Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 23.12.2009, h. 17:17, dodał: Promant
21

G&P: CAR-15 Flash Suppressor. WA: M4A1 ASG GBB limited edition. Tokyo Marui G36K recoil shock reviewTanaka: Colt .45 Single Action Custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P włączyła do oferty urządzenie wylotowe CAR-15 Flash Suppressor. Dostępne są dwie wersje: wzmacniająca dźwięk oraz w formie tłumika dźwięku. Gwint: 14mm CW.

 

 

 

Firma Western Arms zapowiedziała kolejną replikę M4A1 magna GBB, w edycji limitowanej 20 sztuk. Jest to wersja z częściami Magpul PTS. Replikę wyposażono w mechaniczne przyrządy celownicze MBUS i tłumik dźwięku.

 

 

 

Korpus z tworzywa wzmacnianego żywicą. Długość 845mm / 925mm. Waga: 3100g. Magazynek o pojemności 50BB.

 

 

 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował mini video review repliki firmy Tokyo Marui: G36K recoil shock

 


 
 

Firma Tanaka oferuje replikę rewolweru Colt .45 Single Action Custom. Wersja cywilna.

 

 

 

 

Replika dostępna jest wyłącznie w bezpośredniej sprzedaży. Niestety, najwyraźniej w efekcie ostatnich problemów z prawem Tanaka oferuje tę, pięknie wyglądającą, replikę jedynie w wersji model gun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gp-web.com

www.wa-gunnet.co.jp

www.tanaka-works.com

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wzk 23.12.2009, h. 17:50 wzk
Fajne
Szerszen94 23.12.2009, h. 18:00 Szerszen94
Ta emka jest ohydna !!! (wizualnie rzecz jasna, co do osiągów to się wypowiadał nie będę bo jej w łapie nie miałem ^^)
A tego marujca muszę mieć !!!
Poniatkys 23.12.2009, h. 18:22 Poniatkys
filmik RedWolfa miażdży. Ciekawe czy adaptacja recoil engine'a do replik innych producentów będzie opłacalna...
rhyre 23.12.2009, h. 18:53 rhyre
czy ten acog jest na risach?!?!?! WTF srlsy wtf?
Moses 23.12.2009, h. 19:36 Moses
Ten ACOG jest odczepiony od karabinu i leży sobie wyżej.
Shadow 23.12.2009, h. 19:52 Shadow
A nie jest przypadkiem zamontowany na rączce po prostu? Co w tym dziwnego?
Jangi 23.12.2009, h. 19:58 Jangi
Ludzie, gdzie wy macie oczy? Przecież widać jak na dłoni, że jest odczepiony i sobie po prostu leży.

A Gieta całkiem fajna
Dread 23.12.2009, h. 21:44 Dread
Pewnie niedługo wyjdzie zestaw konwertujący Colta z modelu na pełnosprawną replikę asg. W sumie potrzeba odpowiednich naboi i lufy z hopkiem.
HateMe 23.12.2009, h. 21:51 HateMe
Jakieś info na temat gwintu na suppressorach do CAR-15?

Damn, nie mówcie mi tylko że G&P będzie klepać CAR-15ki...
Promant 23.12.2009, h. 23:04 Promant
14mm CW.
HateMe 23.12.2009, h. 23:41 HateMe
Ku... Czemu G&P uparło się na to pieprzone CW skoro wszyscy poza nimi robią CCW? :[
radzio2k 23.12.2009, h. 23:54 radzio2k
woow nawet rura gazowa w marujcu?! Hooah!

btw- acog odczepiony lezy swobodnie!
siridar 24.12.2009, h. 00:25 siridar
Poczekajmy na Gietę ARESA, która też ma mieć EBB z odrzutem. Na zdjęciach widać, że rączkę przeładowania można odciągnąć na taki dystans jak w ostrym, odsłaniając całe okno wyrzutu łusek. Jeżeli przy blowbacku będzie ten symulator suwadła odskakiwał na taki sam dystans, to TM się kryje! (w TM "suwadło" odskakuje na ok. 1/3 tegoż dystansu)
$3
wodnyfilar 24.12.2009, h. 09:18 wodnyfilar
Nie przepadam za eM-kami ale ta WA jest fajna, taka Vintorezopodobna
jacek_za 24.12.2009, h. 13:17 jacek_za
emka spoko, ale najlepszy i tak był Pan Chronometr.
WolfHeart 24.12.2009, h. 14:15 WolfHeart
G36 wygląda bardzo interesująco. Z tego, co panowie pokazywali, luneta jest porządna, szyna na górze też się z pewnością przyda, tylko to 285 fps to jakieś 50-60 za mało. Ale tuning pewnie nie będzie problemem.
muffasaSF 24.12.2009, h. 14:29 muffasaSF
Toż Tuningowac Marujca, to szyt chamstwa i pogardy dla Marki 4 lata G36C TM 280 FPS nic nie wymieniane, nie smarowane od zakupu. Pozdro.
javelin 24.12.2009, h. 15:24 javelin
Mnie tam słowa "Tokyo Marui" nie ruszają, zbezcześciłbym replikę tuningiem z perfidnym uśmiechem na ustach
amsoK01 25.12.2009, h. 13:33 amsoK01
Niezłe te klolciki

g36 no no ...
Un4rm3D 26.12.2009, h. 22:40 Un4rm3D
taka giete moglbym miec....
Westie 29.12.2009, h. 00:54 Westie
Kurde, takie ładne wykończenie tego modelguna Tanaki, nie mogli takiego na airsoftowym zrobić? Tzn. mój czarny i tak wygląda ładnie, z plastiku jest tylko lufa (ale nie ten suwak do wyrzucania łusek), szkielet (przy czym "szkielet" to tutaj tylko ta rama trzymająca cylinder, chwyt i kabłąk są osobno) i okładziny (well, duh!), ale po pierwsze, drewniane okładziny, i dwa, case-hardening (nie znam polskiego terminu).