Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 30.12.2009, h. 21:10, dodał: Promant
14

G&G: replika ASG AEG RK47 w wersji EBB. WGC: przedsprzedaż nowości firmy ARES. RSOV: magazynek bębnowy P08 w wersji srebrnej. Begadi: duński Smock.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Guay Guay zamieściła na swojej stronie zapowiedź repliki full metal AEG RK47 w wersji EBB. O pracach nad tym modelem pisaliśmy w relacji WMasg z wizyty w siedzibie producenta.

 

 

WGC, jako kolejny sklep, rozpoczął przedsprzedaż nowości firmy ARES. Stoner LMG oferowany jest w cenie 410USD, WA2000 w cenie 513USD, a PPSz w cenie 385USD.

 

ares_aeg_lmg_sm.jpg" alt="" width="350" height="113" />

 

ares_rg_wa2000_sl.jpg" alt="" width="450" height="187" />

 

ares_aeg_ppsh_sm.jpg" alt="" width="400" height="301" />

 

W ofercie RSOV dostępny jest metalowy magazynek bębnowy 50BB do repliki GBB Luger P08, produkcji WEw wersji srebrnej. Cena: 65USD.

 

 

 

 

 

Sklep Begadi oferuje kurtki typu Smock, w kamuflażu duńskim. Rozmiary S, M i L. Kurtka posiada 15 kieszeni. Cena: 89EUR.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.b2b.guay2.com

www.wgcshop.com

www.rsov.com

www.begadi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Zelber 30.12.2009, h. 21:27 Zelber
Panowie z g&g niech sobie odpuszczą ebb, zamiast tego wstawią porządny korpus, który nie rozpadanie się po 2 miesiącach...
Produkty Aresa ciekawe;)
Krabii 30.12.2009, h. 21:35 Krabii
@Zelber, mówisz o całej ofercie G&G czy tylko o serii z Top Tech????
scynek 30.12.2009, h. 21:36 scynek
Kurtka typu Smock - znać to po iście "łuskowym" kamuflażu
Promant 30.12.2009, h. 21:50 Promant
Smock ma także charakterystyczny krój, to nie jest tylko kwestia kamuflażu Denisona.
BTW
co kamuflaż Denisona ma wspólnego z "łuską"?
Zelber 30.12.2009, h. 23:02 Zelber
Mówię konkretnie o "rk47" g&g, od którego odpadają uszy trzymające kolbę

( $3
2,4,6,7 fotka )
radzio2k 30.12.2009, h. 23:46 radzio2k
no mnie się 'smock' raczej z dpm'em kojarzy...
Hornet 31.12.2009, h. 02:00 Hornet
Tak kurteczka wygląda ciekawie, inny asortyment Begadi też ciekawy, ma ktoś może jakieś informacje jaka jest jakość ich produktów ?!?
javelin 31.12.2009, h. 02:49 javelin
"radzio2k
30-12-2009, 23:46

no mnie się 'smock' raczej z dpm'em kojarzy... "


No do źle Ci się kojarzy, bo smocki powstały na dłuuugo przed pojawieniem się DPMa Dzisiaj jest to po prostu ogólny rodzaj, a nie konkretny model kurtki. Kamuflaż może być dowolny, chodzi o budowę i przeznaczenie.
wodnyfilar 31.12.2009, h. 10:19 wodnyfilar
Uber-komandosa poznasz po ilości kieszeni
Promant 31.12.2009, h. 12:35 Promant
No nie wiem, miałem już kurtki z mniej praktycznym rozkładem kieszeni, a użytkując smocka jakoś wcale nie narzeka się na nadmiar za to zawsze ma się jakąś alternatywną kieszeń do wyboru
bella_delectat_cruor 31.12.2009, h. 20:24 bella_delectat_cruor
SHOGUN_YAMATO (piszę z konta dziewczyny)

Hm... ja poczekam na PPSz od ACM a potem może zrobię sobie taką konwersję jaką widziałem w Muzeum Wojska Polskiego XD $3

Ktoś mi tylko powie od czego oni tam lufę doczepili? MG34? Jakaś polska wersja BARa? Czy jaki inny czort?
Promant 31.12.2009, h. 21:50 Promant
Ciężko powiedzieć. Taką końcówkę lufy to nawet pierwsze steny miały.
bella_delectat_cruor 31.12.2009, h. 23:14 bella_delectat_cruor
SHOGUN_YAMATO

Ok spoko, a sama lufa? Ona jest tam żebrowana Pokombinuję jak już będę miał
alamakota 01.01.2010, h. 16:28 alamakota
Swojego czasu wiele broni było wytawrzanych lub naprawianych chałupniczo bądź w różnych zakładach w konspiracji. Bardzo możliwe, że to jakaś samoróbka i myśl techniczna któregoś z polskich rusznikarzy.