Daj cynk
Reklama

Aktualności

VIVA Arms M1919 A4

Świat, 30.12.2009, h. 21:10, dodał: Promant
21

Firma VIVA Armaments włączyła do oferty, na swojej stronie, kolejną nowość: replikę ASG AEG karabinu maszynowego Browning M1919 A4 cal. 30.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy VIVA Armaments pojawiła się kolejna nowość: replika AEG karabinu maszynowego Browning M1919 A4 cal. 30.

 

 

 

Replika wykonana jest głównie ze stali oraz aluminium. W komplecie z repliką znajduje się magazynek box, w formie skrzynki amunicyjnej, oraz trójnóg M2.

 

 

Magazynek, o pojemności 2500BB, podkręcany jest elektrycznie - aktywowany przyciskiem. Zasilanie: 4 baterie AA.  

 

 

Replika waży 6000g. Trójnóg M2: 5000g. Prędkość początkowa: 390-400fps. Wymagany akumulator: 9,6V.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.vivaarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gru102 30.12.2009, h. 21:16 Gru102
Bardzo fajna zabawka ;] Ciekawe ile sobie za takie maleństwo policzą ;]
scynek 30.12.2009, h. 21:34 scynek
Jaaaaaa Nawet box z oznaczeniami
grzesio93 30.12.2009, h. 21:43 grzesio93
a ma to hop-up ?
Tuksiak 30.12.2009, h. 22:07 Tuksiak
Oż w buzie jeża... fajowe .

Tylko takie "ale": nie można było dać czegoś innego niż śruby imbusowe? Lekko się ładu i składu nie trzyma chyba?
Promant 30.12.2009, h. 22:14 Promant
No nie jest to zgodne z oryginałem. Pewnie poszli na ustępstwo z powodu konieczności rozkładania repliki, w ostrym są w tych miejscach nity, o ile dobrze pamiętam. Dobrze chociaż, że imbusowe, a nie krzyżakowe
Przemox101 30.12.2009, h. 22:26 Przemox101
Ładnie ładnie ! tylko no ciekawe jaka będzie cena
Jackall37 30.12.2009, h. 22:37 Jackall37
Imbusy nie głupie, bo z kilku metrów i tak najbardziej przypominają nity, a rozbiórka w innym wypadku byłaby rzeczywiście kłopotliwa
Dalej 30.12.2009, h. 22:48 Dalej
Kiedy do cholery zrobią PKM?

No już powstają tak mało popularne RKMy a PKMa ciągle nie ma.
Foka 30.12.2009, h. 22:51 Foka
Póki nie będzie trzeba rozbierać imbusy można czymś wypełnić... szpachla, plastelina łotewer. I nie będzie się rzucało w oczy.
Timonek 31.12.2009, h. 01:35 Timonek
Przepiękne cacuszko...
Ventari 31.12.2009, h. 09:57 Ventari
Świetne, teraz tylko MG42.
HeadcrushCZ 31.12.2009, h. 09:58 HeadcrushCZ
@Ventari
$3
$3
$3

do wybory, do koloru;)

ale marudzicie o te imbusy:P napewno lepiej to wygląda niż plastic funtastic cm.22(chyba) gdzie ze 20 śrubek było widać z jednej strony;) wyższa technologia, wyższe wymagania, ale panowie - praktyka praktyką, w szczególności jak będzie trzeba choćby głupią gumkę wymienić albo nasmarować zdzirboxa;) wtedy będzie że chwała Bogu:P

Tuksiak 31.12.2009, h. 10:37 Tuksiak
Są zaślepki takie plasticzane z kołeczkiem, które wkładasz w łeb imbusa, wtedy wygląda jak nit, o to mi chodziło . A paczka takiego czegoś kosztuje parę groszy dosłownie, trudno było dołożyć do repliki? Przecież to nie będzie kategoria cenowa replik z airsoftguns .
HeadcrushCZ 31.12.2009, h. 11:07 HeadcrushCZ
przecież te zaślepki i tak przy pierwszej lepszej strielance poodpadają;P ale zabawka 1 klasa, tylko na willysa "zamountować":D
alamakota 31.12.2009, h. 11:41 alamakota
@HeadcrushCZ:

i wszystkie mają status discontinued.
lurandil 31.12.2009, h. 17:12 lurandil
w Polsce jeszcze za mało osób bawi się w historyczny airsoft żeby wydawać kasę na coś takiego ;]
Promant 31.12.2009, h. 17:15 Promant
Serio? Myślę, że byś się zdziwił. Są tacy, i to wielu, którzy nie tylko wydają kasę "na coś takiego" ale nawet wydają znacznie więcej np. samemu budując "coś takiego".
HeadcrushCZ 31.12.2009, h. 17:29 HeadcrushCZ
@alamakota

myślę że jakbyś się uparł to byś zamówił, bo zapewne chodzi o to, że nie mają tego w stocku bo mało kto zamawia takie tarany i po prostu producent skręca to na zamówienie:) a nawet jeśli już nie, to bynajmniej były przez jakiś czas dostępne;)
Tuksiak 31.12.2009, h. 17:33 Tuksiak
Poooftopuję jeszcze chwilkę
$1
Otóż widzisz... wcale nie, są tak skonstruowany, że włażą na wcisk i nie dają się wyciągnąć, a jeżeli nie wypadają przy drganiach jakie generują silniki V2 bez balancerów (lub wałków wyrównoważających) to taka replika to pikuś .

Ja tam rozumiem Kolegów co to chcą mieć coś takiego. Ba sam bym chciał i wydał nawet. I po mniej więcej 6-7 takiej nowości, musiałbym sobie poszukać nowej Żony i domu (chyba tyle by zdzierżyła, a i to wątpię ).
amsoK01 31.12.2009, h. 22:53 amsoK01
Szczękaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mi opadła ...

Cacuszko !
Ahmed 01.01.2010, h. 14:06 Ahmed
Ach jak mnie cieszy to piękno tryskające z 30tki
heheh i chyba już nie będę przerabiał swojej ........
Odnośnie mg34/42 to już firmy się zapowiadały, mamy nowy rok a za nim idą nowe możliwości !!!
pozdrawiam Ahmed
Wszystkiego dobrego w nowym roku oby przyniósł nam masę wspaniałych replik