Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 21.12.2009, h. 22:47, dodał: Promant
28

RedWolf Airsoft: ASG AEG JG 801 (MP5 RAS) oraz K-Cube P90TR. Airsoft Global: przedsprzedaż repliki WE HK416 GBB. ARES: magazynek SR 25 Hi-Cap. Guarder: zestaw konwersyjny do repliki P226 TM. Wei Tech cal.45 M.E.U. DE w ofercie RSOV. Chiński klon repliki VFC BAR 1918A2?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft rozpoczął przedsprzedaż replik AEG firmy ARES: Stoner LMG i PPSh-41 oraz repliki GBB karabinu snajperskiego WA2000. W ofercie dostępna jest także najnowsza replika AEG firmy Jing Gong: MP5 RAS. Waga: 2640g. Prędkość początkowa: 410fps. Pojemność magazynka: 200BB. Dolny korpus z tworzywa, górny wykonano z metalu. Cena:129USD. W komplecie ładowarka i akumulator.

 

 

Sklep oferuje również replikę nowego chińskiego producenta: K-Cube - P90 TR. Jest to pierwsza replika AEG produkcji tej firmy. Wykonana z ABSu. W komplecie tłumik dźwięku oraz magazynek o pojemności 50BB. Waga: 2274g. Prędkość początkowa: 380fps. W komplecie ładowarka i akumulator 9.6v 1200mAh mini. Cena: 90USD.

 

 

Airsoft Global rozpoczął przedsprzedaż repliki WE HK416 GBB. Prędkość początkowa: 370-390fps (Top Gas). Cena: 278USD.

 

 

Firma ARES wprowadziła do oferty magazynek SR 25 typu Hi-Cap, o pojemności 300BB.

 

 

 

Intruder Shop zapowiedział zestaw konwersyjny do repliki gas blow back P226 TM. Zestaw zawiera aluminiowy zamek oraz szkielet, z oznaczeniami, wykonane w kolorze piaskowym.

 

 

W ofercie RSOV dostępny jest pistolet produkcji Wei Techcal.45 M.E.U. SOC, w kolorze dark earth. Replika full metal, oferowana jest w dwóch wersjach. Bez oznaczeń, w cenie 90USD.

 

 

Z oznaczeniami, w cenie: 101.49USD.

 

 

Na forum portalu Arnies Airsoft podano niepotwierdzone informacje na temat opracowywania  chińskiego klonu repliki VFC BAR 1918A2. Tania wersja BARa ma być ponoć gotowa za 3 miesiące, ma posiadać GB V7 oraz rączkę transportową i dwójnóg w komplecie. Ma to być replika full metal z drewnem, ale nie podano żadnej informacji na temat rodzaju zastosowanego do produkcji metalu. Nie ma także informacji kto ma być producentem chińskiego BARa. Zaprezentowane obecnie zdjęcia "początków" nie mówią wiele. Podano, że "reszta części jest w trakcie klonowania". Żadne inne źródło nie potwierdziło tej informacji i, póki co, można ją traktować jedynie w kategorii plotki.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.airsoftglobal.com

www.intrudershop.com

www.rsov.com

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gekon_1 21.12.2009, h. 22:49 Gekon_1
Chiński bar ? miodzio
Devito 21.12.2009, h. 22:57 Devito
To P90 na zdjęciach wygląda naprawdę nieźle!
Ahmed 21.12.2009, h. 23:09 Ahmed
BAR !!! No i takie wieści lubię
marsic 21.12.2009, h. 23:15 marsic
Jestem laikiem, ale to MP5 wygląda zacnie! Szczególnie za taką cenę.Niecałe 400pln. Ciekawe ile to warte jest. Zna ktoś namiary na sklep w Polsce z tym ?
Homik69 21.12.2009, h. 23:30 Homik69
To p90 wygląda całkiem przyzwoicie.
MyN3 22.12.2009, h. 01:41 MyN3
Co do jakości tego BAR`a to powinna być dobra bo muszą przebić konkurencję
Ale cena która wyniesie pewnie 200$ przebija wszystko
Kellerhs 22.12.2009, h. 03:12 Kellerhs
Made In China Bar Hymm ;] Słodko aż ząbki psuje ;P
Patryklen12 22.12.2009, h. 07:06 Patryklen12
Ta WE HK416 coraz lepiej się zapowiada
Striker 22.12.2009, h. 09:46 Striker
Magazynek 50BB do P90! Jeśli to rzeczywiście real-cap, to wybornie!
PONS 22.12.2009, h. 09:48 PONS
K-Cube to jest JG, i nie jest to pierwsza ich replika, byly jeszcze G36 i inne. Ten kto Sledzil dostepnosc AEG-ow na Airsoftglobal.com w dziale OTHERS mogl zauwazyc duzo wiecej tych K-Cube.
wodnyfilar 22.12.2009, h. 09:51 wodnyfilar
Niby real-cap a jest napisane na nim "high capacity"...
Promant 22.12.2009, h. 10:13 Promant
P90 to pierwszy pełnowartościowy AEG K-Cube. Zresztą oferowany w 2 albo 3 wersjach. Następna była M4. Później doszło G36 - konkretnie niedawno, w grudniu trafiło do oferty AG. Przedtem były pistolety gbb i strzelby, nie aegi.

