuje około 3zł, powiedzmy że przy 200szt. daliby upust i byłoby 2,50zł. Ale do tego na praktycznie każdej strzelnicy dodatkowo trzeba zapłacić za instruktora (chyba ze masz patent strzelecki i/lub jestes stałym bywalcem i/lub znajomym własiciela). Tutaj można powiedzieć ze płaci się za ammo a szkolenie gratis.
Regdorn 04.01.2010, h. 19:55 Regdorn
Zadziwiająco podchodzicie do istoty szkolenia od strony ilości amunicji do wyprucia. To co najcenniejsze w tych szkolenia, to przekazywane umiejętności i kwalifikacje instruktorów, a nie liczba postek do wywalenia w tarczę. Od tego macie zwykłe strzelnice.
Foka 04.01.2010, h. 20:28 Foka
W treningu strzeleckim 50-80% ćwiczeń odbywa się na sucho. Bezpieczeństwo, manualna obsługa broni, praca na spuście itp. 100 szt. amunicji można (celnie i spokojnie) wystrzelać w pół godziny, a szkolenia trwają 6-10h, to chyba coś mówi o tym ile jest strzelania.

Aha, widzę, że komentarze dotyczą w większości ceny, a nie to komentowałem w wypowiedz Zelbera, więc będę bardziej konkretny:
"większość osób z wmasga niczego nowego by się nie nauczyła"
yaro 04.01.2010, h. 21:06 yaro
Hmmm.... jak ktoś sobie chce naprawdę postrzelać z palnej dużo i tanio, to jedynym wyjściem są kluby strzeleckie, które dla swoich członków oferują naprawdę tanią amunicję jak i często szkolenia, zawody i podobne. Koszt początkowy może być różny, ale ogólnie wyjdzie tanio... Ale to jest zabawa na dłuższy czas...
Za to dla tych co chcą sobie ot tak postrzelać, i dowiedzieć co i jak należy robić z bronią palną (choć nam ersoftowcom zazwyczaj się wydaje, że już wszystko o tejże wiemy, co widać często na fotkach grupowych gdzie połowa palec trzyma na spuście ), to takie szkolenie jest ciekawą alternatywą i relatywnie tanią...
Indywidualnie może wyjść zdecydowanie więcej... Bo w szanującej się strzelnicy osoba bez uprawnień, musi dodatkowo przejść przeszkolenie (zazwyczaj odpłatne), plus czas za pobyt, plus za wypożyczenie gnata i no i amunicję I pewnie już jest więcej, bo jedna pestka to 2pln minimum...
Ale jak tam kto chce.... Kulki do asg zawsze wyjdą taniej
Promant 04.01.2010, h. 22:50 Promant
Zacząć trzeba od tego, że szkolenia z Training Squad oferowane przez Coyote ASG w niewielkim procencie przypominają "szkolenia z instruktorem" jakie można spotkać na zwykłej strzelnicy... Bo ta oferta to są SZKOLENIA, a nie tylko strzelanie na strzelnicy z nauką podstaw.
Sonsi 04.01.2010, h. 23:04 Sonsi
Witam,
tak jak już wspomnieli koledzy, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nas szkoleniach zajęcia te to dużo wiedzy, dużo treningu na sucho i realizacja zadań przetrenowanych na "sucho" z użyciem ostrej amunicji w przypadku szkoleń strzeleckich.
Wiedza jest przekazywana przez wykwalifikowanych instruktorów z doświadczeniem, w zależności od ilości kursantów instruktorów jest przynajmniej dwóch lub więcej. Zapewniam, że szkolenia, które oferujemy to nie tylko "utylizacja" amunicji. To postawy strzeleckie, poruszanie się z bronią, pełna obsługówka, usuwanie zacięć, praca na zasłonach, praca na broni głównej i bocznej, oczywiście wszystko w zależności od stopnia zaawansowania.
Jeżeli chodzi o strzelnicę to w tej chwili są tam dwa pomieszczenia po trzy osie.
NW nie jest w cenie, oczywiście organizator posiada ubezpieczenie OC ale NW należy wykupić we własnym zakresie.
tarnus 04.01.2010, h. 23:32 tarnus
Witam, we wrześniu sprawdzałem ceny na www.shooting-academy.pl dostałem odpowiedź co do kosztów:
Glock 17, lub Walther P 99 - 1,08 PLN/szt.

