Daj cynk
Reklama

Aktualności

Deep Fire AT-4

Polska, 04.09.2013, h. 23:02, dodał: Promant
42

Specshop oferuje replikę granatnika AT-4 produkcji firmy Deep Fire.



Ciekawostka z kategorii replik rzadko spotykanych na polach airsoftowych rozgrywek. Zgodnie z zapowiedzią, Specshop włączył do oferty replikę specshop.pl/product_info.php?products_id=11696">granatnika AT-4 produkcji firmy Deep Fire.

 

 

DeepFire_AT-4_Anti-tankWeapon_DF-SW060_1.jpg2.jpg 

 

Replika kosztuje 2939 PLN. Napęd: granat 40 mm. Materiał: kompozyt. Długość: 1020 mm. Waga: 5700 g. 

 

 DeepFire_AT-4_Anti-tankWeapon_DF-SW060_3zz.jpg

DeepFire_AT-4_Anti-tankWeapon_DF-SW060_3a.jpg

 

W opisie czytamy:

tak jak oryginalną wersję, replikę wyposażono w składany i chowany celownik, blokadę spustu i spust. Od spodu znajduje się rozkładana podpórka i gumowa poduszka na ramię oraz regulowane, parciane zawieszenie. Na zakończeniach znajdują się gumowe kołnierze.

Wyrzutnia ładowana jest każdym dostępnym na rynku granatem 40 mm, który należy umieścić w specjalnym aluminiowym module. Znajduje się on na końcu rury PVC stanowiącej lufę wewnętrzną wyrzutni.

 

 DeepFire_AT-4_Anti-tankWeapon_DF-SW060_3c.jpgDeepFire_AT-4_Anti-tankWeapon_DF-SW060_3.jpg

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
deber 04.09.2013, h. 23:10 deber
HAHA :D
morf420 04.09.2013, h. 23:11 morf420
3 tyś i zrobiona z kompozytu? :/
Oryginał ma rursko z włókna szklanego.
Wukasz 04.09.2013, h. 23:58 Wukasz
Nie za 3 k powinna być z żeliwa...
figo79 05.09.2013, h. 18:23 figo79
Ukesu 04.09.2013, h. 23:13 Ukesu
No chyba ich z tą ceną powaliło..... Nigdy nie komentowałem cen zabawek AS ale to już woła o pomstę do nieba......
Ale kogo powaliło? Doprecyzuj proszę. Bo jeśli producenta to być może ale jeśli specshop to już chyba neikoniecznie. Tu jakby w tej samej cenie: http://shop.ehobbyasia.com/other-gun/grenade-launchers/other-launchers/deep-fire-at4-airsoft-version.html
Lambert 05.09.2013, h. 10:14 Lambert
@Lambert
Aktualne kursy walut: http://www.nbp.pl/kursy/kursya.html
Od kiedy 630$ to 3000 zł?
AthEghtern 05.09.2013, h. 16:18 AthEghtern
Kup zatem za te 630$ a zobaczysz ile to wyjdzie gdy dojdą pozostałe koszty zakupów w HK
Lambert 05.09.2013, h. 18:03 Lambert
Dają cenę jaką chcą, tylko gdy przeciętny gracz asg stanie przed dylematem co kupić, dwie niezłe repliki czy też AT4... Nie sądzę żeby duży odsetek wybrał wyrzutnię :)
figo79 05.09.2013, h. 18:32 figo79
Nie sądzę by była adresowana do graczy z takimi dylematami. I dotyczy to wszystkich "niszowych" replik, które na szczęście się pojawiają
Lambert 05.09.2013, h. 19:16 Lambert
korobov 04.09.2013, h. 23:25 korobov
Dwie nerki !
Przypadkiem za nerkę nie dostaje się 5 tysięcy PLN?
WszystkoZajęte 05.09.2013, h. 16:35 WszystkoZajęte
SirHawk 04.09.2013, h. 23:27 SirHawk
Ktoś powie szpecom ze Speca, że jest poliCHLOREK winylu, nie poliWINYLEK chloru, więc PCV, nie PVC.
PCV to niepoprawny skrót. Powinno się używać PVC i tak też jest na stronie Specshopu. Każdy nauczyciel chemii powie Ci, że skrót od poli(chlorku winylu) to PVC. To samo w podręcznikach.