JG działa jako kilka odrębnych grup projektowo-produkcyjnych, może i któraś się oddzieliła, ale tym się nie chwalą.

BTW
najprawdopodobniej K-Cube to podwykonawca, który się uniezależnił, robią też części i magazynki, także do replik, których jakoby nie produkują. Np magazynki do SWD.
Ravenkan 22.12.2009, h. 10:14 Ravenkan
Za każdym razem, gdy w newsie jest informacja "sklep X rozpoczyna sprzedaż", "sklep X wprowadza do oferty", gdzie X oznacza sklep odległy parę tyś. kilometrów od naszej ojczyzny, ktoś się pyta gdzie można daną replikę kupić w Polsce
P90, mimo że samo w sobie okropne, wydaje się być bardzo ładnie zrobione.
I ciekawe jaka okaże się jakość nowej MP5, czy może konkurować z wyrobem Cymy.
granat91 22.12.2009, h. 11:38 granat91
Co do mp5 Jg to w porównaniu z cymą nie ma raczej szans.
Najbardziej wkurzającym elementem JG jest zewnętrzna regulacja komory hop-up
marsic 22.12.2009, h. 12:10 marsic
@Ravenkan

Nie chodziło mi gdzie, tylko raczej w domyśle "czy można już kupić w Polsce?"
129USD to przeliczeniu niecałe 400pln, a jak trafi do Polski to pewnie będzie kosztować koło 600pln :/
A co do samej broni to z tym chwytem przednim i okładzinami bardzo mi sie podoba. Ciekawe czy dają to też do zestawu
Dla początkującego jak znalazł (no może gdyby nie te 410fps).
Można z RedWolfa zamówić do Polski ? idzie z Hong Kongu czy Londynu ? zamawiał może ktoś? ile to kosztuje?;]
Pozdrawiam.
WolfHeart 22.12.2009, h. 12:30 WolfHeart
Marsic - dorzuć do ceny "w przeliczeniu" jeszcze cło, VAT i koszty transportu.
jakub522 22.12.2009, h. 12:43 jakub522
Te Stock'owe chinole wkrótce będą maszynami do zabijania na małe odległości, kurcze 410 FPS w MP5 ??? Prosto z pudła ?! Strach się strzelać :/

Czy jak do nas dojdą to będą słabsze ?
marsic 22.12.2009, h. 13:02 marsic
@WolfHeart,
Dlatego nie wiem, czy nie lepiej zamówić i zapłacić w dolarach. Chociaz z Hong Kongu to nei bardzo
Gasparzinho 22.12.2009, h. 14:13 Gasparzinho
Hmmm...Z tego, co kojarzę, to mp5 od JG podobno cholernie się psują... Nie wie ktoś ,jak to jest z tym wydaniem? Springa wymienić na jakieś 340-360fps i możnaby jechać
P90 ładne
gorek 22.12.2009, h. 14:44 gorek
łoł! bar! muszę mieć!
taternik1971 22.12.2009, h. 17:25 taternik1971
Mam od 8 miesięcy 2 sztuki mp 5 od JG ,z każdej wystrzelone około 35000 kulek i jak do tej poru wszystko w jak najlepszym porządku .
geronimo31 22.12.2009, h. 17:28 geronimo31
niezłe jest to P90! Mam nadzieję, że będzie chociaż trochę lepsze od "klasycznej chińskiej tandety" jakiej teraz mnóstwo na rynku!

@wodnyfilar
"high capicity" -> 50 BB to chyba sporo jak na realcapa, nie?
Codename666 22.12.2009, h. 17:57 Codename666
Fajne to MP5
Kenny 22.12.2009, h. 19:45 Kenny
@geronimo31
"high capicity" -> 50 BB to chyba sporo jak na realcapa, nie?"

No chyba nie. Jakbyś zechciał doczytać, to byś wiedział, że P90 ma właśnie tyle naboi w magazynku.
Ewentualnie napis "High Capacity" na magu może być uzasadniony możliwością, że ktoś przy podawaniu pojemności maga wklepał o jedno zero za mało
jj94 22.12.2009, h. 20:00 jj94
MP5 ładne i stosunkowo tanie. P90 też dość tanio by wyszło.
Tuksiak 22.12.2009, h. 21:06 Tuksiak
@geronimo31:
$1
A masz te tandetne chińskie P90? Strzelałeś z niego?
Że piszesz Chłopie takie bzdury?
To coś na obrazku różni się z wierzchu od ACM/JG/Echo1?GFC/coś_tam, tylko i wyłącznie numerem seryjnym na froncie. A tenże front, jest 59 razy badziewniej wykonany od mojego GFC. Nieoszlifowane nadlewki, widać miejsca kanałów doprowadzających... bleee.

Teraz ciekawostka, bo w niektórych materiałach, podawano, że Echo1/JG/ACM/kij_wie_co P90 też ma mieć 50 kulkowego maga. A wyszło jak zwykle i pojemność wiadoma .
Paulo 22.12.2009, h. 21:24 Paulo
P90 Cud miód. Piękne po prostu!
Tuksiak 22.12.2009, h. 21:57 Tuksiak
Wejdź sobie tu:
$3
I 3 zdjęcie z niusa, to 5 zdjęcie na tej stronie którą zlinkowałem...
Masz cud miód i orzeszki z kolimatorem nawet (czy też repliką, repliki, repliki ).