Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy sklep airsoftowy w Gdańsku

Polska, 10.09.2013, h. 23:23, dodał: Promant
26

Działalność rozpoczął nowy sklep internetowy ASG z siedzibą w Gdańsku: Magnum.



W Gdańsku rozpoczął swoją działalność nowy sklep internetowy ASG: Magnum. Istnieją również plany stworzenia sklepu stacjonarnego.

 

 

 xA.jpg

 

 

Mamy nadzieję, że, wraz z powstaniem Magnum, Trójmiasto doczekało się wreszcie sklepu airsoftowego z prawdziwego zdarzenia. Życzymy powodzenia!

Poniżej zamieszczamy informację otrzymaną od jednego z założycieli sklepu:

 

 

Witam.

Chciałbym z dumą poinformować, że na terenie Gdańska powstał nowy sklep zajmujący się sprzedażą replik, części, amunicji ASG, oporządzenia oraz wszelkich innych potrzebnych rzeczy związanych z naszym wspaniałym hobby.
Jak również rozpoczyna pracę nasz serwis ASG.

Przedsięwzięcie tworzone jest przez pasjonatów od lat związanych ze środowiskiem, więc klient nie zostanie pozostawiony sam sobie ze swoimi pytaniami i problemami. Dzięki temu również dołożymy wszelkich starań, w miarę naszych możliwości, aby nasz asortyment i oferta jak najlepiej odpowiadała faktycznemu zapotrzebowaniu graczy.

Docelowo chcemy uruchomić współpracę z dostawcami z Azji, aby móc rozszerzyć nasz asortyment o produkty często trudno dostępne w Polsce, tak by nasz klient mógł mieć pewność, że zrobimy wiele, aby był zadowolony. Bo zadowolony klient, to podstawa!

Co prawda sklep aktualnie pozostaje w formie online ze sprzedażą wysyłkową i odbiorem w punkcie zamówień, ale pracujemy usilnie nad jak najszybszym otworzeniem sklepu stacjonarnego.

Liczymy na współpracę oraz opinie na temat potrzeb – informacje od Was, co tak naprawdę jest Wam potrzebne - w celu kształtowania naszej oferty w sposób najbardziej zgodny z potrzebami graczy i pasjonatów airsoftu.

Strona internetowa sklepu: www.e-magnum.pl


Pozdrawiam,

guzio29

 

 

 

Źródło:

www.e-magnum.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mandao 11.09.2013, h. 00:43 mandao
uuuuuuu
aaaaaaaaa
robu14 11.09.2013, h. 01:10 robu14
mike88 11.09.2013, h. 06:42 mike88
heh...i płacić za wysyłke jak bym mógł podjechać i odebrać...żadna konkurencja dla innych e sklepów bo ceny te same..wysyłka ta sama...więc na chwilę obecną niczym nie "kuszą" :)
niemniej życze powodzenia
Przecież masz wyraźnie podany odbiór obok sprzedaży wysyłkowej. Co Ci uniemożliwia kontakt ze sklepem i umówienie się na odbiór osobisty w Gdańsku?
Promant 11.09.2013, h. 10:22 Promant
Trzmiel 11.09.2013, h. 08:13 Trzmiel
Bez stacjonarki sensu to nie ma, ale nadal to krok w dobrą stronę. Ciekawe kto będzie pracował na serwisie.
Na pewno fajnie będzie, gdy powstanie sklep stacjonarny. Ale skoro mogę sobie coś zamówić np. kulki gdy mi nagle zabrakło i odebrać tego samego dnia na miejscu w Gdańsku, zamiast czekać na przesyłkę zamówienia z netu, to dla mnie już jest dużo wygodniej.
Promant 11.09.2013, h. 10:25 Promant
Najłatwiej telefonicznie skontaktować się z serwisem ; 602 464 231 - "Guzio"
i wszystko jasne :)
mike88 11.09.2013, h. 11:15 mike88
Haha, czyli jednak to Guzio maczał w tym paluchy ^^ Niemniej życzę powodzenia.
wroobelchannel 11.09.2013, h. 11:39 wroobelchannel
A no maczałem. Stacjonarka będzie - tylko zatowarowanie sklepu, żeby pułki nie świeciły pustkami jak za komuny, to nie 5 zł. Więc daj nam chwilkę na odsapnięcie po pierwszym ruchu, a zajmiemy się rozwinięciem działalności ;)
guzio29 11.09.2013, h. 12:00 guzio29
Sikor7 11.09.2013, h. 12:10 Sikor7
Życzę Wam powodzenia i na pewno nie raz skorzystam :)
Z mojej strony mogę jeszcze dodać; fajnie by było gdybyście mieli w sprzedaży wtyczki (Deans itd) - małe a cieszy :)

