Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE MSK GBB

Świat, 10.09.2013, h. 22:57, dodał: Promant
16

Najnowsze repliki GBB firmy WE, MSK, trafiły do sprzedaży detalicznej.



Najnowsze repliki gas blow back, produkcji firmy Wei-Tech, karabiny MSK - właśnie trafiają do sprzedaży detalicznej, w sklepach Japonii i Tajwanu.

W ofercie sklepu EB Airsoft repliki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i piaskowej, w cenie 410 USD.

 

 

 we.jpg" src="/var/images/text/483344/4/we.jpg" alt="we.jpg" width="500" height="356" />1.jpg2.jpg3.jpg

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kaemista 10.09.2013, h. 23:40 Kaemista
Ładne.
Maza94 11.09.2013, h. 00:04 Maza94
MSBS? Podobne to. Z resztą wszystkie te masadowe g wyglądają podobnie.
Właśnie też mi się MSBS nasunął na myśl patrząc na miniaturę i zrobiłem taaaakie oczy :)
Może kiedyś, może kiedyś...
jurrrus 11.09.2013, h. 00:28 jurrrus
koho 11.09.2013, h. 00:41 koho
Jaki MSBS...?
Remington ACR. Do którego MSBS co najwyżej może być podobny - a nie na odwrót.
Robią MSBSa to teraz wszystko do niego podobne... ;)
xenon500 11.09.2013, h. 08:04 xenon500
Jakby było mało teraz wszystkie repliki bullpup też są podobne do MSBS, bo przecież też robią go w tym układzie.Przypomina to gadanie totalnych zieloniaków, gdzie każdy pistolet to Colt a każdy karabin to Kałasznikow.

koho. Dlaczego MSBS że być podobny do ACRa a ACR do MSBSa już nie? Toć to nie ma sensu.
kabel123 11.09.2013, h. 09:35 kabel123
Szczerze, jeden pies MSBS, ACR, Masada. Małe różnice, wszystko na ten sam kaliber, wszystko przeRISowane i czarne albo coyote. Frontami się TROCHĘ różnią.
Maza94 11.09.2013, h. 13:04 Maza94
W pewnym sensie racja, chociaż chodzi po prostu o chronologię, bo jedno jest pewne - to nasi inżynierowie zainspirowali się Masadą/ACRem, a nie na odwrót.
A z tymi RISami to bym nie przesadzał. Oprócz grzbietowej ACR nie ma żadnej innej, stałej szyny montażowej...
koho 11.09.2013, h. 13:29 koho
pistolecik 11.09.2013, h. 09:49 pistolecik
Ten front bardzo ładny.
Może i ładny ale nie jest taki fajny jak w ostrych odpowiednikach. Z resztą w BF3 i MW3 front w ACR Remingtona też jest skaszaniony. Tutaj galeria Remingtona z shot show 2013 jak one powinny wygladać: http://www.m4carbine.net/showthread.php?s=d823d89f0100dc22657653c46a08272f&t=123357
Trapez 11.09.2013, h. 10:13 Trapez
Fokuz 11.09.2013, h. 09:54 Fokuz
bardzo zgrabny :)
_Czarny_ 11.09.2013, h. 10:22 _Czarny_
Będzie mój jak tylko pojawi się u dystrybutora :D jak dostanę w łapki to się podzielę opinią ;)
Gajos999 11.09.2013, h. 11:10 Gajos999
Hmm, EMS ? to pierwsze sztuki w polce będą koło grudnia/stycznia
wroobelchannel 11.09.2013, h. 11:41 wroobelchannel
Still WE. Ale cena nawet znośna, jak za ładny karabinek.
_Czarny_ 13.09.2013, h. 12:31 _Czarny_
Ja się zastanawiam skąd EB wziął tą cenę, bo już w kolejnym sklepie cena wynosi za replikę 350 dolców, a za magazynek 40.

Wyzysk demona przez demona ?

http://www.airsofttaiwan.com/shop/goods.php?id=891

http://en.ratech.com.tw/english/index.php?option=com_content&view=article&id=946:ra-at-g-we091&catid=55&Itemid=189