Glauberyt P 98 - 1,80 PLN/szt.

Beryl - 2,50 PLN/szt.

M 4 -3,50 PLN/szt.

Mossberg -1,80 PLN śrut, 4,00 PLN breneka.

30 PLN/osobę – wstęp na strzelnicę.

50 PLN/godz. – instruktor.

Jest to tylko strzelanie do tarcz bez szkoleń taktycznych itp..
Moim zdaniem cena szkolenia Coyote ASG np. z berylem jest OK.
pozdrawiam Tarnuś
jason.jerusalem 04.01.2010, h. 23:43 jason.jerusalem
No... warto spojrzeć jednak na materiał video. W treści newsa faktycznie na plan pierwszy jakoś wybija się ten stosunek złotówki do naboju. A w szkoleniu chodzi o coś więcej, i dla mnie osobiście, dużo większą wartość ma wiedza na temat poruszania się z bronią, sektorów, współpracy w drużynie i korzystania z zasłony, niż samo wywalanie pocisków od ostrej. I prawdziwą przyjemność sprawiło by mi zdobywanie takich umiejętności.
Piękna sprawa, panowie z CASG. Do zobaczenia jak tylko fundusze pozwolą
Komandos_OLK 05.01.2010, h. 18:40 Komandos_OLK
cena na pobliskiej strzelnicy: 20Pln Glock 17, nabój 2Pln, za instruktora się nie płaci...
Dalej 05.01.2010, h. 21:11 Dalej
To masz razem 220zł a w CASG 290zł.

No ale jak ktoś ma 18lat i nick Komandos, to oczywiste jest że instruktora nie potrzebuje.
KubasDead1990 06.01.2010, h. 07:26 KubasDead1990
no ale jak ktoś ma 16 lat (jak wiekszość "pro taktycznych komandosów" ) to instruktor tym bardziej nie jest potrzebny, tacy umiejętności nabyli jeszcze przed urodzeniem
scynek 06.01.2010, h. 20:49 scynek
Wolę strzelać z replik niż z ostrych - ostre pokazują mi jak marnym jestem strzelcem
xasistis 06.01.2010, h. 21:54 xasistis
A ja twierdzę, że na tych szkoleniach amunicja jest za darmo!

