Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w chińskich sklepach

Świat, 30.12.2009, h. 21:09, dodał: Promant
14

RSOV: repliki ASG EBB Tokyo Marui. Gunner Airsoft: pistolety GBB WE, kolbokabura M712. WGC: aluminiowe zamki Guarder do replik pistoletów 5.1 TM oraz tłumiki dźwięku Spartan Doctrine.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RSOV włączył do oferty najnowsze repliki EBB Tokyo Marui, o których kilkukrotnie pisaliśmy już w starszych newsach. Repliki AK, w nowej wersji systemu EBB, generują prędkość początkową rzędu 300-310fps. AK102, z magazynkiem o pojemności 480BB, kosztuje 478USD.

 

 

 

 

AKS74N, z magazynkiem o pojemności 74BB, również kosztuje 478USD.

 

 

 

AKS74U oferowany jest w cenie 435USD, posiada magazynek o pojemności 74BB.

 

 

 

W ofercie dostępna jest także replika EBB GG36K TM. Prędkość początkowa 290fps. Cena: 465USD.

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje pistolety GBB produkcji WE, o których szczególowo pisaliśmy w momencie ich zapowiedzi rynkowej. Pistolet, o charakterystycznym wyglądzie, WE KAC Knight Hawk kosztuje 98USD.

 

 

Replika WE SOCOM Desert Warrior 4.3 oferowana jest w tej samej cenie.

 

 

Sklep oferuje również drewnianą kolbokaburę do repliki pistoletu Mauser (M712). Producent: HFC. Cena: 80USD.

 

 

WGC wprowadził do oferty aluminiowe zamki Guarder do replik pistoletów hi capa 5.1 Tokyo Marui. Zamki w kolorze naturalnego aluminium oferowane są w kilku wersjach oznaczeń: Infinity, STI, Kimber, OPS oraz Springfield. Cena za sztukę: 69USD. 

 

 

W ofercie sklepu dostępne są także tanie tłumiki dźwięku Spartan Doctrine. Oba rodzaje gwintu 14mm. Średnica: 30mm. Długość: 110mm. Różne wersje oznaczeń. Cena: 9USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cezarovski 30.12.2009, h. 21:13 Cezarovski
Śliczne G36KA2 ;]
Striker 30.12.2009, h. 21:44 Striker
Wszystkie są śliczne. I ważą ponad 4 kg... To jest coś!
MyN3 30.12.2009, h. 21:59 MyN3
mm piękne wszystko kurde piękne
Timonek 30.12.2009, h. 22:07 Timonek
AKSU EBB... <marzyciel>... to jest coś..
Gasparzinho 30.12.2009, h. 22:27 Gasparzinho
Wszystko piękne... poza Knight Hawk'iem Blee
Dread 30.12.2009, h. 22:28 Dread
Kałaszki mają niestandardowe magazynki. Z drugiej strony to lepiej, bo łatwiej będzie przerabiać prawdziwki.
Jackall37 30.12.2009, h. 22:35 Jackall37
Tylko te AK w wykonaniu TMa są tak idealne, że aż nierealne

Trzeba by wysłać ze 2 razy naszą ulubioną firmą kurierską, to by je poobijali i by zaraz wyglądały jak prawdziwe
Karol_K 30.12.2009, h. 23:05 Karol_K
Kabura do mausera 96 super !
radzio2k 31.12.2009, h. 00:06 radzio2k
śliczne te pierwsze dwa kałaszki- jako wielbiciel eMek to mówię
GrimPilgrim 31.12.2009, h. 01:39 GrimPilgrim
Powiem tak - od dawna tak nie ryknąłem śmiechem jak gdy zobaczyłem tego Knight Hawka. Istna karykatura 1911-stki. no ale nabywcy sie na pewno znajdą. Pewnie troche ślepi lub z chronicznym bezguściem ale zawsze.
biper911 31.12.2009, h. 18:50 biper911
Knight Hawk - w sumie dla kogoś kto lubi grę w golfa i airsoft, czemu nie? ;-D
kiler88 01.01.2010, h. 13:04 kiler88
Jak ogólnie nie lubie "gietek" to to G36K całkiem ładniutkie jest ale kałaszki to jak na mój gust za bardzo wygłaskane i za bardzo plastikowe, jednak wolę standart VFC.
homik666 01.01.2010, h. 18:34 homik666
Albo źle widze albo tłumik kosztuje 9USD ??? WTF ?? Ja po prosze 2
zabageca 05.01.2010, h. 14:42 zabageca
homik jak nie wierzysz to sprawdź ---> $3

Na obecny kurs nie jest do dużo i przy zamówieniu zbiorowym może się opłacać(nie wiem nic o ich jakości)