Daj cynk
Reklama

Aktualności

SRC asortyment 2010 c.d.

Świat, 02.01.2010, h. 10:09, dodał: Promant
18

W roku 2010 firma SRC będzie oferowała repliki ASG AEG 3 generacji, a także szeroki asortyment części i akcesoriów.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta taiwańskiej firmy Star Rainbow Company w 2010 roku będzie znacznie rozbudowana. Świadczy o tym nie tylko całkowicie nowy asortyment replik zasilanych gazem w systemie gas blow back oraz CO2, o których pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów, ale również propozycje replik AEG, części i akcesoriów zaprezentowane w najnowszym katalogu producenta.

 

 

SRC oferuje repliki AEG trzech generacji. Generacja I to repliki budżetowe, gdzie większość części zewnętrznych, w tym korpusy, wykonana jest z tworzywa.

 

 

 

Generacja II to repliki AEG, znane już z dotychczasowej oferty, z korpusami metalowymi (wyjąwszy serię G36) oraz gearbox'ami II generacji

 

 

 

 

 

 

 

Generacja III obejmuje repliki AEG z najnowszymi gearbox'ami III generacji SRC, gdzie coraz więcej modeli produkowanych jest z użyciem stali jak w przypadku SR5 full steel. Seria AEG SR5 zostaje powiększona o modele PDW oraz SD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdopodobnie doczekamy się wreszcie premiery repliki niemieckiego pistoletu maszynowego MP41.

 

 

Oprócz samych replik firma SRC oferuje w 2010 roku szeroką gamę części, akcesoriów oraz magazynków.

 

 

 

 

 Części i akcesoria oraz magazynki, do replik z rodziny AK oraz replik z rodziny G36.

 

 

 

 

 

 

 Części i akcesoria oraz magazynki do repliki MP40.

 

 

Części i akcesoria oraz magazynki do replik z rodziny MP5.

 

 

Części i akcesoria oraz magazynki do replik z rodziny M4 i HK416. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.starrainbow.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 02.01.2010, h. 10:42 SHOGUN_YAMATO
O ja... SRC Assault Dobrze jest widzieć, że wznowili moje pierwsze RPK. Ale to od cymy i tak jest lepsze. Miło, że XM8 też jest. I nawet MP41 na historyki Ciekawe tylko kiedy to w Polsce i za ile będzie
Gekon_1 02.01.2010, h. 10:47 Gekon_1
SRC wzięło się do roboty
Kamil 02.01.2010, h. 11:07 Kamil
SRC znowu odwala chałturę z tymi akaczami.
Azur 02.01.2010, h. 11:08 Azur
Wreszcie jakaś replika XM8... A poza tym te nowe lans części do gietki, ahh
LogaN 02.01.2010, h. 11:25 LogaN
A ja się nie cieszę, że wyjdzie XM8.. Bo już nie będę jedyną osobą w moim regionie, która go ma .

A odnośnie katalogu SRC, to tych produktów jest tyle, że utrzymałby się zapewne nawet sklep handlujący tylko i wyłącznie replikami i częściami tej firmy . Ambitne plany i życzę ich zrealizowania .
Konrad_BW 02.01.2010, h. 13:30 Konrad_BW
RPK od SRC jest paskudne :/
Frontal 02.01.2010, h. 14:43 Frontal
Oby tylko ilość nie zaważyła na jakości.
Adi.K 02.01.2010, h. 14:51 Adi.K
Ciekawe jak będzie się prezentować AKMSU...
bomba095 02.01.2010, h. 15:02 bomba095
Jaki gb siedzi w tym XM8 v2 czy v3 ??
noah 02.01.2010, h. 15:55 noah
Prezes_____ 02.01.2010, h. 18:12 Prezes_____
Czy wiadomo coś, kiedy więcej produktów src będzie dostępnych na polskim rynku?
Manis 02.01.2010, h. 19:22 Manis
kto jest polskim importerem?
czekam na g36 aresa, ale skoro Star wraca to warto poczekać.
lup 02.01.2010, h. 20:30 lup
Manis jaki Star?
Trykulec 02.01.2010, h. 21:53 Trykulec
@lup
src = Star Rainbow Company..

jestem ciekaw jak będzie z tym cenowo
wojtazkk 04.01.2010, h. 14:23 wojtazkk
A mnie ciekawi w jakich przedziałach cenowych będą się plasowały akcesoria... Jest kilka ciekawostek
MoniT 05.01.2010, h. 21:32 MoniT
Można podejrzenia wysunąć że taiwangun się pofatyguje importowaniem SRC
_Mnichu 27.01.2010, h. 21:35 _Mnichu
Noah, skąd wiesz, jaki jest gearbox w XM8? Gdzieś na stronie SRC są takie informacje? Bo nigdzie nie znalazłem.
KicpA 10.02.2010, h. 08:52 KicpA
@Trykulec

"@lup
src = Star Rainbow Company..

jestem ciekaw jak będzie z tym cenowo"

"Star" to jest "Star" a "Star Rainbow Company" to "Star Rainbow Company" i są to dwie różne firmy.