Spójrzmy na różnicę cen między podstawowymi wersjami szkoleń a rozszerzonymi: "100" vs "200" i "150" vs "300". Przy pistolecie różnica wynosi 155zł, przy karabinie 160zł. Czy oznacza to, że jedna pestka dziewiątki kosztuje 1,55zł z VAT a karabinowa 1,60zł? Nie, w końcu instruktor zostaje z nami dłużej. Ale ile? Załóżmy, że 8h szkolenia podzielone jest z grubsza na 4h suchej zaprawy, 2h ze strzelaniem (nie należy przez to rozumieć 2h nieprzerwanego walenia do tarcz; to w dalszym ciągu jest szkolenie) i ewentualnie drugie 2h ze strzelaniem (dość luźne założenie, aczkolwiek oparte na obserwacji innych kursów strzeleckich). Na przykładzie pistoletu układamy równania:
a) 320zł=6h+100p
b) 475zł=8h+200p
z których wychodzi, że
2h+100p=155zł
Odejmując od ceny wariantu szkolenia podstawowego, otrzymujemy, że 4h szkolenia kosztuje 165zł => 1h=27,50zł
Odejmijmy więc koszt dwóch dodatkowych godzin szkolenia (155-2*27,50) a otrzymamy, że dodatkowe 100 naboi kosztuje 100zł. Całkiem nieźle. No i niestety kłóci się to z postawioną tezą.
Ale chwileczkę. Stosując takie same rachunki do szkolenia karabinowego, wychodzi, że dodatkowe 100 naboi, łącznie z instruktorem kosztuje jedynie 5zł więcej, bo 160zł. Hmm.. albo pestki do AK są tylko 5gr droższe od dziewiątek, albo instruktor idzie wtenczas na obiad..? Odpowiedź otrzymujemy oblicając koszt suchego treningu, który wynosi w tym przypadku 235zł. Czyli jednak kałach to trochę wyższa szkoła jazdy, wiedza cięższa, za to amunicja za pół darmo, bo 100pestek na czysto wychodzi za 82zł. No i znowu wyszło, że amunicja coś tam jednak kosztuje.
OK, załóżmy, że amunicję sprowadzamy z właściwych im stron świata, czyli Austria vs Polska/Rosja, stąd ta paranormalna różnica cen. Zweryfikujmy zatem powyższe wnioski na ostatnim przykładzie.
I tu kolejna niespodzianka. Dodatkowe 2h szkolenia kosztuje nas znowu 160zł..? Dziwne, no ale co zrobić, liczymy dalej. Układając analogiczne jak w poprzednich przykładach rónania, wnioskujemy, że cena za 4h suchej zaprawy to 315zł (475-160), i ta część się w miarę zgadza, wraz ze wzrostem skomplikowania ćwiczeń, wzrasta i cena. No, ale z drugiej strony ciężko uwierzyć, że koszt za dodatkową amunicję utknął w miejscu. Ostatecznie wychodzi, że 1h instruktora to 52,50zł (315/4) zatem koszt 150 dodatkowych pestek to ledwo 55zł (160-2*52,50).. ??
Czyli co? Im więcej strzelasz, tym mniej płacisz, a po przekroczeniu pewnego progu zaczynają płacić tobie? Może i jest w tym jakiś głębszy sens, tymczasem przyjmijcie do wiadomości, że płacimy za zdobytą wiedzę i umiejętności bo nie ma takiej opcji, żeby x+y=x gdy x,y są skończone i >0.


(nie jestem w żaden sposób związany prawnie ani finansowo z CASG czy TS.
cały tekst jest inspirowany chwilą i ma charakter wyłącznie rozrywkowy)
Komandos_OLK 07.01.2010, h. 22:38 Komandos_OLK
to w takim razie spójrz na to z perspektywy dojazdu z drugiego końca polski... opłaca się..?
xasistis 08.01.2010, h. 12:49 xasistis
ROTFL
Regdorn 08.01.2010, h. 15:09 Regdorn
Szacun xasistis za analizę Oj Komandos... Komandos...
Dalej 08.01.2010, h. 21:12 Dalej
$1

Tak, albowyjem doznał byś okazji poznania nietuzinkowych indywidualności jakie składają się na naszą lokalną społeczność Ajersoftową.
Komandos_OLK 08.01.2010, h. 21:47 Komandos_OLK
wasze zdanie, według mnie nieopłacalne... ale to tylko moje skromne zdanie... szkoda tylko że mieć własne zdanie na tym 'forum' równa się z wyśmianiem :/
Foka 08.01.2010, h. 23:00 Foka
To co napisałeś to nie własne zdanie tylko głupota.
Narzekasz na ceny w iMAX w Warszawie bo "z dojazdem" będzie drogo? Albo na cenę koncertu w sopockiej Operze Leśnej, bo będzie drogo?

Firma mieści się w pewnym miejscu i logiczne jest, że trzeba tam pojechać. Znajdź odpowiednią strzelnicę u siebie, załatw broń, pokryj koszty przejazdu, a na pewno dogadasz się z instruktorami, żeby przyjechali. No, chyba, że spodziewasz się, że przyjadą do Ciebie ze strzelnicą i magazynem broni

Ale zdarzają się ludzie, którzy tak rozumują, jak Ty... Szanujemy ich...