Pozdrawiam
Sikor7
mike88 11.09.2013, h. 12:31 mike88
Promant - wrzuciłeś newsa to podaj mi NIP tego "sklepu" :]

Guzio - popraw na stronie "regulamin", "bezpieczeństwo" itd
towaru zapewne będziecie mieli więcej, licze na kulaski w dobrych cenach :]
i Jeszcze Informacje o firmie ;)

A nipu nie znalazłem nawet w CEIDG.
virusotron 11.09.2013, h. 13:39 virusotron
O dzięki! Widzicie, dużo pracy i nawet to umknęło. Poprawiamy.
Dzięki za pomoc, jak by coś jeszcze ciekawego wyszło to piszcie bezpośredni do mnie na PW, bo to częściej przeglądam niż news'y
guzio29 11.09.2013, h. 14:27 guzio29
NIP FIRMY ; 5832142351 SM '15'
PiotrekAnanas 11.09.2013, h. 16:49 PiotrekAnanas
senkuPH 11.09.2013, h. 12:42 senkuPH
Życzę powodzenia:)
feder91 11.09.2013, h. 13:58 feder91
Mam nadzieje że ten sklep nie jest powiązany z firmą produkującą buty "magnum" które są istnym chłamem?
Nie, nie mamy z tym towarem stricte nic wspólnego
guzio29 11.09.2013, h. 14:21 guzio29
Dlaczego kolego twierdzisz że buty tej firmy są chłamem, ja swoje tłukę już z 6 rok. A co do sklepu zobaczymy czy ceny będą konkurencyjne :P
vutendo 11.09.2013, h. 19:18 vutendo
Rammstein PL 11.09.2013, h. 16:02 Rammstein PL
NARESZCIE!
mam nadzieje że będzie to porządny sklep gdize tanio zaopatrze się w amunicje i gaz, no i na przyszłość może jakaś replika :D
ChuckNorek 11.09.2013, h. 16:46 ChuckNorek
Fajnie :) Powodzenia życzę! Może niedługo coś zamówię nawet tak by delikatnie pomóc w rozruchu :D
MarekMac 12.09.2013, h. 12:44 MarekMac
Fajnie by było jakbyście dorzucili wyświetlanie produktów konkretnego producenta. Tak jak jest np. na Gunfire.
Sprinter 13.09.2013, h. 15:56 Sprinter
Drogo... ubogo... mało... słabo...

Ludziska nie jest prosto założyć sklep, A CO dopiero go utrzymać. ;)

Trzymam za chłopaków kciuki, że chcą zarabiać na swoim hobby! :)
Dziękujemy za tak miłe słowa ale ceny rynkowe takie muszą być i takie pozostaną a co do słowa "ubogo" polecam odwiedzić stronę 20.09.2013 gdy będzie ona w pełni zaopatrzona i zrobiona pozdrawiam Piotr.M :)
PiotrekAnanas 13.09.2013, h. 18:29 PiotrekAnanas
Drogi Piotrku,

Akurat to nie były pejoratywne określenia z mojej strony. Po prostu cytowałem ludzi, bo denerwuje mnie podejście ludzi do cen. Każdy by chciał ceny jak w Hong Kongu... a wielu ludzi niestety nie rozumie mechanizmów rządzących rynkiem.
Sprinter 14.09.2013, h. 09:28 Sprinter
feder91 14.09.2013, h. 02:47 feder91
@vutendo Musiałeś trafić na jakiś naprawdę dobry egzemplarz. Miałem kiedyś magnumy, i stwierdziłem że nigdy więcej... Zaczęły się sypać po niecałym półroku? - ktoś mi powiedział kiedyś że i tak mi długo wytrzymały... Generalnie kiedyś robili w miarę przyzwoite te buty po czym przenieśli fabrykę do Chin. /Może udało Ci się dorwać po prostu partię z przed w/w wydarzenia.


Moje też są z Chin tyle że nie były kupione w Polsce i kosztowały mnie 80 funtów być może jesteśmy biedniejszym krajem i na nasz rynek idą dużo tańsze odpowiedniki
vutendo 17.09.2013, h. 20:14 vutendo