W Polsce używa się skrótu PCV tylko w mowie potocznej, bo oficjalnie obowiązuje skrót PVC.

W innych krajach też używa się skrótu PVC i wynika to zapewne z angielskiej nazwy - Polyvinyl chloride (czyli poliwinylu chlorek, a nie polichlorek winylu jak u nas). W sumie tyle w temacie. ;)

B-E-D-A 05.09.2013, h. 00:36 B-E-D-A
W sumie to się zgadza - przecież na H2O woła się dwuTLENEK węgla, nie dwuwęglan tlenu. Od tyłu, nie od przodu... więc polichlorek winylu to na dłuższą metę PVC - poliWINYLU chlorek.

Ale dość o skrótach i chemii... co jak co, ale wątpię żeby używano tego gdzieś poza LARPami i (może) MISLIMami, więc cena jest faktycznie z kosmosu...
KrzywePalce 05.09.2013, h. 01:20 KrzywePalce
KrzywePalce. Jak dla Ciebie H2O to dwutlenek węgla jest to albo radzę się douczyć chemii albo o niej w ogóle nie mówić. To tyczy się również nazewnictwa. PVC To skrót od z Angielskiego a gdybyś chciał stosować polskie skróty to wcale nie byłoby PCV ani PCW tylko PChW bo Ch traktowane jest jako jedna litera.
kabel123 05.09.2013, h. 03:00 kabel123
H2O dwutlenek węgla xD
minikruku 05.09.2013, h. 14:24 minikruku
To są właśnie momenty, w których zastanawiam sie czy to sarkazm czy ironia, czy faktycznie głupota.(odnośnie komentarza 'mKrzywePalce'). Niestety fora nie dają możliwości skonfrontowania miny, tonu, akcentu wypowiedzi. x)
dixon 05.09.2013, h. 16:00 dixon
Późna pora, szpec (ja) chciał się popisać :).

Czy jest jakieś uzasadnienie, dlaczego nie stosujemy nazwy poli chlorek winylu? Z odstępem między poli a nazwą związku?
SirHawk 05.09.2013, h. 17:51 SirHawk
Po prostu takie są zasady tworzenia nazw związków chemicznych. Tak samo nazwy innych polimerów pisze się razem, np. polipropylen, polistyren, polietylen itd. Z monomerów uzyskuje się polimery (na drodze m.in. POLImeryzacji lub POLIkondensacji), więc w nazwie zawsze zostaje "POLI" i reszta nazwy związku, np. etylen -> polietylen.
B-E-D-A 05.09.2013, h. 18:31 B-E-D-A
W gwoli ścisłości. Skoro juz powołujecie sie na poliCHLOREK winylu...to nie piszcie nic o PCV czy PVC...skoro wspominaliście o polichlorku winylu, to sa dwa słowa klucz. Jak juz macie być tacy dokładni w tej kwestii to PWC-polichlorek winylu, od zawsze i na zawsze. Jak chcecie pisać PVC to chociaż popierajcie to rozwinięciem w języku angielskim, albowiem z tego co mi sie wydaje w polskim alfabecie nie ma V....Summa summarum PVC jest poprawnie.

a co do H20 - hue.
Ksenia 05.09.2013, h. 21:40 Ksenia
PWC też nie jest poprawne, gdyż zgodnie z obowiązującymi normami tworzenia nazw jak już to powinno być PChW. Poza tym używa się powszechnie uznanych, międzynarodowych skrótów. Jak powiesz w innym kraju PVC to każdy będzie wiedział, że chodzi ci o polichlorek winylu.

Z resztą na co dzień też posługujesz się skrótami typu H2O:
H - wodór (z ang. hydrogen, z łac. hydrogenium)
O - tlen (z ang. oxygen, z łac. oxygenium)

Idąc tym tokiem myślenia w Polsce powinniśmy dla wody używać skrótu W2T (W - wodór, T - tlen) ...

A co do tego, że w polskim alfabecie nie ma litery V - to są międzynarodowe skróty, a nie polskie. Tak samo oznaczenia pierwiastków: np. V - wanad, Xe - ksenon, Y - Itr itd. Po prostu tak już jest i tyle.
B-E-D-A 06.09.2013, h. 00:15 B-E-D-A
Owszem, masz racje. Aczkolwiek mój komentarz był głównie w odniesieniu do tej idiotycznej dyskusji która tu sie pojawiła :)
Ksenia 06.09.2013, h. 07:38 Ksenia
Maxim96 04.09.2013, h. 23:31 Maxim96
Replikę wyposażono w blokadę spustu i spust. Miło ze strony producenta że dodał taki bajer jak spust, może być przydatny w replice broni palnej.
big bob 05.09.2013, h. 07:17 big bob
Granatnik 40mm za 3 tysie.... hmmmm kuszące ;)
jubei 05.09.2013, h. 08:13 jubei
KrzywePalce właśnie zostałeś moim idolem...Co do właściwego tematu to rzeczywiście dość droga replika ale z 2 strony jak ktoś nie chce to nie kupuje.
Sharikq 05.09.2013, h. 08:52 Sharikq
Drogie i nie mające żadnego zastosowania w ASG poza szpanem.
Do rekonstrukcji, żeby ludziom pokazać, ale dać pomacać to już niekoniecznie. ;)
14100715 05.09.2013, h. 09:46 14100715
Do rekonstrukcji kupuje się oryginał :)
Aimar12 05.09.2013, h. 10:10 Aimar12
I oryginał jest parę razy tańszy...
Srubokret 05.09.2013, h. 16:57 Srubokret
KrzywePalce 05.09.2013, h. 10:06 KrzywePalce
My bad, mój komentarz pisałem późno... teraz na niego spojrzałem wyspanymi oczami i sam się zastanowiłem co ja miałem na myśli...

H2O - woda.
CO2 - dwutlenek węgla.

Więcej nie pisać nic przed snem i przed zastanowieniem.
Nie przejmuj się krytyką, mi się też często zdarza pomylić H2O z C2H6O ;)
big bob 05.09.2013, h. 11:11 big bob
No ale pomylić H2O z CO2? Tak to jest, jak się nie śpi paręnaście godzin i pisze potem takie głupoty... wstyd.
KrzywePalce 05.09.2013, h. 16:13 KrzywePalce
Nie załapałeś żartu :P
SirHawk 05.09.2013, h. 20:06 SirHawk
Woda i dwutlenek węgla jest jeszcze ziemia halucynacja hemoglobina ;)
Hunter93 05.09.2013, h. 20:46 Hunter93
50Groszy 05.09.2013, h. 10:58 50Groszy
@KrzywePalce MISLIMy hah :D
A nie MILSIMy - MILitary SIMulations (czy coś takiego)?
KrzywePalce 05.09.2013, h. 16:14 KrzywePalce
Tak mi się zdaje KrzywePalce, że sam napisałeś "MISLIMY" parę postów wyżej. No chyba że miałeś na myśli Miss stolicy Peru (Lima) ;)
Borax 05.09.2013, h. 16:46 Borax
Taaak, wieeem, kolejne niedopatrzenie... My bad.
KrzywePalce 05.09.2013, h. 17:02 KrzywePalce
Wacol 05.09.2013, h. 21:52 Wacol
Wiem, że ta wyrzutnia jest adresowana do bardzo wąskiej niszy, ale i tak zabawnie będzie zobaczyć w polu gościa z gigantyczną plastikową rurą za 3k PLN, która robi "tsss!".;]
Liczyłem na Ciebie! :)
Lambert 05.09.2013, h. 22:06 Lambert
Granaty naładowane CO2 tsss nie robią - ładowane od 400 PSI (według manometru na przejściówce Madbulla) wydają dźwięk podobny do petardy.

Poza tym, ja bym to przerobił na normalne rakiety - http://www.youtube.com/watch?v=Fml9TdhAiqY (czyli tak jak to się w Trójmiejskim ASH odbywa od lat).
SHOGUN_YAMATO 06.09.2013, h. 23:27 SHOGUN_YAMATO